Keystone logo
Central China Normal University

Central China Normal University

Central China Normal University

Įvadas

Įsikūręs Wuhan, Hubei provincijos sostinė ir pagrindinis centru transportavimo Kinijoje, Centrinis Kinija pedagoginis universitetas yra pagrindinis išsamų universitetų tiesiai po Kinijos švietimo ministerijos administracijos. Vaizdingas miesteliu daugiau nei 2000 Mu (330 akrų) "yra įsikūręs ant Guizi Hill, ribojasi South Lake. Kaip vienas iš universitetų dėl 211 Valstybinės švietimo prioritetinio projekto sąraše, Centrinis Kinijos pedagoginiame universitete yra labai pripažintas svarbiu bazę auginti puikių talentą šalyje, taip pat aukštesnės mokymo centras puikių mokytojų aukštosiose mokymosi įstaigose ir aukštos mokyklos.

Mūsų universitetas yra vienas pirmųjų aukštųjų mokyklų Kinijoje teisę pasiūlyti doktorantūros ir magistro laipsnius, įvertinti ir suteikti profesoriaus, docento, o taip pat doktoranto vadovas pavadinimus ir jau nustatė išsamią ir optimizuotą pažangias švietimo sistemą nuo bakalauro studijų pakopos programas nuo daktaro, kad po doktorantūros programas, o nuo dieninių į suaugusiųjų švietimo programas.

Mūsų tyrimų stiprumas yra liudininku pastovus augimas kiekvienais metais. Nacionalinė socialinių mokslų tyrimai darbas CCNU gretas Top 10 trejus metus iš eilės, o jo socialinių mokslų tiriamasis darbas Švietimo ministerijos gretas Top 6 ketverius metus iš eilės. Reitingas Nr.8 Ketvirtojoje socialinių mokslų Žinomiausia mokslo Paaiškinimai dėl priteisimo, mūsų tyrimų rezultatų serijos laimėjo prizus, įskaitant du kumščio prizų gamtos mokslo premijos Kinijos švietimo ministerijos ir šešių pirmųjų prizų Hubei provincijos gamtos mokslo premijos.

Mes užmezgėme glaudžius ryšius su daugeliu pagrindinių universitetų ir mokslinių tyrimų institutų ir atliko mokyklos į mokyklą mainus ir didelę akademinį bendradarbiavimą su daugiau nei 100 universitetų iš daugiau nei 70 šalių, tokių kaip JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Japonijoje, Rusijoje, Prancūzijoje, Naujas Zelandija, Australija, Pietų Korėja ir Vietnamas. Užsienio ekspertai ir mokytojai nuolat kviečiamas dėstyti universitete. Pastaraisiais metais mokytojai universitete buvo nuolat siunčiami į užsienį tolesniam tyrimą, iš kurių grįžo namo tapti savo mokymo ir mokslinių tyrimų srityje stuburas dauguma; nemažai jų yra aktyvus tarptautinės akademinės tribūnos ir padarė susižavėjimo įmokas į mokslo, technologijų, kultūros ir švietimo mainų tarp Kinijos ir kitų šalių visame pasaulyje.

Vietos

  • Wuhan

    NO.152 Luoyu Road, 430079, Wuhan

    Klausimai