Keystone logo
California Institute of Advanced Management

California Institute of Advanced Management

California Institute of Advanced Management

Įvadas

Apie mus.

California Institute of Advanced Management ( CIAM ) yra ne pelno siekiantis universitetas, skirtas mokymosi visą gyvenimą galimybės prieinamumui, sunkumams ir įvairiems studentų CIAM . Jo tikslas yra palengvinti prieigą prie švietimo ir akademinės kompetencijos, išskirtiniu būdu valdant universitetų veiklą ir išteklius, novatoriškas pristatymo sistemas ir studentų paslaugas bei atitinkamas programas, kurios orientuotos į mokinius, orientuojasi į sėkmę ir reaguoja į technologijas.

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM-faulty-grads-2016.jpg" alt="CIAM" />

CIAM personalas, fakultetas ir absolventai 2015 m

Įkurta Druckerio filosofijose.

Naudodamasis Peterio F. Druckerio išmintimi valdymo praktikoje, CIAM padaro lyderius ir vadovus naudodamasis įrankiais ir disciplinomis, kad priimtų socialiai atsakingus sprendimus, prasmingus besikeičiančiai verslo aplinkai įtraukiant patirtinio mokymosi internetu ir klasėje. Penki valdymo principai, reikšmingi Peterui Druckeriui:

  • Veiklos matavimų nustatymas
  • Motyvavimas ir bendravimas
  • Tikslų nustatymas
  • Organizavimas
  • Besivystančių žmonių

Mūsų misija:

Remiantis Petro F. Druckerio išmintimi, mes gaminame lyderius, kurie giliai supranta savo valdymo atsakomybę, siekdami asmeninės ir visuomeninės sėkmės. Mes tai darome suteikiant patirtinį mokymą tiek tradicinėje klasėje, tiek virtualioje aplinkoje.

Mūsų vizija:

CIAM gamina lyderius, kurie yra atsakingi, globaliai orientuoti ir praktikuojantys.

Mūsų vertybės:

CIAM vertina ir propaguoja kultūrą, kuri gerbia etiką, vientisumą ir pareigą vykdyti savo rinkėjams, darbuotojams ir visuomenei. Šios vertybės slypi tiesiai iš Peterio Druckerio išminties.

Pirmininko pranešimas:

" California Institute of Advanced Management ( CIAM ) turi vieną tikslą: suteikti jums galimybę sukurti savo ateitį pagal jūsų pasirinkimą. Norėdami tai padaryti, mes sukūrėme savo kursus ir savo programą, apie tai, ką turi žinoti vadovai ir verslininkai. Šiandien vyresnioji vadovybė ir ateities darbdaviai šiandien supranta, kad šiandieniniai esminiai darbuotojai - kurie negali vadinti Peter F. Drucker, šiuolaikinio valdymo tėvu, vadinamas "žinių darbuotojais", bet turi būti vadovaujamasi. Be to, šį lyderio vaidmenį gali atlikti tik vadovai, turintys ne tik magistrantūros studijų magistro laipsnį, bet ir turintys perspektyvą, pagrįstą patirtimi ir įvairiomis disciplinomis. Ką jūs jau išmokote gyvenime ir koledže, nesvarbu koks yra jūsų pagrindinis ir kas CIAM MBA suteikia jums raktus, norint atidaryti šias duris, remdamiesi savo asmenine pasaulio aplinka. "

- Jennie Ta, MBA, CIAM prezidentas

Prisijunk prie mūsų CIAM !

Esame įsitikinę, kad jus domina jūsų švietimas į kitą lygį. Mūsų nuostabi priėmimo komanda yra čia, kad padėtų jums ištirti, ką mūsų MBA patirtis gali pasiūlyti jums.

Taigi, pasakyk sveiki! Mūsų draugiškos priėmimo komanda pasiruošusi padėti jums priimti sprendimą MBA ir parodyti jums CIAM patirties vertę.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • El Monte

    California Institute of Advanced Management 9550 Flair Drive, Suite 201, El Monte CA 91731

Klausimai