Keystone logo
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

Įvadas

Dekano Sveiki

CAS dekanas Petras Staras

Graduate Management Admission Test arba Kolegijos Menų ir mokslų Amerikos universiteto siūlo jums iššūkį septyni laisvieji menai per energinga ir įvairios bendruomenės studentų iš visų 50 valstybių ir 150 šalių. Kolegijos menų ir mokslų fakultetas apima nacionaliniu ir tarptautiniu pastebėtus menininkus, mokslininkus ir dėstytojus, padarytus prie inovatyvių metodų mokymo ir kompetencijos mokslinių tyrimų ir kūrybinės siekiams. Kiekvienais metais, pasaulio lyderiai, žymūs mokslininkai iš kitų institucijų, ir gerai žinomas specialistai savo srityse ateiti į kampusie skatinti atviras diskusijas aktualiais klausimais ir suartinti studentus pažangiausius pokyčius savo srities specialistai.

Nesvarbu, ar pasirinksite nustatytą bakalauro pagrindinis arba lauką studijuojant ar kurti savo tarpdisciplininio laipsnis, jūs užsiimti rimta intelektinės tyrimo klasėje. Jums bus naudinga iš įvairių stažuočių ir bendruomenės paslaugų veikla meno, švietimo, humanitarinių, gamtos mokslų ir Vašingtone socialinių mokslų, ir turėti galimybę ant savo arba bendradarbiaujant su fakulteto iki nariui dalyvauti mokslinių tyrimų ir kūrybos pastangomis, taip pat daugelio klubų, studentų veiklą, ir paslaugų organizacijų AS miesteliu.

Jūsų patirtis ir už jos ribų klasėje sukurs plati ir suprasti jums reikės būti sėkmingai savo ateities karjerą ir tapti išsilavinę ir atsakingas pilietis pasaulyje.

Misija ir faktai

Graduate Management Admission Test arba Kolegijos menų ir mokslų skirtas meistriškumo mokymo, stipendijų, meno, ir paslaugas savo vietos, nacionaliniu ir tarptautinių bendruomenių.

Kolegija užtikrina turtingą išsilavinimą laisvųjų menų ir mokslų visiems Amerikos universiteto studentus, siūlanti sudėtingas studijų programas už savo bakalauro ir magistro didžiųjų; ir skatina išskirtinį tyrimai, praktika ir kūrybinę veiklą.

Kolegija yra įsipareigojusi pagrindinių tikslų liberalios švietimo: skatinti laisvą ir racionalų diskursą, ugdant į žmogiškojo patyrimo įvairovės supratimą, teikiant kritinę intelektinę įgūdžių, būtinų norint naršyti sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, ir integruoti žinias visoje disciplinų.

istorija

Pasaulinė perspektyva, praktiškas idealizmas, už viešąją paslaugą aistra: Jie dalis Amerikos universiteto šiandien, ir jie buvo ore 1893, kai AS buvo Chartered Kongreso. George Washington svajojau apie "nacionalinio universiteto" į šalies sostinė. Bet jis paėmė Joną Fletcher Hurst įkurti universitetą, kad daugeliu atžvilgių, įkūnija, kad svajonė.

Prezidentas Woodrow Wilson oficialiai skirta universitetą gegužės 27, 1914, ir pirmieji studijų studentai buvo priimti. Laisvųjų menų koledžas buvo įkurtas 1925 m, o pirmieji 75 bakalauro studentai pripažino, kad rudenį.

Per Amerikos universiteto istorijos, meno ir mokslų kolegija pakeitė savo pavadinimą keletą kartų. Pradžioje žinomas kaip "koledže laisvųjų menų", pavadinimas buvo pakeistas į "College of Arts and Sciences" 1939. Trumpą laikotarpį jis buvo žinomas tiesiog kaip "Bakalauro College", kol pavadinimas buvo konvertuoti atgal į "College of Arts and Sciences" 1956.

Didžiausias mokyklos ar koledžo ne Amerikos universiteto, Menų ir mokslų kolegijoje, šiuo metu yra 2,931 studentai, 339 dieninių fakulteto ir daugiau nei 150 teikiamomis laipsnių. Nors kolegija nuolat auga, į skatinti laisvą ir racionalų diskursą, ugdant į žmogiškojo patyrimo įvairovės supratimą, teikiant kritinę intelektinę įgūdžių, būtinų norint naršyti sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, ir integruoti žinias visoje disciplinų įsipareigojimas niekada nesikeičia.

Vietos

  • Washington

    4400 Massachusetts Avenue, NW, , 20016, Washington

Klausimai