Keystone logo
Bucharest Business School

Bucharest Business School

Bucharest Business School

Įvadas

Bendra informacija apie fakultetą

Bukareštas verslo mokykla buvo įkurta 2014 m kaip antrosios pakopos verslo fakultetas Bukareštas akademijos EKONOMIKA studijų ir turi du pagrindinius MBA programas: Rumunų Kanados MBZ ir Rumunų-Prancūzų MBZ (Buvęs Inde). BBS yra atsakingas už Vykdomosios švietimo projektus, mini MBAS ir verslumo plėtros programų ASE Bukarešte. Su daugiau nei 20 metų tarptautinę patirtį Verslo administravimo Mūsų fakultetas yra vienas iš pagrindinių žaidėjų Rumunų MBA rinkoje su 4,000+ absolventų didelių įmonių, Dėl savo išskirtinės tarptautinės impactc ir dalyvaujant Bukareštas Verslo mokykla buvo apdovanota "3 Palmes" apdovanojimą EdUniversal 2014. Mūsų fakultetas yra ilgalaikį ir vaisingą bendradarbiavimą su uOttawa (TELFER vadybos mokykla) ir Cnam Paryžiuje.

Rumunijos mokytojai buvo apmokyti šių prestižinių užsienio universitetų ir nuolat tobulinti savo mokymo metodus siūlo studentams švietimo paslaugas aukščiausiais akademiniais standartais.

Kadangi abu mūsų MBA programas, Rumunų-Kanados ir rumunų-prancūzų (buvęs Inde) buvo sukurtas su mūsų tarptautinių partnerių pagalba, jie nuolat atnaujinami, kad laikytis standartų ir specifiškumas Kanados ir Prancūzijos programas.

Tarptautinė mokymo programas, griežta profesorius, atranka ir įvertinimas, neseniai biografija ir modernūs mokymo metodai yra pagrindiniai elementai mūsų dvigubų diplomų programų.

Reitingai ir apdovanojimai

Net jei Bukareštas verslo mokykla buvo įkurta 2014 m kaip magistrantūros fakulteto Bukarešto universiteto ekonomikos studijų Jo 2 MBA programos turi daugiau nei 20 metų patirtį ir per 5000 absolventai.

Rumunijos ir Kanados MBA programa siūlo dvigubą diplomą formą ASE Bukareštas ir uOttawa (Telferis School of Management), Ši programa yra identiška su Kanados vieną ir kiekvienų metų programa yra atnaujinama padengti įdomiausius klausimus, susijusius su verslo aplinka.

Rumunijos ir Prancūzijos MBA programa yra sukurtas su CNAM Paryžius ir taip pat siūlo dvigubą diplomą ASE ir Prancūzijos partnerį. Ši programa yra klasikinė - veiksmų - studijų formą ir naujai įvestą hibridinį MBA orientuota aplink modernios e-mokymosi platforma.

Mūsų partneriai AMBA asociacija (magistrų) akredituota MBA programas ir pasiūlyti aukščiausios kokybės mokymo paslaugas Šiaurės Amerikos ir Vakarų Europos požiūrių. 2014 Bukareštas verslo mokykla gavo 3 Palmes apdovanojimus iš EdUniversal kaip jos tarptautinės veiklos pripažinimo, rūpintis mūsų studentams ir šiuolaikinių mokymo poreikius. Bukareštas verslo mokykla yra narys CEEMAN (Centrinė ir Rytų Europa vadybos plėtros) ir per pastaruosius metus, jos programos yra nuolaidūs kaip Top MBA programas laisvų Rumunijoje, Abi programos yra akredituota Rumunijos švietimo ministerijos ir iki Bukarešto universiteto ekonomikos studijų išduotas diplomas priimtas visose Europos, Šiaurės Amerikos šalyse ir daugiau.

Su bendrabučiu & Įranga

Bukarešto verslo mokykla Patalpinta naujai restauruotame istoriniame pastate centro Bukarešte su meno žemės drebėjimas apsaugos sistemos būklę.

Rumunijos ir Kanados MBA programa privilegijuotųjų 2 šiuolaikinius išskirtinių paskaitų kambarių, vienas išimtinę IT laboratoriją ir 4 kabinetuose suteikiant studentams visas sąlygas puikus mokymosi patirtį. Kambariuose buvo sukurta su patirtimi Kanados partneriais ir sąmojo steigėjų iš CIDA (Kanados tarptautinės plėtros agentūros).

Rumunijos ir Prancūzijos MBA programa turi 2 paskaita kambariai, vienas IT laboratoriją ir du individualius / kabinetuose Komplektuojamas su IT ir multimedijos pagalba.

Visi MBA studentų prieigą prie BBS biblioteka su daugiau nei 20,000 pavadinimų anglų ir prancūzų kalbomis, apimantis visus kursus. BBS kasmet atnaujina knyga kolekcija remiantis Rumunijos ir užsienio dl nuosavyb profesorių rekomendacijos.

įmonių Partneriai

Su daugiau nei 5.000 absolventų pagrindinių Rumunijos ir daugianacionalinių bendrovių aktyvus vietinėje rinkoje, kaip programa ambasadoriai Bukareštas verslo mokykla turi puikią reputaciją nuo 20 metų patirtį.

Alumni nariams šių bendrovių buvimas ne tik suteikia BBS stiprų pranašumą prieš savo konkurencijos įdarbinti būsimiems studentams BU taip pat palengvina bendradarbiavimą dėl studentų praktikos programas, rasti stažuočių pozicijas ir organizuoti mini darbo muges.

Būdamas tarp pirmųjų MBA programas galima Rumunijoje anksti 90s, kai naują vietinio verslo klasės buvo apibrėžta kartu su virš metų programų yra stabiliausios, buvo pagrindiniai ramsčiai, kuriais didieji santykiai buvo pastatyti su įmonėmis, NVO, valstybės institucijų, profesinio organizacijos ir atstovai iš diplomatijos.

Vietos

  • Bucharest

    2-2A Calea Grivitei 010731, 1st District , , Bucharest

    Klausimai