Keystone logo
Bloom Business School

Bloom Business School

Bloom Business School

Įvadas

Kas mes esame

Bloom Business School „BBS“ yra Egipte įsteigta profesinio mokymo įstaiga, kuri specializuojasi teikiant MBA ir DBA laipsnius iš tarptautinių universitetų ir Šveicarijos verslo mokyklų, akredituotų aukšto rango ir gerbiamų pasaulio ir Europos asociacijų.

BBS taip pat rengia mokymo kursus ir programas verslo gyvenime skirtingiems segmentams ir sektoriams. Mūsų programos yra nukreiptos į minkštuosius ir profesinius įgūdžius, atsižvelgiant į naujausias

Bloom Business School siekia:

  • Pateikite puikią aukščiausio lygio studentų patirtį.
  • Pristatykite mūsų programas ir paslaugas pasitelkdami atrankinius specialistus, naudodami aukštos kokybės tvarią ir ekonomiškai efektyvią infrastruktūrą.
  • Siūlykite savo paslaugas, laikydamiesi aukštos kokybės standartų, prisidedančių prie nacionalinių

„ Bloom Business School tikime, kad mokymasis dėl aukštų pasaulinių standartų ir pasirinktų profesijų dėka sužlugs jūsų karjera, pakeis jūsų gyvenimą ir atitinkamai pakeis pasaulį!

Kodėl „ Bloom Business School , BBS?

Atrankiniai instruktoriai

Mūsų instruktorių komanda yra tiksliai parinkta siekiant užtikrinti geriausią kokybę, teikiamą pagal „ Bloom Business School nurodymus

Kokybiška aplinka

Mes norime užtikrinti geriausią aplinką mokymosi proceso metu, naudodamiesi gerai įrengtomis, aukšto lygio mokymo patalpomis ir gerai paruoštais dalykais, kad būtų lengva ir sklandi nuoroda, kad besimokantiesiems būtų užtikrintas maksimalus pasiekimų lygis.

Veiksmingos programos

Dėl naujausių globalių pokyčių ir standartų, kurie specializuojasi visuose verslo aspektuose, buvo pasirinkta labai efektyvių programų įvairovė, siekiant patobulinti įvairius įgūdžius. Programos sustiprina besimokančiųjų karjerą

Konkurencingos kainos

Kovodami dėl gyvenimo ir mokymosi tuo pačiu metu užimdami aukštesnes pareigas ir gaudami daugiau pajamų, mes siūlome labai konkurencingas kainas, jei norime, kad daugiau besimokančiųjų būtų po verslo praktines žinias.

Misija

Mūsų vizija

Būti lyderiu teikiant aukštos kokybės tarptautinį mišrų mokymąsi Egipte ir už jos ribų.

Mūsų misija

Pateikite MBA, DBA programas, profesinius diplomus ir geriausius įgūdžius, naudodami atrankinius specialistus geriausioje aplinkoje ir naudodamiesi priemonėmis, leidžiančiomis besimokantiesiems pasiekti aukščiausią potencialą ir tikslus.

128271_photo-1460518451285-97b6aa326961.jpeg

Alexis Brown / Unsplash

Vietos

  • Cairo

    Etisalat Club Rd, Ezbet Fahmy, El-Maadi, , Cairo

    Klausimai