Keystone logo
Bournemouth University

Bournemouth University

Bournemouth University

Įvadas

Mūsų vizija

Mūsų vizija yra būti pripažintam visame pasaulyje kaip pirmaujančiam universitetui, įkvepiančiam mokytis, tobulinti žinias ir praturtinti visuomenę per švietimo, mokslinių tyrimų ir praktikos sintezę.

Mūsų tikslas

Mūsų tikslas BU yra įkvėpti mokytis, tobulinti žinias ir praturtinti visuomenę. Mes:

 • Įkvėpkite mūsų studentų ir darbuotojų bei platesnių bendruomenių mokymosi
 • Išankstinės žinios praktikoje ir profesijose bei mūsų akademinėse srityse
 • Praturtinkite visuomenę per švietimą, mūsų tyrimų poveikį ir mūsų indėlį į pasaulinius iššūkius.

Mūsų vertybės

Mūsų vertybės yra meistriškumas, įtrauktis, kūrybiškumas ir atsakomybė:

Kompetencija

Mes siekiame tobulumo visame kame, ką darome.

Įtraukimas

Mes vertiname ir gerbiame įvairovę ir imamės veiksmų, kad būtume įtraukūs.

Kūrybiškumas

Esame išradingi, novatoriški ir kuriame problemų sprendimus.

Atsakomybė

Mes prisiimame atsakomybę už savo veiksmų poveikį ir sutelkiame savo, kaip besimokančios bendruomenės, veiklą į teigiamą indėlį į visuomenę.

Kad ir koks būtų jūsų laikas su mumis, tai bus įdomi kelionė - nuo susitikimų visą gyvenimą trunkančių draugų salėse, iki jūsų patirties įdarbinant, tyrinėjant vietinę vietovę ar prisijungus prie klubo ar draugijos. Sužinokite daugiau apie tai, ką gali pasiūlyti gyvenimas BU.

Statistika

Mūsų apdovanojimai

Athena SWAN bronzos apdovanojimas

2019 m. gegužės mėn. BU buvo apdovanotas bronziniu Athena SWAN apdovanojimu, įvertinant mūsų pasiekimus ir įsipareigojimą gerinti lyčių lygybę aukštojo mokslo srityje. Athena SWAN apdovanojimas, kuris iš pradžių buvo skirtas moterims, dirbančioms mokslo, technologijų, inžinerijos, matematikos ir medicinos (STEMM) srityse, buvo išplėstas 2015 m., siekiant pripažinti darbą, atliktą tiek STEMM, tiek menų, humanitarinių mokslų, socialinių mokslų, verslo ir teisės (AHSSBL) srityse. lyčių lygybės klausimą plačiau spręsti visiems akademiniams, profesionaliems ir pagalbiniams darbuotojams bei studentams. Būtent pagal naują chartiją BU gavo akreditaciją.

Sėkmingas BU pateikimas bronziniam apdovanojimui atitinka mūsų įsipareigojimą siekti lyčių įtraukimo kultūros visame universitete. Mūsų tikslas yra pereiti nuo centrinio į vietinį įgyvendinimą, įtvirtinant SWAN chartijos principus fakultetuose / tarnybose ir remiant visus padalinius siekiant SWAN apdovanojimų. Pagrindiniai tikslai – didinti moterų, einančių aukštesnes akademines pareigas, atstovavimą, remti ir skatinti lanksčią ir šeimai palankią darbo aplinką visiems darbuotojams ir užtikrinti, kad lyčių lygybė būtų įtvirtinta visame universitete.

Šie departamentai taip pat turi departamento bronzos Athena SWAN apdovanojimą:

 • Psichologijos katedra
 • Žiniasklaidos gamybos katedra
 • Gyvybės ir aplinkos mokslų katedra

QAA

2013 m. tapome pirmuoju JK universitetu, gavusiu „pagirto“ statusą už mūsų mokymosi galimybių kokybę. Statusas, suteiktas QAA (Aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo agentūra), pripažįsta daugybę būdų, kaip suteikiame studentams galimybę siekti sėkmės. QAA išnagrinėjo daugybę skirtingų būdų, kaip mes remiame savo studentus, įskaitant jų gaunamo mokymo kokybę, akademinę paramą, išteklius, pvz., bibliotekas ir IT priemones, ir bendrą turimą pagalbą.

HR Excellence in Research apdovanojimas

BU nuo 2013 m. turi Europos Komisijos žmogiškųjų išteklių tobulumo apdovanojimą moksliniuose tyrimuose. Apdovanojimas parodo BU įsipareigojimą derinti procesą ir praktiką su JK konkordatu, skirtu paremti mokslininkų karjeros plėtrą ir taip gerinti mokslo darbuotojų darbo sąlygas ir karjeros plėtrą.

Karalienės jubiliejaus prizas

2012 m. buvome apdovanoti Karalienės jubiliejaus prizu, įvertinant mūsų indėlį į pasaulyje pirmaujančią kompetenciją ir novatorišką kompiuterinės animacijos plėtrą. Karalienės jubiliejaus apdovanojimai yra nacionalinės apdovanojimų sistemos dalis ir yra prestižiškiausi JK švietimo apdovanojimai. Apdovanojimas yra skirtas mūsų Nacionaliniam kompiuterinės animacijos centrui (NCCA), įsikūrusiam žiniasklaidos mokykloje, kuri nuo 1989 m. yra kompiuterinės animacijos švietimo ir tyrimų priešakyje.

Akmeninė siena

Mes tapome Stonewall įvairovės čempionu, nes BU įsipareigojo būti įtraukia organizacija. Būdamas „Stonewall“ nariu, universitetas turi įrankius strateginiam ir struktūriniam požiūriui į LGBT lygybės iniciatyvas visame pasaulyje. Sužinokite daugiau apie Stonewall.

EcoCampus platinos apdovanojimas

Mūsų „EcoCampus Platinum“ apdovanojimas yra aukščiausias įvertinimas, kurį galime pasiekti, įrodantis tobulumą tvarumo srityje. Esame vienas iš 16 universitetų, turinčių šį apdovanojimą kartu su ISO14001 sertifikatu. Tai parodo mūsų įsipareigojimą aplinkai ir pripažįsta mūsų aplinkosaugos praktiką, procedūras ir valdymo sistemas. Kad pasiektume platinos standartą, mūsų aplinkosaugos vadybos sistema turėjo būti aukščiausio lygio. Auditoriams ypač didelį įspūdį paliko pastangos, įdėtos diegiant mūsų vadybos sistemą, taip pat lygis, kuriuo tvarumas buvo įtrauktas į universiteto strateginę kryptį. Mes ir toliau stengsimės kuo labiau sumažinti savo, kaip institucijos, neigiamą poveikį aplinkai ir maksimaliai padidinti teigiamą poveikį, kurį galime turėti per mokymą ir mokslinius tyrimus.

Sąžiningos prekybos universitetas

2006 m. BU buvo suteiktas „Fairtrade University“ statusas; JK šiuo metu yra daugiau nei 170 Sąžiningos prekybos universitetų ir kolegijų, kur dar daug daugiau siekia statuso, o tai rodo mūsų įsipareigojimą skatinti sąžiningos prekybos produktų vartojimą. Sužinokite daugiau apie mūsų sąžiningos prekybos statusą.

Kiti apdovanojimai

Laikas pakeisti organizacijos įsipareigojimą

2011 m. pasirašėme įsipareigojimą „Time to Change Employer Pledge“. Tai schema, kuria siekiama kovoti su stigma ir diskriminacija, susijusia su psichine sveikata, ypač darbo vietoje.

Sąmoningo darbdavio chartija

2010 m. pasirašėme šią chartiją ir rimtai žiūrime į savo, kaip darbdavio, kuris teigiamai vertina psichikos sveikatą, įsipareigojimą. Prisijungdami prie šios schemos pademonstravome savo atvirą ir prieinamą politiką ir parodėme, kad vertiname kiekvieno savo darbuotojo indėlį.

Neįgalumo darbdavys

Tai kokybės ženklas, kurį pasiekėme 2019 metais. Jį Darbo ir pensijų departamentas įteikė už pozityvų įsipareigojimą neįgalių darbuotojų įdarbinimui, išlaikymui, mokymui ir karjeros plėtrai.

  Priėmimai

  Norėdami pas mus studijuoti bakalauro lygmeniu, turite atitikti tam tikrus kriterijus. Kiekvienas kursas turi savo įstojimo reikalavimus, todėl patikrinkite mūsų kursų puslapius. Pamatysite bendrus UCAS tarifo taškus, reikalingus kursui, taip pat išsamią informaciją apie tai, kaip gauti taškus; pavyzdžiui, iš trijų A ar lygiaverčių lygių, kartu su GCSE reikalavimais.

  Kaip veikia UCAS tarifas

  UCAS tarifų taškai apskaičiuojami pagal jūsų turimos kvalifikacijos tipą ir jūsų pasiektą kategoriją ar lygį. Pavyzdžiui, tiems, kurie 2021 m. rugsėjo mėn. pretenduoja studijuoti bakalauro kursą, už kiekvieną A pažymį, kurį gausite A lygiu, gausite 48 UCAS tarifo taškus (atitinka PPP BTEC išplėstiniame diplome), o už kiekvieną B. pažymį gauni 40 balų (ir pan.). Išsamią informaciją apie tarifų taškų sistemą galite rasti UCAS svetainėje.

  Atkreipkite dėmesį, kad BU nepriima lygiaverčių UCAS tarifų taškų už tarptautinį bakalaureatą – žr. toliau pateiktą tarifų lentelę. Taip pat galime nurodyti, kad norint patekti į konkretų kursą, jums reikia tam tikrų pažymių, patirties arba būti mokęsis privalomų dalykų.

  Alumnų statistika

  Vietos

  • Wallisdown

   Wallisdown Road, BH12 5HH, Wallisdown

   Klausimai