Keystone logo
Boston University Questrom School of Business

Boston University Questrom School of Business

Boston University Questrom School of Business

Įvadas

Boston University Questrom School of Business mes Boston University Questrom School of Business kiekvieną dieną. Mes pertvarkome esamas programas, kuriame naujas, ieškome naujų būdų išplėsti savo studentų patirtį, kad jie įgytų vertingų įgūdžių, įžvalgų ir ryšių iš mūsų gyvybingos bendruomenės ir patektų į darbo jėgą kaip labai efektyvūs lyderiai.

„Questrom“ naujovės iš tikrųjų reiškia įkvėpimą. Mes neatliekame pakeitimų vien dėl pokyčių. Mes stipriname švietimą, kurį teikiame savo studentams, ir perkeičiame valdymo praktiką per mūsų fakulteto tyrimus. Mes tikime, kad paskatinsime iš naujo apibrėžti naujoves.

Mes turime unikalią verslo švietimo padėtį ir siekiame tobulumo viskuo, ką darome. Mes esame dalis vieno iš pirmaujančių pasaulio mokslinių tyrimų universitetų tarptautiniame mieste, žinomame dėl naujovių.

Ruošiame novatoriškus ir etiškus lyderius, kurie supranta verslo poveikį visuomenei ir kuria vertę pasauliui. Mūsų studentai supranta organizacines sistemas, gyvybiškai svarbų lyderystės vaidmenį ir jėgas, transformuojančias pasaulio ekonomiką. Mes generuojame mokslines žinias ir įžvalgas, kurios skatina valdymo praktiką, atlikdami tyrimus, mokydami ir įsitraukdami į bendruomenę. Mes labai rimtai vertiname savo įsipareigojimą suteikti jums švietimo patirtį, kuri suteikia atsakingą ir reaguojantį pasaulio lyderį, teigiamai veikiantį darbuotojus, klientus, savininkus ir bendruomenes, kuriose dirbate.

„Questrom“ mes sutelkėme dėmesį į tai, kad pasiektume išskirtinių rezultatų klasėje ir už jos ribų. Mūsų stipriame fakultete yra žymių mokslininkų, dinamiškų dėstytojų ir patyrusių realaus pasaulio praktikų iš verslo pasaulio. Mūsų mokymo programos yra griežtos ir reiklios, nes jūs išbandote savo intelektualinius, tarpasmeninius ir sprendimų priėmimo įgūdžius. Mūsų studentai atvyksta čia iš viso pasaulio, atsinešdami įvairią išsilavinimą ir kultūrą bei darbo patirtį. Bostono miestas yra puikus fonas kaip pagrindinis aukštųjų technologijų, sveikatos priežiūros ir verslumo centras.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Boston

    Commonwealth Avenue,595, 02215, Boston

    Klausimai