Keystone logo
CTBC Financial Management College

CTBC Financial Management College

CTBC Financial Management College

Įvadas

APIE MUS

CTBC Finansų valdymas kolegija buvo finansuojamos 2015 CTBC finansų kontroliuojančioji bendrovė, viena iš didžiausių privačių banko Taivane, ir mes sutelkti dėmesį į bankų, finansų ir valdymo srityse. Atsižvelgdama CTBC finansų kontroliuojančioji kaip mūsų pramonės partnerių, kolegija pilnai prenumeruojate praktinio mokymosi ir mokymo metodo integruojant žinias ir sąvokas, į praktinę patirtį su fakulteto bankininkystės ir finansų sektoriuje.

Mes boutique verslo mokykla suranda Tainan, istorinės pietinėje miesto Taivanas. Su parama iš bankų sektoriaus, mūsų studentai siūlomi mokymosi galimybę ne vidaus ar užsienio lizdo banko ir kitų pirmosios pakopos verslo mokyklų pasaulyje.

akademinių programų

Bankų ir finansų departamentas pabrėžia praktinio pritaikymo ir tarpdisciplininį integraciją su tikslu ugdyti mokinius į ateities ramsčių praktikų finansavimo. Verslo administravimo katedra siekia ugdyti verslo administravimo specialistus, ugdant studentų nepriklausomas mąstymas, profesionalumas ir inovacijų bei gebėjimus valdyti tarptautinių ir užsienio reikalus.

Graduate School finansų valdymo dėmesys skiriamas mokslinių tyrimų metodus, praktinių ir profesinių įgūdžių, ir atvejo analizė gebėjimą skatinti tarptautinį vadybos specialistų finansų.

Užsienyje Studijų programa

Darbas su skirtingų aukščiausių verslo mokyklų visame pasaulyje, College siūlo rėmimas kvalifikuoti studentams studijuoti užsienyje, siekiant padidinti mokymosi efektyvumą, taip pat mokymosi skirtingas kultūras ir bankų sektoriuje, iš kitų šalių.

Stipendijos ir dotacijų

Prisijunkite kalbos ir kultūros mainų programą ir kalbėti savo gimtąja kalba susidraugauti su Taivano studentams. Sąveikaudamas su vietiniais studentais, mes suteiksime mokymo režimo, nemokamą on-campus bendrabutyje ir maitinimas už kiekvieną semestrą.

Tarptautinė studentų Paslaugos

Mandarin pamokos

Mes tikime, mokymosi nauja užsienio kalba yra būtinas, siekiant pagerinti jūsų studijuoti užsienyje patirtį, todėl siūlome nemokamus mandarinų pamokas visų tarptautinių studentų.

On-campus Bendrabutis

Neseniai-baldais studentas bendrabutyje siūlo prieigą prie interneto, AC, ir atskirą vonios kambarys kiekviename kambaryje. Taip pat yra viešojo skalbyklą ir socialinės salonėlis studentams naudotis.

Karjera Konsultacijos

CTBC siekiama ugdyti tarptautinius finansinius ekspertus CTBC finansų holdingo bendrovė, ir jos 106 tarptautinių parduotuvėse Jungtinėse Amerikos Valstijose, Japonijoje, Indonezijoje, Filipinuose, Honkonge ir kitose šalyse. Finansinė karjeros konsultavimo ir interviu persiuntimo paslaugos siūlomi užsienio studentams toliau plėtoti savo karjeros kelią ir įkvėpimo.

Vietos

  • Tainan

    No. 600, Section 3rd, Taijiang Boulevard, Annan District, Tainan, 709, Taiwan, , Tainan

Klausimai