Keystone logo
Darmstadt University of Applied Sciences

Darmstadt University of Applied Sciences

Darmstadt University of Applied Sciences

Įvadas

Aukštoji mokykla Darmstadt University of Applied Sciences

Darmstadt University of Applied Sciences (Hochschule Darmstadt, h_da) įgyvendina mokslą. Apie 17 000 studentų tai yra vienas didžiausių ir labiausiai išsiskiriančių taikomųjų mokslų universitetų Vokietijoje. Jo puiki reputacija yra moksliškai pagrįsto, realaus požiūrio į aukštąjį mokslą ir absolventų profesinės sėkmės rezultatas.

Darmstadt University of Applied Sciences absolventai yra ypač populiarūs tarp Vokietijos įmonių personalo vadovų. Tai patvirtina kasmetinis „Wirtschaftswoche“ reitingas. Universiteto reitingui 2019 personalo paslaugų teikėjas „Universum Global“ apklausė 650 mažų, vidutinių ir didelių įmonių visoje šalyje. Iš viso 216 Vokietijos taikomųjų mokslų universitetų pavyko atrinkti tuos, kurių absolventai ypač gerai pateisino lūkesčius. Atitinkamai h_da patenka tarp 10 geriausių Vokietijoje mechanikos inžinerijos (3 reitingas), informatikos (8 reitingas), elektrotechnikos (7 reitingas) ir pramonės inžinerijos (4 reitingas) srityse.

Aukštojo mokslo plėtros centro (CHE) 2019 m. universitetiniame reitinge h_da vertinamas ypač gerai pagal praktinį aktualumą ir pasirengimą profesijai. Atitinkamai studijų kursų Statybos inžinerija, Elektros inžinerija ir informacinės technologijos, Mechanikos inžinerija ir Aplinkos inžinerija studentai giria labai gerą praktikos laboratorijų įrangą. H_da yra nacionalinėje aukščiausioje grupėje. Tas pats pasakytina ir apie ekskursijų kokybę, kurią architektūros ir aplinkos inžinerijos studentai vertina labai gerai. H_da taip pat yra geriausias visoje šalyje, kai kalbama apie kontaktus su profesine praktika. CHE reitinge Darmštato taikomųjų mokslų universitetas yra įtrauktas į elektrotechnikos ir informacinių technologijų, mechanikos inžinerijos ir mechatronikos studijų kursus nacionalinėje aukščiausioje grupėje.

Aukšta h_da studijų kursų reputacija grindžiama geru priežiūros santykiu su valdomomis grupėmis ir aiškia praktine orientacija. Čia mokslas ir praktika tikslingai susimaišo. Taip yra todėl, kad h_da profesoriai žino, ką daro: jie visi yra kilę iš profesinės praktikos ir žino būsimus profesinius reikalavimus savo studentams. Studijų programų praktiniuose profesiniuose etapuose studentai taip pat gali išbandyti ir plėsti tai, ką išmoko su darbdaviais versle ir visuomenėje.

Valdymas

 • Prezidentas prof. Daktaras Ralfas Stengleris
 • Mokymo, mokymosi ir kolegijos reikalų viceprezidentas prof. dr. Manfredas Lochas
 • Mokslinių tyrimų ir mokslo infrastruktūros viceprezidentas prof. dr. Arnd Steinmetz
 • Registratorius Norbertas Reichertas

Mokslo miestas Darmštatas

Luisenplatz iš viršaus

Nuotrauka: Alexas Deppertas

Statistika

Studentai

 • Maždaug 17 tūkst
 • Maždaug 18% užsienio studentų

Darbuotojai

 • Maždaug 900

  Vietos

  Vietos
  • Schöfferstraße 10, 64295, Darmstadt

  Klausimai