Keystone logo
BMI Business School Istanbul

BMI Business School Istanbul

BMI Business School Istanbul

Įvadas

KMI savo švietimo programose derina akademines/teorines žinias su praktine patirtimi iš verslo pasaulio ir sėkmingų vadovų bei lyderių vizionieriaus perspektyva. Tokiu būdu dalyviams suteikiama galimybė išplėsti savo perspektyvą, peržiūrėti savo verslo metodus ir pagerinti valdymo įžvalgas. Korporacijoje su pirmaujančiais universitetais, institucijomis ir instruktoriais, taip pat su įkvepiančiais verslo vadovais, konsultantais ir lyderiais, BMI atidžiai seka verslo pasaulio mokymo poreikius ir teikia mokymosi bei tobulėjimo programas, atitinkančias šiandienos ir ateities asmenų bei žmonių poreikius. organizacijose.

KMI turi keturis pagrindinius padalinius ir aštuonis akademinius padalinius, skirtus savo programoms segmentuoti, kad būtų pateikti tinkami sprendimai specifiniams mokymo ir tobulėjimo poreikiams. Keturi pagrindiniai mūsų mokymo ir tobulinimo paslaugų skyriai yra;

  • Atvira platforma (atvira registracija / trumpalaikiai, specializacijos kursai)
  • Vadovų švietimas (vystymo programos vidutinio ir aukščiausio lygio vadovams)
  • Summit & Conferences (C-Summit serija ir konferencijos bei susitikimai)
  • Individualios / korporacinės programos (pritaikomi sprendimai organizacijoms)

Patirtis ir žinios

Įkurta 2004 m., BMI yra unikali verslo mokykla Turkijoje, veikianti kaip tiltas tarp akademinio pasaulio ir verslo pasaulio. Nuo pat įkūrimo BMI sukūrė daugiau nei 700 programų, bendradarbiaudama su daugiau nei 10 pirmaujančių universitetų, leidžiančių specialistams įgalinti savo karjerą. Šiandien daugiau nei 12 000 žmonių absolventai pasižymėjo įvairiomis kompetencijomis ir vadybos dalykais, dalyvaudami KMI atviros priėmimo ir vadovų mokymo programose.

Daugiau nei 15 metų KMI teikė specialiai sukurtas pritaikytas programas įvairioms organizacijoms ir prisidėjo prie jų sėkmės ir tvarumo laikui bėgant. Iki šiol teikėme mokymo ir tobulinimo paslaugas daugiau nei 600 skirtingų įmonių ir vykdėme daugiau nei 8 000 dienų profesinio mokymo ir tobulinimo paslaugas.

Įmonės / Individualios programos

KMI, sudarytas iš gilių žinių ir patirties, kurią BMI įgijo per atvirą platformą, vadovų švietimą ir vadybos konferencijas, teikia pritaikytas organizacijų plėtros programas korporacijoms ir įmonėms, bendradarbiaudamas su pirmaujančiais universitetais, srities ekspertais ir aukšto rango vadovais. verslo pasaulis.

KMI kuria ir vykdo specialiai pritaikytas švietimo ir plėtros programas, kurių tikslas – pateikti pažangiausius sprendimus, atitinkančius specifinius organizacijų mokymo poreikius ir prisidėti prie jų sėkmės bei tvarumo. Jame pateikiami įvairių temų sprendimai, suskirstyti į aštuonis skirtingus akademinius padalinius, naudojant skirtingus mokymo ir mokymo metodus.

Vietos

  • Istanbul

    Gazi Umur Pasa Sk. No. 31, 34349, Istanbul

Klausimai