Keystone logo
COPPEAD Graduate School of Business

COPPEAD Graduate School of Business

COPPEAD Graduate School of Business

Įvadas

Lotynų Amerikos verslo mokykla pripažinta visame pasaulyje

Rio de Žaneiro federalinio universiteto COPPEAD Graduate School of Business verslo mokykla yra verslo mokykla, tarptautiniu mastu žinoma dėl savo meistriškumo dėstant ir tiriant.

Verslo specializacijos kursus baigė daugiau kaip 10.0000 vadybininkų , 1300 magistrantų ir 60 doktorantų . Mūsų dieninė MBA programa , vieša ir nemokama, yra vienintelė Lotynų Amerikos programa, jau patenkanti į 100 geriausių pasaulyje, skelbia „The Financial Times“.

COPPEAD programoje moksliniai tyrimai ir žinios yra pagrindinės visos veiklos kryptys. Kasdien bendraudami su studentais, įmonėmis ir kitais rinkos dalyviais, mūsų įgytos žinios nurodo mūsų pristatymo klasėje pobūdį ir sąveiką su visuomene. Tai yra mūsų misijos ir vizijos pagrindas, o tai, mūsų manymu, yra mūsų indėlis į visuomenę .

Misija

Pertvarkyti žmones skatinant vertybes ir formuojant bei skleidžiant žinias, integruojant vadybos teoriją ir praktiką, siekiant geresnių organizacijų ir visuomenės.

Vizija
Būti svarbiu Brazilijos centru , perimančiu vadovus, verslininkus ir tyrėjus.

Centrinės vertybės

 • Kompetencija: tai yra mūsų esmė, kuri vadovaujasi mūsų augimu , tyrimais, fakulteto įdarbinimu, naujų programų kūrimu, be kitų veiksmų.
 • Sąžiningumas: COPPEAD vertybės apima etinio ir socialiai atsakingo elgesio sėmimą vadovo profesijoje . Mes suprantame, kad sąžiningumas yra geriausias būdas mokyklai įvykdyti savo misiją ir geriau tarnauti Brazilijai.
 • Tarnavimas Brazilijai: COPPEAD buvo trečioji mokykla Brazilijoje ir pirmoji Rio de Žaneire pasiūlė doktorantūros programą; pirmoji Brazilijoje pasiūlė tarptautinį standartą Visas dieninės MBA, ir tai buvo verslo ir vadybos vadovų Brazilijoje pradininkė. Norėdami vystyti savo šalį, turime ugdyti žmones ir organizacijas.

Pasiekimai

 • 10 kartų pateko į 100 geriausių dieninių MBA programų reitingus visame pasaulyje, skelbia „Financial Times“.
 • „Executive MBA“ du kartus įtraukta į „Financial Times EMBA“ reitingą kaip viena iš 100 geriausių pasaulyje.
 • EFMD (Europos vadybos plėtros fondo), tarptautinės narystės organizacijos, turinčios daugiau nei 850 narių iš akademinės bendruomenės ir verslo, narė.
 • AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business), tarptautinės asociacijos, turinčios daugiau nei 1500 narių 90 šalių, įskaitant geriausias verslo mokyklas visame pasaulyje, narė.
 • Nuo 2007 m. Sertifikuota Brazilijos vadybos akademijos ANPAD, įrodanti, kad mokymo praktika grindžiama kokybės standartais.
 • Įvertintas kaip CAPES (aukštojo mokslo personalo tobulinimo koordinavimo, susieto su Švietimo ministerija) 6 lygis (iš 7)
 • 10 tyrimų kėdžių
 • Bendradarbiavimas su 42 verslo mokyklomis visame pasaulyje

Akreditacijos, pažymėjimai ir asociacijos

132663_Untitled-1.jpg

Federalinis universitetas, Rio de Žaneiras

Rio de Žaneiro federalinis universitetas buvo įkurtas 1920 m. Ir yra pirmasis ir didžiausias federalinis universitetas Brazilijoje. Vienas iš didžiausių mokymo ir mokslinių tyrimų kompetencijos centrų šalyje ir Lotynų Amerikoje, universiteto misija yra suteikti Brazilijos visuomenei priemones dominuoti, plėsti, ugdyti, pritaikyti ir skleisti visuotinį žmogaus žinių paveldą. veikti kaip transformuojanti jėga.

Vietos

 • Rio de Janeiro

  Rua Pascoal Lemme, 355 Cidade Universitária Rio de Janeiro - RJ, 21941-918, Rio de Janeiro

  Klausimai