Keystone logo
Berkeley College

Berkeley College

Berkeley College

Įvadas

Sužinokite, kaip Berklio mišinys gali suteikti energijos jūsų ateičiai

Mes atsibundame į kitokį pasaulį. Kad pasisektų šiame naujame pasaulyje, reikia prisitaikyti... ir lanksčiai. Ir kaip viena kavos rūšis tiesiog netinka visiems, reikia rasti tinkamą mišinį. Pamatysite, kad Berkeley mišinys puikiai tinka padėti jums išnaudoti visą savo potencialą.

Būkite lankstūs

Studijuokite universiteto miestelyje, internetu arba per abiejų derinį – visa tai su palaikymu ir gairėmis, dėl kurių žinomas Berklis. Turėdami visą kursų krūvį ir nuolat registruodamiesi, galite uždirbti:

 • Bakalauro laipsnis vos per trejus metus
 • Asocijuotojo laipsnis tik per 16 mėnesių
 • Tiek bakalauro, tiek MBA laipsnis vos per ketverius metus

Kai kuriose programose siūlomos koncentruotos septynių savaičių kursų galimybės. Galimos trumpesnės sertifikatų programos.

Būkite tikri

Pagalbinės paslaugos, tokios kaip mokymas, seminarai ir Akademinės sėkmės centras, yra prieinamos miestelyje ir internete kiekviename žingsnyje.

Būk vietoje.

Nuo pat pradžių pastebėsite, kad Berkeley College yra unikali kolegijos patirtis. Mūsų tikslas yra padaryti viską, kas įmanoma, kad padėtume jums išnaudoti visą savo potencialą. Nors turime patalpas ir išteklius, kad galėtume pasiūlyti puikų išsilavinimą, kuris labai orientuotas į pasiruošimą karjerai, dauguma žmonių sako, kad Berkeley College labiau jaučiasi kaip šeima. Nesijausite kaip skaičius – žmonės jus pažins vardu. Kažkas visada bus pasirengęs padėti. Ir jūs gausite praktišką, galingą, praktinį išsilavinimą, kuris paruoš jus patekti į profesinį pasaulį.

Buk tikras

Svarbi Berkeley College išskirtinumo dalis yra mūsų įvairovė. Daugiau nei 3 600 studentų (įskaitant daugiau nei 420 tarptautinių studentų, atstovaujančių 49 šalims) studijuoja Niujorko ir Naujojo Džersio miesteliuose, taip pat Berkeley College Online® . Turime mokinių, kurie ką tik baigė vidurinę mokyklą, ir tų, kurie yra seneliai. Mokymasis su žmonėmis iš daugybės skirtingų kultūrų ir sluoksnių padės pasiruošti pasinerti į pasaulinę rinką.

Būkite prisitaikantys

Berkeley College prioritetas taip pat yra, kad kokybišką išsilavinimą būtų lengva pritaikyti prie įtempto gyvenimo būdo. Mūsų miesteliai svyruoja nuo vieno didžiausių pasaulio miestų širdies iki vešlios kalno viršūnės priemiestyje iki didžiausio Berkeley College Online® lankstumo. Kiekviena miestelio vieta turi savo asmenybę ir daugybę patogumų, kurie pagerina mokymosi patirtį. Kiekvienas turi prieigą prie veiklos visuose miesteliuose. Galite mokytis pilnu arba neakivaizdiniu etatu; universiteto miestelyje, internetu arba abiejų deriniu. Dienos, vakaro / savaitgalio ir internetinės pamokos leidžia suderinti savo mokymosi tikslus su asmeniniais ir profesiniais įsipareigojimais.

Būkite praktiški

Studijų programos Berkeley College yra kuriamos ir reguliariai atnaujinamos atsižvelgiant į pramonės patariamųjų tarybų indėlį, siekiant užtikrinti, kad studentai įgytų įgūdžių, kurių reikalauja šiandieniniai darbdaviai. Griežtas dėstytojų, turinčių didelę profesinę patirtį, mokymas klasėje derinamas su praktiniu mokymusi, kad būtų visapusiškas išsilavinimas, kuris tikrai paruošia studentus profesiniam pasauliui.

Priėmimai

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • New York

  3 East 43 Street, 10017, New York

 • Newark

  536 Broad Street, 07102, Newark

  • Woodland Park

   44 Rifle Camp Road, 07424, Woodland Park

   • Woodbridge Township

    430 Rahway Avenue, 07095, Woodbridge Township

    • New York

     New York, Jungtinės Amerikos Valstijos

     Klausimai