Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Įvadas

Apie mus

Bay Atlantic University buvo įkurtas 2013 m. Kaip privati, bet ne pelno siekianti aukštojo mokslo įstaiga, kurios tikslas - suteikti unikalią ir neįkainojamą galimybę mokyti pasaulio piliečius, turinčius reikiamų priemonių, kad galėtume patenkinti mūsų pasaulinę viziją.

„Bay Atlantic University“ yra labai gerbiama įstaiga, palaikoma 46 metų mokymosi patirtis su kvalifikuotais ir patyrusiais tarptautinio švietimo srities profesoriais. Mes siūlome akademiškai orientuotą, sudėtingą ir skatinančią mokymosi patirtį. Įsikūręs politinėje ir istorinėje tautos širdyje, jums garantuojama, kad galėsite mėgautis tikra Amerikos patirtimi.

BAU Campus

„Bay Atlantic University“ yra įsikūrusi DC centre, apsuptas verslo, restoranų ir prekybos centrų. Tai puiki vieta studentams, norintiems sužinoti apie JAV kultūros ir politinės struktūros intarpus saugioje ir draugiškoje bendruomenėje.

Daugiakultūris miestas yra įvairus pramogų visiems. Dauguma renginių yra nemokami, todėl kiekvienas gali mėgautis muziejais, parkais, zoologijos sodais ir paminklais. Transportas yra lengvas visame mieste, nes metro ir autobusai važiuoja iki 3 val.

Oras karštas ir drėgnas vasarą, malonus pavasarį ir rudenį, o švelnus ir sezoninis sniego sniegas žiemą.

„Bay Atlantic University Washington“ yra trumpas pėsčiomis nuo daugelio pagrindinių DC turistų lankomų vietų. Baltasis namas yra šalia mūsų pastato. Nacionalinis prekybos centras, kuriame yra dauguma miesto muziejų, yra vos už 10 minučių. Viskas, kas nėra arti, lengvai pasiekiama viešuoju transportu.

Mūsų misija

„Bay Atlantic University“ tikslas - suteikti unikalią ir neįkainojamą galimybę mokyti pasaulio piliečius, turinčius reikiamų priemonių, kad galėtume patenkinti pasaulinę viziją. Tai neatsiejama mūsų misijos dalis - pabrėžti kūrybiškumą ir dėmesingumą visose mūsų studentų pastangose ir jas baigti kaip labai pageidautinus ir visuotinai įsidarbinančius asmenis.

„Bay Atlantic University misija yra teikti kokybišką amerikietišką švietimą visame pasaulyje, vykdant įvairias į rinką orientuotas programas, kurios skatins intelektualinį smalsumą, kritinį mąstymą ir kūrybiškumą, kurio reikia skubiai pasaulinėje bendruomenėje.

Tikslai: siekdama savo misijos, universitetas nustatė šiuos strateginius tikslus.

 1. Siūlome įvairių laipsnių ir diplomų programas kylančiose ir didelės paklausos srityse
 2. Teikti mokymą, kuris subalansuoja techninius, profesinius ir kritinio mąstymo komponentus, siekiant patenkinti įvairios besimokančiųjų bendruomenės poreikius

Tikslai. Siekdama strateginių tikslų, universitetas nustatė šiuos tikslus.

 • Užtikrinti kokybišką mokymosi patirtį, įdarbindami kvalifikuotus dėstytojus, kurie yra pasiryžę puikiai mokyti
 • Užtikrinti atitinkamas mokymo programas valdybos, pramonės konsultacinių valdybų, akademinių partnerių ir absolventų įnašais
 • Užtikrinti, kad universitetas turėtų pakankamai fizinių ir finansinių išteklių nuolatiniam kokybiškam švietimui

Mūsų vizija

Mes esame studentai orientuota institucija, turinti bendrą viziją. Mūsų filosofija - parengti studentus įgūdžiais ir žiniomis, reikalingais būsimos pasaulio bendruomenės iššūkiams spręsti, naudojant naujausias mokymo technologijas ir mokymo metodus, kad būtų sukurtos rinkos reaguoja programos. Ilgalaikė universiteto sėkmė, taip pat kokybės vadybos reputacijos sukūrimas priklausys nuo mokymo programų rengimo ir rezultatų vertinimo. Universiteto gebėjimas pritraukti ir išlaikyti studentus, studentų sugebėjimas tenkinti verslo ir pramonės reikalavimus, absolventų ir darbdavių pasitenkinimo lygis yra svarbiausios sėkmės priemonės.

Pagrindinės vertybės

„Bay Atlantic University“ siekia suteikti aukščiausios kokybės švietimą ir stipendiją - skatinti žinių ribas ir pasirengti žmonėms gyventi, dirbti ir vadovauti. Kai kurie iš mūsų prisideda, tiesiogiai įsitraukdami į mokymą, mokymąsi ir mokslinius tyrimus, o kitus - remdami ir įgalindami tuos pagrindinius veiksmus esminiais būdais. Nepriklausomai nuo mūsų individualių vaidmenų ir ten, kur dirbame „Bat Atlantic“ universitete, mes esame vieni kitiems skolingi tam tikrų pagrindinių bendruomenės vertybių palaikymui. Jie apima:

 • Pagarba kitų teisėms, skirtumai ir orumas
 • Sąžiningumas ir vientisumas visuose sandoriuose
 • Sąžiningas profesionalumo siekimas savo darbe
 • Atsakomybė už veiksmus ir elgesį darbo vietoje

Kuo daugiau mes atsižvelgiame į šias vertybes kasdieniame gyvenime, tuo labiau mes kuriančiame ir išlaikysime pasitikėjimo, bendradarbiavimo, gyvos užklausos ir tarpusavio supratimo aplinką ir tęsime mokymosi ir stipendijų įsipareigojimą, kurį dalijasi visi.

Be to, „Bay Atlantic University“ manome, kad mokymasis neapsiriboja formaliu mokymu tradicinėse klasėse. Universitetas naudoja įvairius nuotolinio mokymosi ir telekomunikacijų metodus, kad užtikrintų kokybiškas švietimo paslaugas visame pasaulyje, ypač tiems, kurie yra privilegijuoti ar tradiciškai nepelningi.

Pasaulinė aplinka

Tarptautinis švietimas yra ilgalaikė Bay Atlantic University pasaulinės misijos dalis, apimanti įvairias iniciatyvas tiek Jungtinėse Valstijose, tiek užsienyje, kad būtų lengviau keistis žiniomis per tarptautines sienas. Universitetas buvo įkurtas remiantis prielaida, kad aukštasis mokslas turėtų remtis tvirtu tarpkultūrinio dialogo tarp studentų ir dėstytojų iš viso pasaulio pagrindu.

BAU studentai skatinami praleisti laiką studijuoti užsienyje, didinti žinias apie kitas apskritis ir kultūras, taip pat apie pasaulinius klausimus, su kuriais šiandien susiduriame. Tuo tikslu studentai galės aplankyti tinklo kampusus, esančius Stambule, Berlyne ir Kipre.

Vietos

 • Washington

  BAU International University 1510 H Street NW, , 20005 , Washington

Klausimai