Keystone logo
Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Įvadas

E

Krokuva School of Business ne Krokuvos ekonomikos universitetas (CSB CUE) buvo pateikti remiantis švietimo paslaugų rinkoje nuo 1991 m. Mokykla siūlo MBA studijas, magistrantūros kursus, ir tai buvo teikti mokslinių tyrimų, konsultavimo ir leidybos paslaugas. CSB CUE nuolatos tobulina savo pasiūlymą, pritaikant jį šiandienos rinkos reikalavimų. Dinamiškas vystymasis ir sėkmė veda prie didelio pozicijos mokyklos lenkų reitingą sukelia vis daugiau ir daugiau pripažinimo tarptautinėje arenoje. Krokuva School of Business CUE palaiko tęsė bendradarbiavimą su verslo, kultūros centrų, universitetų, aukštesniųjų mokyklų ir bendruomenių kolegijose tiek Lenkijoje, tiek užsienyje. Tai tarptautinės bendruomenės, kuri suteikia galimybę susitikti su verslo partneriais iš viso pasaulio keistis patirtimi ir kompetencija, turėti prieigą prie pasaulinio tinklo švietimo įstaigų, viešojo sektoriaus organizacijų ir konsultacinių firmų dalis.

Partneriai mokykloje yra: St. Gallen verslo mokykla (Šveicarija), Ecole de Management de Normandie, ESRK Klermon aukštoji vadybos mokykla / Groupe ESC Clermont (Prancūzija), Clark universitetas, Safolko universiteto Sojerio verslo mokykla, Ruzveltas universitetas, Heller kolegija Verslo, Grand Valley State University (JAV), Stokholmas verslo mokykla (Švedija) universiteto Johanesburge (Pietų Afrika), akademijos Ekonomikos studijų Moldovos (Moldova), bankininkystės universiteto (Ukraina).

Nuo 2011 CSB CUE buvo iš EFMD narys - Europos vadybos plėtros fondo.

Mokyklos pagrindinis tikslas yra atkreipti dėmesį į platesnį bendradarbiavimą su verslo pasauliu. Ji užtikrina, kad žinios yra perduodamos studentams buvo glaudžiai susijęs su verslo praktika, nes tik tada absolventai turės tvirtą poziciją darbo rinkoje ir plėtoti Lenkijos verslumą.

Vietos

  • Kraków

    Rakowicka 27, , 31-510, Kraków

Klausimai