Keystone logo
© CU Marketing Department
Caucasus University

Caucasus University

Caucasus University

Įvadas

1998 m. įkurtas Caucasus University ( CU ) gali pasigirti istorija, pagrįsta Kaukazo verslo mokyklos (CSB) ir Džordžijos valstijos universiteto (GSU) Atlantoje, JAV, partneryste. 2004 m. įgijęs universiteto statusą, CU nuolat siūlė visapusišką trijų lygių išsilavinimą: bakalauro, magistro ir doktorantūros programas. Gruzijoje ir Pietų Kaukazo regione žinomas Caucasus University yra svarbi aukštojo mokslo institucija.

Šiuo metu CU yra 11 mokyklų: verslo, ekonomikos, teisės, žiniasklaidos, informacinių technologijų, valdymo, humanitarinių mokslų, turizmo, medicinos ir sveikatos priežiūros vadybos, švietimo ir architektūros. Šiose 11 mokyklų iš viso vykdomos 55 bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros programos gruzinų ir anglų kalbomis. Be to, CU didžiuojasi 8 dvigubo laipsnio iniciatyvomis, vykdomomis bendradarbiaujant su gerbiamais Amerikos ir Europos universitetais. Šiuo metu universitete studijuoja apie 10 000 studentų.

Nuo 2004 m. CU yra Grenoble Ecole de Management GEM (Prancūzija) miestelis, palengvinantis jos vykdomosios MBA programą. Universitetas išlaiko nacionalinį institucinį leidimą, o visas programas akreditavo EQE Georgia. CU sulaukė žymaus pripažinimo – 2020 m. gavo Pasaulio turizmo organizacijos akademijos „TedQual“ sertifikatą, o 2023 m. – tarptautinę Karališkojo Britų architektų instituto (RIBA) akreditaciją savo architektūros mokyklai. CU šiuo metu gauna AACSB akreditaciją ir yra išskirtinė AACSB akredituota institucija regione.

Universitetas įtrauktas į PSO sąrašą, o jo medicinos studentai turi teisę į ECFMG egzaminą. Be to, NMC Indijoje pripažįsta medicinos mokyklą. Užsiimdama pasauliniu mastu, CU aktyviai palengvina studentų ir dėstytojų mainus, dvigubų ir jungtinių studijų programas, tarptautinius projektus, dotacijų iniciatyvas ir bendradarbiavimo tyrimus su 90 universitetų partnerių. Universitetas didžiuojasi įvairių tarptautinių tinklų ir profesinių organizacijų, tokių kaip EUA, PRIME, CEEMAN, IAUP, IAU, NIBES, ELFA, AACSB ir BITSENTINEL, narys.

Vietos

  • Tbilisi

    Paata Saakadze Street, 1, 0102, Tbilisi

Klausimai