Keystone logo
Ateneo Graduate School of Business - Cebu City Campus

Ateneo Graduate School of Business - Cebu City Campus

Ateneo Graduate School of Business - Cebu City Campus

Įvadas

Apie mokyklą - Cebu miestas, Filipinai

"Ateneo Graduate School of Business" siekia būti viena iš pirmaujančių vadybos švietimo įstaigų Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, o verslo specialistas siekia tapti profesionaliu ir etišku verslo lyderiu, pasiryžusiu kurti valstybes.

Institutas siūlo programas palaikyti paslaugų tradiciją ir aukštą akademinės kompetencijos lygį, kad padėtų verslo praktikams pasiekti visą savo potencialą ir augimą: standartinė MBA programa, Viduriniųjų vadybininkų MBA programa, pagreitinta Ateneo-Regis MBA programa, specializuota Sveikatos MBA programa ir magistrantūros verslumo.

"Cebu Campus" buvo viena iš šių vietovių. Jis atidarytas 2001 m. CCI pastato prieplaukoje 3. 2006 m. Ši mokykla perkelta į dabartinę kampelį Cebu verslo parke.

"Rockwell" profesoriai kas keletą savaičių keliauja į Cebu, kad mokytų klases. "Cebu Campus" iš pradžių siūlė tik "Ateneo-Regis" programą. "Rockwell" nusprendė pasiūlyti tik vieną programą, kad galėtų išbandyti "MBA" rinką "Cebu". Jie suteikė svetainę vieneriems metams, kad įrodytų, jog mieste yra tikras potencialas išlaikyti nuolatinį universiteto ribų. Campus prasidėjo tik iš dviejų dalykų, siūlomų pagal terminą ir 20 pradinių studentų. Šiandien Regis programa siūlo tris dalykus per semestrą. Vidutiniškai kiekvienoje klasėje yra 25 ar daugiau mokinių.

2002 m. "Ateneo" tęstinio mokymo centras pradėjo siūlyti trumpus kursus įvairiose Sebuvo darbo disciplinose. 2008 m. Standartinis MBA buvo įtrauktas ir į siūlomas programas.

Pirmoji "Ateneo" MBA studentų partija baigė 2004 m. Iki šiol "Cebu" svetainėje buvo 78 absolventai.

Mūsų vizija

Būdama viena iš pirmaujančių vadybos švietimo įstaigų Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, siekianti, kad verslo specialistas taptų profesionaliu ir etišku verslo lyderiu, kuris pasiryžęs kurti valstybes.

Mūsų misija

Kaip jėzuitų institucija, kurios tapatybė ir tikslas yra kilę iš paslaugų teikimo tradicijos ir akademinės kompetencijos standarto, mes esame pasiryžę:

 • Kuriant ir puoselėjant darbo vietoje veikiančius verslo lyderius, vadovus ir verslininkus, kurie vadovaujasi principais, kuriems būdingas paslaugų jausmas ir veiksmingi valdymo įgūdžiai. Mes manome, kad patirtis be vientisumo yra tuščia, vientisumas be kompetencijos yra neefektyvus, o ekspertizė ir vientisumas be paslaugos yra nereikšmingos.
 • Teikiant svarbias ir į pasaulines programas orientuotas programas, naudojant lengvinančias mokymosi metodikas, integruojančias techninius, technologinius, politinius ir etinius aspektus, bei intelektualių įnašų gamybai remiant verslo ir vadybos disciplinos, praktikos ir mokymo tobulinimą. Mes tikime, kad intelektinė griežtumas ir simbolių stiprumas yra pagrindinis verslo specialistų pagrindas.
 • Pagerinti mūsų dėstytojų ir personalo asmeninį ir profesinį augimą. Mes tikime, kad mūsų misijos vykdymo sėkmę sprendžia mūsų organizacijos nariai.
 • Remdamiesi savo fakulteto, skirtingų Universiteto padalinių ir mūsų strateginių partnerių žiniomis, sprendžiame technologijų ir konkurencijos iššūkius šalies ir pasaulio mastu. Mes manome, kad interaktyviai ir integruotai panaudodami įvairių suinteresuotųjų šalių išteklius, mes išliksime veiksmingi ir aktualūs besikeičiančiais laikais.

Vykdydami šiuos įsipareigojimus mes stengiamės pašalinti spragas mūsų bendruomenėse ir mūsų šalyje, kad mūsų žmonės galėtų pasiekti teisingą ir gerą gyvenimą.

Pranešimas iš dekano

Sveiki atvykę į "Ateneo Graduate School of Business"! Nors studentai turi daug skirtingų motyvų siekdami studijuoti versle, aš įsivaizduoju, kad dauguma mūsų studentų ateina pas mus iš noro išnaudoti savo potencialą iki galo; noras atskleisti savo galimybes, kad jie galėtų pasiekti geresnių rezultatų savo organizacijoms, tiek vadovams, tiek verslininkams. Aš noriu sukurti geresnę ateitį, tikiuosi, kad jūs nepamiršite savo atsakomybės įtraukti kitus į savo planus . Tikiuosi, kad kažkur jūsų svajonėje "sukurti geresnį rytoj", jūs prisiminsite, kad rytoj ne tik patys save, bet ir aplink jus gyvenančius žmones ir bendruomenes. Mūsų dovanos ir talentai mums nebuvo duoti tik mūsų pačių naudai, bet dalytis su kitais, kad visi galėtų pasinaudoti. Čia AGSB mes aistringai tikime, kad jūsų išsilavinimas yra neišsamus, jei jis orientuojasi tik į techninį mokymą ir ignoruoja formavimą. Mes negalime tik padėti jums įgyti įgūdžių geriau valdyti jūsų organizaciją; mes turime padėti jums augti kaip bendras asmuo.

Mūsų pagrindiniai įsitikinimai yra puikiai apibendrinti šiame ištraukoje iš mūsų vizijos teiginio.

 • Ekspertizė be vientisumo yra tuščia.
 • Vientisumas be patirties yra neveiksmingas.
 • Ekspertizė ir vientisumas be paslaugos yra nesvarbios.

Tikimės, kad visi mūsų studentai ir absolventai tai padarys. Mano giliausias malonumas pasveikinti Jus AGSB bendruomenei!

RODOLFO P. ANG - dekanas, Ateneo verslo mokyklos baigimo mokykla

Apdovanojimai ir skiriamieji ženklai

 1. B-School Leadership apdovanojimas už kompetencijos ugdymą, lyderystę ir mokymą
  • Pateikta Pasaulio ugdymo kongreso Mumbajuje, Indijoje, 2012 m. Birželio 29 d

 1. Geriausias verslo mokyklų apdovanojimas už inovacijų lyderystę
  • 2011 m. Liepos 22 d. Singapūre vykusio "Suntec" konferencijų centro pateikta CMO Azija

 1. Nr. 1 MBA mokykla
  • Pateikė Aukštojo mokslo komisija - fondų parama privačioms mokykloms (CHED-FAPE)

 1. Vystymosi ir kompetencijos centras (šešerius metus)
  • Tai davė aukštojo mokslo komisija (CHED) Filipinai

 1. "People Power People Award"
  • Atsižvelgiant į AGSB už puikų misiją "Gydytojai į Barrios", SY 2002-2003 m

 1. Thomas R. Kennedy premija už Misijos kompetenciją
  • Pateikta "New Ventures" Regis universitete kaip pripažinimas dėl neįvykdyto ir nuolatinio augimo pagreitinto ir suaugusiųjų mokymosi programų kūrimo.

 1. Autonominis statusas (2003 m. Spalio 27 d. - spalio 26 d., 2008 m.)
  • Pateikė Aukštojo mokslo komisija (CHED) 2003 m. Lapkričio 28 d

 1. Inter-MBA žaidimai Bendras čempionas 14 metų
  • 1999-2012 m

Vietos

 • Cebu City

  Cebu Holdings Center, Cardinal Rosales Ave, , Cebu City

Klausimai