Keystone logo
Copenhagen Business School Kopenhagos dieninės MBA
Copenhagen Business School

Kopenhagos dieninės MBA

Copenhagen, Danija

1 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

DKK 330 000

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Tapkite ateities lyderiu su Kopenhagos MBA.

Kopenhagos MBA suteiks jums iššūkį, pakeis jus ir padidins jūsų profesinį profilį. Remdamiesi skandinaviškomis vertybėmis, novatoriška ir tvaria verslo praktika bei intymiais mokymo metodais, išmoksite vadovauti verslui, jį transformuoti ir keisti.

Prisijunkite prie kitos talentingų jaunų specialistų klasės.

Kodėl verta rinktis Kopenhagos MBA?

 • Daugiau nei 90% tarptautinių studentų
 • Puikios vizos po MBA ir darbo galimybės
 • Maža klasė su intymia mokymosi aplinka
 • #26 Europos verslo mokyklos (2021 m. „Financial Times“)
 • TOP 100 pasaulinis MBA reitingas (2021 m. „Financial Times“)
 • #24 Pasaulinis MBA (QS 2022)

Gaukite MBA skandinavišku būdu.

Stengiamės nuolat teikti atsiliepimus ir vertinimus apie paraiškas.

Per Kopenhagos MBA įgysite tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją, kuri yra gerbiama visame pasaulyje. Tačiau negana to, jūs įgysite kritinės įžvalgos apie žavintį Skandinavijos verslo modelį – modelį, kuris didžiuojasi savo etišku sprendimų priėmimu, socialine atsakomybe ir ekologiška darbotvarke.

Kodėl verta rinktis CBS savo MBA?

MBA Kopenhagoje yra investicija į jūsų ateitį. Studijos tokiame pasaulyje žinomame universitete kaip CBS, kuriame atsakingas valdymas iškeliamas į darbotvarkės priešakį, pakeis jus ir paruoš jus tapti tokiu lyderiu, kokio mums reikia ateityje. Pasinerdami į žalią, novatorišką ir progresyvų miestą, pavyzdžiui, Kopenhagą, išnaudosite visas savo metų galimybes tiek klasėje, tiek už jos ribų.

CBS yra viena iš išskirtinių verslo mokyklų grupės visame pasaulyje, turinti trigubą tarptautinių akreditacijų karūną: AMBA, EQUIS ir AACSB. Tai prestižinė garbė, į kurią neatsižvelgiame.

Prisijunkite prie įvairaus studentų mišinio

Pradėkite kurti savo tinklą nuo pat pirmos dienos, kai susipažinsite su naujais klasės draugais. Mes sąmoningai suburiame talentingus jaunus specialistus iš skirtingų sluoksnių, pramonės šakų ir tautybių, nes visa tai papildo jūsų mokymosi patirtį. Tai suteiks jums nuostabią pasaulinę perspektyvą ir vertingą tarptautinį tinklą ateičiai.

Intymi mokymosi aplinka

Sąmoningai mažų klasių dydžiai jums suteiks laiko sužibėti, patyrinėti savo supratimą apie dalykus ir galimybę išsakyti savo nuomonę palankioje bendruomenėje. Mūsų pasaulinio lygio dėstytojai glaudžiai bendradarbiaus su jumis, įkvėpdami jus maksimaliai išnaudoti savo talentą ir potencialą.

Parama ir patarimai siekiant sėkmės kitame etape

Paverskite savo ambicijas pasiekimais. Nesvarbu, ar norite dirbti strategiškesniu lygiu savo ankstesnėje pramonės šakoje, ar norite ieškoti karjeros pokyčių, jums bus naudingi mūsų ilgalaikiai ryšiai su Danijos verslo bendruomene ir daugeliu tarptautinių įmonių. MBA metu rasite daug galimybių bendrauti su potencialiais darbdaviais, o mūsų personalizuota MBA karjeros komanda įkvėps, įtrauks ir mokys jus kiekviename žingsnyje.

2022 m. spalio mėn. priėmimas

Artimiausi paraiškų teikimo terminai:

 • 2022 m. sausio 10 d., 2022 m. balandžio 10 d., 2022 m. birželio 10 d. (kandidatai, nepriklausantys ES)
 • 2022 m. liepos 10 d. (JAV kandidatai)

Tačiau mes stengiamės nuolat teikti atsiliepimus ir vertinimus apie paraiškas.

Jūsų MBA patirtis

Mes nuolat peržiūrime ir pritaikome savo programą, kad sukurtume vertingą MBA studijų patirtį, kuri suteiktų pasitikėjimo, kad paliksite savo ženklą verslo pasaulyje. Mes ne tik mokysime jus teorijos, bet ir suteiksime daug galimybių ją pritaikyti praktikoje realiame gyvenime, užtikrindami, kad iš savo MBA kelionės išnaudosite visas galimybes.

Kopenhagos MBA patirtis

Kai susiduriate su iššūkiais, daroma pažanga, todėl nuo pat pirmos dienos būsite išbandytas įvairiais būdais. Mes išstumsime jus iš komforto zonos, skatindami kūrybiškai mąstyti, apmąstyti vidų ir kurti naujoves – visi įgūdžiai, kurie, mūsų manymu, yra gyvybiškai svarbūs ateities sėkmei.

Būkite pasirengę atsiverti galimybėms ir bendradarbiauti su aplinkiniais ir greitai suklestėsite mūsų įvairioje talentingų, įsitraukusių ir patyrusių tarptautinių studentų bendruomenėje.

Programos struktūra

Per vienerius intensyvius metus Kopenhagos MBA mokymo programą dėsto pasaulinio lygio dėstytojai ir verslo ekspertai, kurie skatina neformalaus mokymosi atmosferą mažose klasėse. Susidursite su įvairiais mokymo stiliais, įskaitant paskaitas, kviestinius pranešėjus, atvejų tyrimus, įtraukiančius potyrius ir grupinį darbą.

Tvarus valdymas yra pagrindinė tema, ir jūs pastebėsite, kad tai apmąstysite, kai tęsite programą.

Kartu su pagrindiniais kursais dalyvausite lyderystės atradimo procese, kuris padės jums atskleisti savo asmeninį vadovavimo stilių. Naudodami mūsų personalizuotą karjeros modulį nustatysite savo tikslus ir kaip juos pasiekti. Patariamosios tarybos programa leis praktiškai pritaikyti savo naujus MBA įgūdžius konsultuojant pradedančią įmonę ir padedant verslui augti. MBA metus baigsite savo integruotos strategijos projektu, kuris leis jums įgyvendinti visą savo MBA įgūdžių rinkinį.

Kaip būsite įvertinti

Kiekvieno kurso vertinimas skiriasi, tačiau paprastai jis apima užduotis namuose ir egzaminus raštu bei žodžiu. Išbandyta medžiaga sujungia teorijos ir praktikos derinį, apimantį esminį akademinį darbą ir dabartinius reikalus. Integruotos strategijos projektas baigiasi grupiniu baigiamojo darbo, individualaus baigiamojo darbo gynimu ir pristatymu įmonei.

Ką Studijuosite

Kopenhagos MBA mokymo programa buvo sukurta taip, kad metų eigoje laipsniškai ugdytų jūsų įgūdžius ir žinias, išbandydama ir sukeldama jums iššūkių.

Mes taip pat siūlome vienos savaitės neprivalomą iki MBA kursą, kad galėtumėte susipažinti su daug dėmesio skiriančiais verslo dalykais, nesvarbu, ar esate kilęs iš humanitarinių mokslų, ar tik šiek tiek praradote praktiką.

Suasmeninkite savo MBA

Galite pasukti savo MBA (ir savo karjerą) norima kryptimi, kai pasirinksite nuodugniai studijuoti vieną iš keturių pagrindinių sričių – koncentraciją.

Padarykite savo MBA savo

Be pagrindinių kursų, būsite pakviesti gilintis į sritį, kuri jums atrodo ypač įdomi arba, jūsų manymu, bus naudinga jūsų karjerai. Pasirinkite iš keturių koncentracijų: Skaitmeninimas, Verslumas, Finansai arba Valdymas ir tvarumas – visos svarbios temos ateities lyderiui.

Be to, šios koncentracijos bus dalijamasi su mūsų MBA studentais, todėl galėsite toliau plėsti savo tinklą.

Peržiūrėkite toliau pateiktas koncentracijas, kad sužinotumėte daugiau apie jas.

Koncentracijos

Skaitmeninimas

Suteiksime jums praktinių įrankių, skatinančių pokyčius skaitmeninėje ekonomikoje.

Išmokite priimti naujoves ir panaudoti skaitmeninių technologijų galimybes, kad galėtumėte informuoti savo strateginį mąstymą ir pakeisti kiekvieną verslo sritį.

Aptarsite sutrikimo grėsmes, naujus rinkos dalyvius ir pasaulinių platformų įmones, taip pat sužinosite, kaip naudoti duomenis, kad būtų rodomas kelias į priekį, kaip motyvuoti ir valdyti skaitmeninę darbo jėgą ir kaip elgtis siekiant užkirsti kelią žalai ir ją kontroliuoti. tokių kibernetinių atakų, kokias matėme pastaraisiais metais smogiant didelėms įmonėms.

Kursų pavyzdžiai: Skaitmeninės platformos, Inovacijų strategijos skaitmeniniame pasaulyje, Skaitmeninės darbo jėgos valdymas, Skaitmeniniai pristatymo modeliai

Verslumas

Vertingi įrankiai pradedantiesiems ir jau įsitvirtinusioms įmonėms, laukiančioms pertvarkos.

Supraskite pagrindinius verslumo kelionės aspektus kartu su sistemomis ir metodais, padedančiais valdyti neišvengiamą netikrumą.

Sužinosite, kaip naudoti dizaino mąstymą, kad padėtumėte suformuluoti ir sudaryti savo verslo viziją, taip pat kaip sukurti verte grindžiamą verslo modelį, įtraukti suinteresuotąsias šalis į procesą ir sukurti platformos strategiją, kad rinką formuotų pagal jūsų naujoves. Verslumo laboratorijoje naudosime taikomuosius, praktinius projektus ir spręsime bendrus iššūkius su naujovėmis grindžiamais startuoliais.

Kursų pavyzdžiai: Įmonių kūrimas: verslumo procesas, platformos sutrikimas ir platforma pagrįsti verslo modeliai, verslumo laboratorija, didinimo ištekliai: įsitraukite į inovacijų ekosistemą

Finansai

Suprasti, kaip įmonės finansuoja savo veiklą ir investicijas, tuo pat metu valdydamos riziką ir pateisindamos savo suinteresuotųjų šalių lūkesčius.

Pažiūrėsime, kaip verslininkai finansuoja startuolius ir kaip organizacijos renka lėšas tiek organizuotose rinkose, tiek už jų ribų; strateginės ir finansinės rizikos valdymo būdai; kaip vertinti savo ar kitą įmonę; ir kaip galite pasinaudoti tarptautinių finansų rinkų teikiamomis galimybėmis.

Kursų pavyzdžiai: privatus ir rizikos kapitalas, strateginis rizikos valdymas, vertinimas ir susijungimai bei įsigijimai, tarptautinis finansų valdymas

Valdymas ir tvarumas

Suvokti įmonės valdymo ir tvarumo svarbą ateities lyderiui.

Išnagrinėsime tvirtos lyderystės poreikį, kad suprastume verslo riziką ir galimybes tvarumo amžiuje; atitikties valdymas ir etiško požiūrio svarba; poreikis kurti gamybos ir tiekimo sistemas tvaresniu būdu, taip pat būtinybė panaudoti finansavimą ir investicijas, siekiant išplėsti ilgalaikį verslo indėlį į tvarią ekonomiką.

Kursų pavyzdžiai: lyderystė ir įmonių valdymas, atitiktis ir rizikos valdymas, žiedinė ekonomika ir tvarios tiekimo grandinės, tvarūs finansai

Jūsų karjera

Kurso „Karjeros valdymas“ metu palengvinsime įsidarbinimo galimybes ir padėsime jums įsidarbinant.

Pritaikyta karjeros paslauga

Nuo pat savo MBA kelionės pradžios gausite naudos iš mūsų MBA karjeros paslaugos. Kursas „Karjeros valdymas“ yra pritaikyta individuali kelionė, leidžianti apmąstyti savo tikslus po MBA ir asmenines stiprybes bei talentus, taip pat idealią darbo situaciją ir ankstesnę patirtį.

Visus metus lankysitės įmonėse, priimsite kviestinius pranešėjus ir dalyvausite renginiuose – visa tai skirta padėti jums siekti karjeros tikslų.

Jūsų asmeninis karjeros mentorius

Siekdami savo įsipareigojimo jūsų karjerai, supažindinsime jus su mūsų vertingu MBA Alumni tinklu – didžiausiu MBA tinklu Skandinavijoje, suteikiančiu daug galimybių bendrauti su CBS MBA absolventais tiek formaliomis, tiek mažiau formaliomis sąlygomis.

Ir jei jūs, kaip ir daugelis mūsų absolventų, norėtumėte pasilikti Danijoje po MBA, mes suderinsime jus su alumnu, kuris bus jūsų asmeninis karjeros mentorius trečiąjį trimestrą. Jūsų mentorius ne tik padės jums sukurti planą, reikalingą jūsų karjeros tikslams pasiekti, bet ir padės geriau suprasti pasirinktą industriją bei suteiks vertingos įžvalgos apie Danijos darbo rinką.

Jūsų kolega MBAS

MBA studijos yra daugiau nei teorija. Tai apie žmones, kuriuos sutinkate kelyje. Jei nuspręsite studijuoti MBA studijas CBS, suformuosite unikalų ir vertingą tinklą, kuris bus naudingas ne tik su mumis praleistu laiku, bet ir per visą likusį karjeros laikotarpį.

Ilgalaikės obligacijos

Jūs ir jūsų kolegos Kopenhagos MBA studentai pasidalinsite intensyvia, sudėtinga ir naudinga patirtimi, kurdami ilgalaikius ryšius tarpvalstybiniu mastu. Mūsų patirtis rodo, kad tai jums bus naudinga ne tik kol sieksite diplomo, bet ir daugelį metų.

Mes visada siekiame įvairovės, kad paskatintume dinamišką, novatorišką mąstymą ir sukurtume jums geriausią mokymosi patirtį. Daugiau nei 90 % dalyvių dažniausiai atvyksta ne iš Danijos ir paprastai turi daugiau nei penkerių metų darbo patirtį įvairiose pramonės šakose ir atlieka organizacines funkcijas, todėl klasėje yra unikalių verslo perspektyvų.

Visi dalyviai yra talentingi, motyvuoti, protingi asmenys, galintys pakeisti pasaulinį verslo pasaulį. Esame tikri, kad puikiai tiksite.

Būkite kažko ypatingo dalimi

CBS MBA Alumni Society yra dieninių ir vykdomųjų MBA absolventų tinklas. Tinklas apima daugiau nei 80 tautybių ir daugiau nei 1600 absolventų iš įvairių pramonės šakų. Draugija reguliariai susitinka, kad gautų naujausią informaciją apie verslo raidą, plėstų tinklą ir tiesiog suburtų buvusius MBA studentus.

MBA absolventų draugija ne tik yra tinklų kūrimo centras, bet ir organizuoja verslo renginius, kad absolventai būtų informuoti apie naujausias tendencijas ir pokyčius akademinėje ir verslo bendruomenėje. Alumnai turi prieigą prie bibliotekos išteklių ir daugelis įsipareigoja palaikyti ryšį su CBS bendruomene.

Alumnai yra informuojami per mūsų LinkedIn grupę, mėnesinį MBA Insight informacinį biuletenį ir Alumni Society svetainę. Norėdami užmegzti tarptautinius tinklus, turime regionines grupes, kuriose absolventai skatina renginius ir tinklų kūrimo galimybes.

Reitingai ir pripažinimas

Didžiuojamės, kad esame viena iš pasirinktų verslo mokyklų, turinčių „trigubą akreditacijų karūną“. Šis geidžiamas skirtumas yra dar viena garantija, kad CBS MBA laipsnis yra pripažintas, gerbiamas ir apdovanotas visame pasaulyje.

Kokybės užtikrinimas

Mūsų triguba AACSB, AMBA ir EQUIS akreditacija išskiria mus iš visų kitų Danijos universitetų ir patenka į vieną procentą geriausių verslo mokyklų visame pasaulyje. Taip pat džiaugiamės, kad ACE ir PIMS Danijoje mus pripažino tiek už mokyklos, tiek už programos kokybę. Kiekviena akreditacija trumpai aprašyta toliau. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite atitinkamose svetainėse.

Be trigubo akreditavimo:

Kopenhagos MBA yra tarp 100 geriausių pasaulinių programų prestižiniame „Financial Times Global MBA 2021“ reitinge. Copenhagen Business School taip pat užima 30 vietą tarp Europos verslo mokyklų 2020 m. „Financial Times“ Europos verslo mokyklų reitinge ir 64 vietoje visame pasaulyje „The Economist Which MBA“ reitingas 2020. Kopenhagos MBA taip pat užima 24 vietą visame pasaulyje 2020 m. QS MBA reitinge.

MBA asociacija, AMBA

2007 m. CBS tapo pirmuoju universitetu Danijoje, gavusiu AMBA akreditaciją, pabrėždama jos tarptautinį patikimumą ir statusą. Šiuo metu visame pasaulyje turimų MBA kvalifikacijų skaičius siekia tūkstančius, tačiau tik nedidelė jų dalis gautų akreditaciją, jei joms būtų taikomi griežti tarptautiniai AMBA kriterijai. MBA asociacijos suteikta akreditacija nustato, kad programos yra geriausios. Perpildytoje ir sudėtingoje rinkoje AMBA akreditacija pateikia patikimą kruopščiai patikrintų programų sąrašą ir užtikrina, kad studentų investicijos būtų apdovanotos geriausiu turimu verslo išsilavinimu.

Europos kokybės gerinimo sistema, EQUIS

CBS EQUIS akredituota nuo 2000 m. EQUIS akreditacija suteikiama verslo mokykloms remiantis bendra kokybe, atsižvelgiant į verslo mokyklos tarptautiškumo lygį. EQUIS vertina institucijas kaip visumą. Vertinamos ne tik studijų programos, bet ir visos institucijos veikla ir padaliniai, įskaitant mokslinius tyrimus, e. mokymosi padalinius, vadovų švietimą ir bendruomenės informavimą.

Koleginių verslo mokyklų tobulinimo asociacija, AACSB

2011 m. rugpjūčio mėn. CBS buvo pirmoji mokykla Skandinavijoje, gavusi AACSB akreditaciją. Akreditavimo standartai naudojami kaip pagrindas vertinant verslo mokyklos misiją, veiklą, fakulteto kvalifikaciją ir indėlį, programas ir kitas svarbias sritis. AACSB akreditacija užtikrina studentams ir tėvams, kad verslo mokykla teikia aukščiausios kokybės išsilavinimą. Tai taip pat užtikrina, kad darbdaviai, AACSB akredituoti verslo mokyklos absolventai, būtų pasirengę dirbti jau pirmąją dieną. Be to, AACSB akreditacija suteikia daug naudos akredituotų mokyklų dėstytojams ir personalui, nes pritraukia aukštesnės kokybės studentus, suteikia daugiau tyrimų galimybių ir suteikia pasaulinį pripažinimą.

Pasaulinis vadybos švietimo aljansas, CEMS

CEMS yra strateginis pirmaujančių verslo mokyklų ir tarptautinių įmonių aljansas. Pirmoji jos misija – nustatyti pasaulinį meistriškumo standartą vadybos meistrui, turinčiam patirties. Įkurta 1988 m. Europoje, CEMS yra pasaulinė lyderių lyga išankstinėje magistrantūros studijų rinkoje ir neprilygsta jos narių reputacijai: 28 pasaulinio lygio akademinės institucijos bendradarbiauja su daugiau nei 70 verslo partnerių ir 4 NVO. pasiūlyti tarptautiniams magistrantūros studentams unikalų aukštos kokybės išsilavinimo ir profesinės patirties derinį.

Partnerystė tarptautinės vadybos srityje, PIM

PIM, Partnership in International Management, yra pirmaujančių tarptautinių verslo mokyklų konsorciumas, įkurtas 1973 m. Kiekviena institucija narė atstovauja aukščiausiam verslo administravimo ir vadybos meistriškumo laipsniui, demonstruoja lyderystę savo geografiniame regione ir suteikia MBA aukštąjį išsilavinimą atitinkantį vadybos išsilavinimą.

Priėmimo kriterijai

Vienus metus investuoti į savo karjerą studijuojant MBA yra vienas svarbiausių sprendimų, kurį kada nors priimsite. Taigi, esame tikri, kad turite daug klausimų apie smulkesnes detales. Čia rasite informacijos apie priėmimo kriterijus, kurie padės priimti teisingą sprendimą.

Įvairovės skatinimas, ambicijų puoselėjimas

Mes neieškome jokio konkretaus kandidato profilio, bet kiekvienais metais didžiuojamės suburdami įvairaus išsilavinimo, profesinio, kultūrinio, nacionalinio, religinio ar socialinio ir ekonominio išsilavinimo mokinių klasę. Taip pat ieškome vyrų ir moterų balanso. Nes žinome, kad pasieksite geriausių rezultatų, kai būsite priversti pažvelgti į dalykus iš kitų, kurie skiriasi nuo jūsų pačių, perspektyvų.

Tačiau jūsų motyvacija ir vertybės yra tokios pat svarbios kaip jūsų išsilavinimas, kaip ir jūsų noras būti aktyviu mūsų bendradarbiaujančios mokymosi aplinkos dalyviu. Norime suprasti, kas yra už jūsų akademinių pasiekimų ir patirties, todėl papasakokite apie savo pomėgius ir aistras bei gyvenimo tikslus.

Atrankos procedūra

Kandidatai, turintys reikiamą kvalifikaciją, vertinami atsižvelgiant į darbo patirtį, akademinius rodiklius, motyvaciją, rekomendacijas ir kitus veiksnius, bus kviečiami į pokalbį.

Mūsų priėmimo komisijos narys ves pokalbį telefonu arba asmeniškai, nors mes primygtinai raginame tarptautinius kandidatus atvykti į Kopenhagą pokalbio dienai.

Pareiškėjai bus informuoti el. paštu su kvietimu į pokalbį.

Tinkamumo kriterijai

 • Bakalauro laipsnis arba lygiavertė akademinė kvalifikacija*
 • Ne mažesnė nei 3 metų pilno etato darbo patirtis baigus studijas
 • Konkurencinis GMAT balas (klasės vidurkis yra 650) arba GRE balas (klasės vidurkis yra 320)

Pateikdami paraišką turite parašyti 3 esė, pateikti dvi nuorodas ir įkelti savo nuorašus, CV ir GMAT/GRE bei IELTS/TOEFL balus. Taip pat būsite pakviesti į pokalbį su mūsų Priėmimo tarybos atstovu (daugiau informacijos rasite skiltyje „Interviu atrankos procedūros“).

* Priimtas HD / verslo administravimo magistro diplomas

Paraiškų teikimo terminai

Paraiškų teikimo terminai 2022 m. priėmimui taikome visus metus: 2022 m . sausio 10 d., 2022 m. balandžio 10 d., 2022 m. birželio 10 d. (kandidatai, nepriklausantys ES) ir 2022 m. liepos 10 d. tebevykstantis.

Studentų atsiliepimai

"Kopenhagos MBA suteikė galimybę pasinerti į Šiaurės šalių kultūrą, kur žemas hierarchijos lygis, ĮSA ir atsakingi valdymo stiliai yra norma. Šios darbo kultūros patyrimas iš savo pusės padėjo apsispręsti likti ir ieškotis darbo šalyje. Danija“.Johannes Frank, 2018 m. klasė, vokietis, SimCorp, Danija, grupės strategijos ir įmonių plėtros verslo analitikas„Programa pasiūlė fantastišką tinklą, kuris padėjo man pereiti į tarptautinį vaidmenį. Taip pat labai vertinu MBA dėstytojų ir darbuotojų palaikymą ir rūpestį.Wynne Lewis, 2017 m. klasė, pasaulinės komercinės plėtros vadovė, skaitmeninė, Chr. Hansenas

Priėmimai

Studijų programa

Reitingai

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai