Keystone logo
BPP University

BPP University

BPP University

Įvadas

2007 m. rugsėjį BPP University į istoriją tapdamas pirmąja JK valstybine įmone, gavusia laipsnio suteikimo įgaliojimus.

Šiame procese buvo pateikta išsami paraiška Jungtinės Karalystės aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo agentūrai (QAA), kuri veikė Studentų biuro vardu. Unikalus BPP University požiūris yra išsilavinimas, kuris yra akademiškai griežtas, bet taip pat pagrįstas praktiniu pritaikymu, kuris yra labai svarbus mūsų studentams, suinteresuotosioms šalims ir pramonei.

2020 m. BPP University buvo suteikta neterminuota dėstomojo laipsnio suteikimo teisė (TDAP) pagal Studentų biuro (OfS) naują reglamentavimo sistemą. 2020 m. rugsėjo 1 d. įsigaliojusiu neterminuoto TDAP apdovanojimu pripažįstamas Universiteto, kaip brandžios aukštosios mokyklos, turinčios griežtus standartus ir akademinį valdymą, akademinis sąžiningumas.

Jame mokosi apie 15 000 studentų, studijuojančių 13 centrų, aštuoniose Anglijos vietose ir internetu visame pasaulyje. 70 % yra dieniniai, daugiau nei 84 % studijuoja antrosios pakopos studijų programose.

BPP University mokyklos

Turime keturias mokyklas, kuriose daugiausia dėmesio skiriama teisei, verslui ir technologijoms, slaugai ir sveikatai.

BPP University teisės mokykla

Viena iš pirmaujančių JK teisės mokyklų, turinti daugiau nei 25 metų profesinės teisinės kvalifikacijos teikimo patirtį. Mumis pasitiki daugelis įtakingiausių advokatų kontorų ir ruošiame norinčius teisininkus iš daugiau nei 150 organizacijų.

Teisinio mokymo naujovių priešakyje žiūrime į priekį, o ne atgal. Kuriame ir formuojame teisinę karjerą ateičiai.

Kadangi kelias tapti advokatu keičiasi, mes pirmaujame kurdami novatorišką požiūrį į SQE, kuris, pasak mūsų klientų, jau išskiria mus iš konkurentų.

Sutelkdami dėmesį į galimybes įsidarbinti ir ugdydami teisininkų įgūdžius, suteikiame studentams pranašumą, kad jie galėtų sudaryti mokymo sutartis ir įgyti mokinių. Tai liudija mūsų įsidarbinimo statistika.

BPP University teisės mokykla yra įsikūrusi dviejuose centruose Londone ("teisėto" Londono centre Holborne ir Southbank prie Vaterlo) ir centruose Birmingeme, Bristolyje, Kembridže, Lydse ir Mančesteryje.

BPP University verslo mokykla

BPP University verslo mokykla suteikia aukštąjį išsilavinimą siekiantiems buhalteriams, bankininkams ir vadybininkams.

Mūsų programos yra pritaikytos šiandienos verslo klimato poreikiams, jas moko pramonės ekspertai, teikiantys įvairių lygių programas, o mokykla bendradarbiauja su įvairiomis profesinėmis įstaigomis, įskaitant ACCA, ICAEW, CMI, CFA, CIPD ir Chartered Banker, kad užtikrintų. kad visos mūsų programos yra tiesiogiai susijusios su pageidaujama profesine kvalifikacija.

BPP University technologijos mokykla

Pripažindami technologijų poveikį mūsų klientų partneriams, įkūrėme specialią technologijų mokyklą, kad padėtume klientams jų „skaitmeninėje transformacijoje“.

Mes sujungiame savo patirtį technologijų, analizės ir finansinio modeliavimo srityse, kad galėtume teikti aukštos kokybės mokymo programas.

Siūlome visų lygių duomenų ir technologijų kvalifikacijas – nuo vienos dienos trumpų kursų iki apmokestinamų pameistrystės ir laipsnio pameistrystės iki magistro lygio kvalifikacijų.

BPP University slaugos mokykla

Nuo 2018 m. Slaugos mokykla yra įsipareigojusi teikti praktinį slaugos ir sveikatos priežiūros išsilavinimą, kartu išlaikant tinkamą akademinės teorijos ir praktinio mokymosi pusiausvyrą. Manome, kad geriausias būdas tapti slaugytoju yra tai patirti, todėl mūsų kursai padės jūsų profesiniam ir akademiniam tobulėjimui.

Bendradarbiaudama su pagrindiniais partneriais NHS ir privačiame sveikatos priežiūros sektoriuje, BPP University slaugos mokykla siekia sukurti sveikatos priežiūros specialistus, kurie atitiktų pagrindinių pacientų grupių poreikius ir emocinius poreikius tokiose srityse kaip psichikos sveikata, mokymosi negalia, vaikai ir jaunimas. Žmonės. Puikūs darbuotojai yra sveikatos priežiūros profesijos gyvybės šaltinis, ir mes padedame juos sukurti.

BPP University slaugos mokykla veikia iš mūsų Londono Vaterlo ir Lidso centrų ir iš šių NHS Trust vietų:

 • Rotherham Doncaster ir South Humber NHS Foundation Trust
 • Sautamptono universiteto ligoninės NHS fondo fondas
 • Hampšyro ligoninių NHS fondo fondas (Basingstoke ir North Hampshire ligoninė bei Karališkoji Hampšyro apygardos ligoninė)
 • Kettering General Hospital NHS Foundation Trust

BPP University sveikatos mokykla

BPP University sveikatos mokykla suteikia studentams žinių ir praktinių įgūdžių profesinei sveikatos priežiūros karjerai. Londone, Birmingeme ir Mančesteryje įsikūrusi BPP University sveikatos mokykla teikia aukštąjį išsilavinimą, kuris yra sukurtas bendradarbiaujant su šios srities ekspertais. Tai užtikrina šio skyriaus studentų tinkamumą ir įsidarbinimo galimybes.

Mūsų 5 žingsnių mokymosi metodika

BPP visose mūsų programose naudojama novatoriška mokymosi sistema, orientuota tik į vertinimą ir karjeros sėkmę. Tai leidžia besimokantiesiems mokytis penkiais nuosekliais etapais:

1. Paruoškite

Tai etapas, kai besimokantieji kaupia žinias, kad pagrįstų savo programą, ir reguliariai gauna grįžtamąjį ryšį apie savo pažangą. Jie lanko paskaitas ir seminarus, kurie skaitomi akis į akį arba per internetinę klasėje tiesioginį nuotolinį mokymą.

Kai kuriuose kursuose panaudojome savo sektorių ekspertines žinias kurdami mokymosi metodikas, orientuotas į karjeros ir egzaminų sėkmę.

2. Taikyti

Dabar besimokantieji pritaiko įgytas žinias realioms užduotims atlikti. Mes atkartojame praktikoje naudojamus procesus ir sistemas bei vertinimus, kad galėtume teikti mokymą, įskaitant:

 • Mūsų virtualios praktikos aplinka (VPE), pagal užsakymą sukurta platforma, imituojanti realistiškus scenarijus advokatų kontorose ir advokatų rūmuose, leidžia teisės studentams praktiškai pritaikyti naujas žinias.
 • Mes teikiame egzaminų praktikos platformas, kurios imituoja egzaminus ir įvertinimus, kad suteiktume besimokantiesiems neįtikėtinai realią galimybę praktikuotis prieš egzaminą.
 • Pameistrystės programos yra sukurtos pagal praktines misijas, užduotis ir pratimus, skirtus mokymosi kontekstui
 • Slaugos ir sveikatos priežiūros studentai atlieka klinikinius pratimus ir atlieka stažuotes
 • Duomenų ir technologijų studentai dirba vykdydami savo programą naudodami verslo modeliavimą – realaus pasaulio verslumo pavyzdžius ir atvejų tyrimus, siekdami praktikuoti verslo kūrimo įgūdžius ir naudoti pramonės standartinę programinę įrangą, kad pritaikytų savo mokymąsi.

3. Bendradarbiauti

Tai padeda besimokančiajam formuoti ir patobulinti savo supratimą diskutuojant, testuojant ir atliekant sudėtingesnes praktines bei realistines užduotis. Tai taip pat padeda ugdyti vertingus komandinio darbo įgūdžius.

Besimokantieji yra vedami per šį etapą, gausiai remiant trenerius, programų patarėjus ir palaikymo komandas, kurios teikia intervencijas, kad padėtų besimokantiesiems tinkamu laiku ir su atitinkamo lygio pagalba. Jie palaiko ryšį vienas su kitu mūsų virtualiame miestelyje, BPP bendruomenėje. Ši internetinė platforma siūlo puikų būdą dalyvauti socialiniuose renginiuose, klausytis kviestinių pranešėjų, dalytis pomėgiais ir dar daugiau.

4. Konsoliduoti

Šis etapas užtikrina, kad besimokantieji įdės savo žinias, kad jas būtų galima išsaugoti ilgalaikėje atmintyje. Tai taip pat suteikia daug galimybių praktiškai gauti ir pritaikyti tas žinias atliekant peržiūros užduotis ir testus.

Mūsų didelė patirtis teikiant internetinį švietimą reiškia, kad turime daug įžvalgų ir supratimo apie mūsų besimokančiųjų rezultatus ir rodiklius, kuriuos galime įvertinti, kad nuspėtų sėkmės tikimybę.

Nustačius šį elgesį, mūsų dėstytojai ir palaikymo komanda gali įsikišti, kai reikia, ir suteikti tikslinę bei tinkamą pagalbą. Dėl to pagerėja mūsų besimokančiųjų baigimo ir išlaikymo rodikliai, taip pat grįžtama į tai, kaip vedame kursus, naudodami „Momentum“ metodiką.

5. Vertinimas

Besimokantieji nuolat pereis šiuos skirtingus etapus, kol bus optimaliai pasiruošę savo vertinimams.

Be vertinimų akis į akį, taip pat siūlome daugybę skaitmeninio vertinimo parinkčių.

Alumnų statistika

Vietos

Vietos
 • BPP, Aldine Place, 142-144 Uxbridge Road, W12 8AW, London

 • Fitzwilliam House 2 St Mary Axe, EC3A 8BF, London

 • London Holborn 68-70 Red Lion Street, WC1R 4NY, London

 • BPP Professional Education 4th Floor 3 London Wall Buildings, EC2M 5PD, London

 • BPP University 137 Stamford Street, SE1 9NN, London

 • BPP University 32-34 Colmore Circus, B4 6BN, Birmingham

 • BPP UniversityRDaSH Almond Tree Court Tickhill Road, DN4 8QN, Doncaster

 • BPP University Whitehall 2 Whitehall Quay, LS1 4HR, Leeds

 • BPP University St James Building 79 Oxford Street, M1 6FQ, Manchester

 • BPP University Queen Square Grove Avenue, BS1 4QY, Bristol

 • BPP University Third Floor Lion House Lion Yard, CB2 3NA, Cambridge

 • London, Jungtinė Karalystė

Klausimai