Keystone logo
Aston Business School Vykdomasis neakivaizdinis mba
Aston Business School

Vykdomasis neakivaizdinis mba

Birmingham, Jungtinė Karalystė

0 Months

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

"Aston Executive MBA" lankstumą sujungsite su visą darbo dieną dirbančia karjera. Jūs mokysite per ilgesnį laiką per internetines dirbtuves, taip pat savaitgalių rezidencijas čia Aston verslo mokykloje. Tai suteikia jums galimybę iš karto pritaikyti savo naujus įgūdžius ir teorines žinias.

60465_Skjermbilde2017-11-11kl.16.28.48.png

Kurso apibūdinimas

Aston MBA yra kitas jūsų karjeros skyrius. Nesvarbu, ar jūsų siekis yra vadovauti tarptautinėse organizacijose ar pradėti kažką arčiau namų, kursas pagerins jūsų strateginį mąstymą ir gebėjimus, paruošdamas jus karjerą verslo pirmaeilėje.

Geriausi lyderiai įvaldę sprendimų priėmimo meną ir veiksmus, grindžiamus kritiniu mąstymu. Jūsų "Aston MBA" išmokys jus, kaip apmąstyti savo karjerą, suvokti naujas galimybes ir plėtoti augimo nuotaiką. Jūs tapsite iniciatyvus viskuo, ką darai.

"Aston Executive" neakivaizdinių studijų programa suteikia jums lankstumo mokytis ilgiau nei "Full-time" programa ir yra specialiai sukurta žmonėms, norintiems studijuoti visą darbo dieną. Tai suteikia jums galimybę praturtinti mokymą per diskusijas apie esamas verslo problemas ir iš karto pritaikyti savo naujus gebėjimus ir žinias savo profesinėje praktikoje.

Dalyko gidas ir moduliai

"Aston Executive MBA" sudaro šeši pagrindiniai moduliai, vienas pasirinktinis ir verslo projektas mokomas per 30 mėnesių laikotarpį. Tada jis baigia didelį verslo projektą per pastaruosius 6 studijų mėnesius.

Pagrindiniai moduliai

Mūsų pagrindiniai moduliai suteiks jums išsamių žinių apie pagrindinius verslo ir valdymo klausimus, reikalingus šiuolaikiniame versle. Pagrindiniai moduliai yra:

 • Organizacinės strategijos kūrimas

Jūs išmoksite susieti strategijos teoriją ir praktiką, kad galėtumėte plėtoti savo įgūdžius kaip strateginį, novatorišką ir verslininkinį mąstytoją bei atlikėją. Jūs taip pat suprasite, kaip naudoti finansinę analizę strateginiams sprendimų priėmimo procesams. Šis modulis suskaidytas į dvi dalis, pirmojoje pusėje pagrindinis dėmesys skiriamas strategijų supratimui, o antroji pusė - verslumas ir inovacijos.

 • Pirmaujančios kompleksinės organizacijos

Šis modulis suskaidytas į dvi dalis, pirmasis - apie pokyčių įgyvendinimą individualiu ir organizaciniu lygiu. Jūsų strateginiai vadovavimo ir lyderystės gebėjimai bus ištaisyti naudojant moderniausias modeliavimo priemones. Antroje dalyje daugiausia dėmesio skiriama sudėtingų organizacijų formavimui, kuriuose bus kuriamos pagrindinės kompetencijos, reikalingos sėkmingam tarptautiniam vadovui.

 • Kliento vertės kūrimas ir pristatymas

Jūs išmoksite ir praktiškai įgyvendinsite pagrindines marketingo strategijos ir valdymo koncepcijas bei teorijas, įskaitant tai, kaip ištirti ir suprasti klientų elgseną, diegti naujoves pasaulinėse rinkose ir interpretuoti duomenis rinkodaros strategijoms kurti.

 • Finansinių rezultatų vertinimas ir didinimas

Šis modulis pagerins jūsų supratimą apie įmonės finansinės būklės įvertinimą. Naudodami modernesnį verslo modeliavimą, dirbate komandose, kurios priima finansinius sprendimus dėl savo bendro verslo, tuo tarpu konkuruodami su savo bendraamžiais. Šis modeliavimas yra įdomus būdas praktiškai įgyvendinti teoriją.

 • Operacijų, sistemų ir procesų projektavimas ir valdymas

Mes supažindinsime jus su naujais būdais, kaip pasiekti efektyvumą, ir išmokysime, kaip juos įgyvendinti praktikoje, apsilankydami vietinėms organizacijoms, pvz., "Jaguar Land Rover" ir "Cadbury".

 • Verslumo strategijos
 • "Aston Edge"

Asmeninė ir profesinio tobulėjimo programa, pagrįsta naujausiais elgesio mokslo moksliniais tyrimais, kad suteiktų jums pagrindinių įgūdžių, kurių reikia norint sėkmingai verstis verslu.

Pasirinktiniai moduliai

Jūs pasirinksite vieną pasirenkamąjį modulį, kuris padės dar labiau sužinoti pagrindines verslo sritis. Toliau pateikiamas modulių tipų sąrašas, kurį galite pasirinkti iš:

 • Tarptautinis verslas
 • VERSLO FINANSAI
 • Tarptautinis marketingas vadyba
 • Tarptautinės operacijos
 • Pasaulinis verslo etika

verslo projektas

Kursas baigiamas pagrindiniu verslo projektu, kuris suteikia jums galimybę kurti savo mokymosi patirtį, kad atitiktų jūsų dominančią sritį. Šis projektas veikia kaip trasa jūsų būsimai karjerai, todėl galite ją užbaigti keliais būdais:

 • konsultavimo projektas kliento arba jūsų organizacijos vardu
 • verslo planas savo verslui
 • pramonės / tematikos tyrimo projektas.

Projekto tipas priklauso nuo galimybių.

Mokymasis ir vertinimas

Mokymasis Aston verslo mokykloje

Programa per 30 mėnesių priskiriama visą darbo dieną dirbantiems asmenims ir asmeninėms pareigoms. "Aston Business School" per metus galėsite susivienyti kelis savaitgalius su "Blackboard", interaktyvia interneto mokymosi platforma. "Blackboard" sukuria virtualų mokymosi aplinką, kurioje galite bendrauti su modulio turiniu, dalyvauti gyvuose seminaruose ir bendrauti su savo bendraamžiais. Taip pat yra internetinė turinio biblioteka, skirta jūsų studijoms paremti.

Su "Aston Executive MBA" jūs turite visą lankstumą mokytis apie asmeninius ir darbo įsipareigojimus, turinti daug patirties mokytis universitetuose, akis į akį bendraujant su bendraamžiais ir pirmaujančiais akademikų.

Mokymasis veikiant

"Aston Business School" mes tikime patirtinio mokymosi praktika. "Aston MBA" yra pagrįstas mokymosi darnais. Mes ne tik mokome jus apie teoriją, bet ir parodome, kaip ją naudoti.

Patirtinis mokymasis yra vertingas, nes:

 • tai suteikia galimybę nedelsiant susipažinti su pagrindinėmis sąvokomis
 • tai sukuria ilgalaikį poveikį ir gali pakeisti savo mąstyseną
 • tai padeda jums sukurti refleksinius įgūdžius, leidžiančius jums greičiau mokytis
 • tai yra asmeninė mokymosi patirtis
 • praktinis mokymas skatina kūrybiškumą.

Mokymasis atliekant veiksmus gali būti naudingas daugybėje situacijų, daugiausia mes naudojame jį, kad padėtume jums kurti strategiją, kūrybiškai mąstyti, spręsti problemas ir komandai bei lyderių ugdymui.

Mums patinka mokytis iš klasės ir į nekilnojamąjį verslą. Dirbdami glaudžiai bendradarbiaudami su verslu, mes priimame MBA, kad aplankytume tokias kompanijas kaip "Aston Villa" futbolo klubas, "Ford" ir "Jaguar Land Rover".

Aston verslo mokyklos vertinimas

Moduliai vertinami individualių užduočių ir grupinių darbų metu, kur jūs galėsite analizuoti sudėtingas verslo problemas.

Kursas baigiamas pagrindiniu verslo projektu, kuris leidžia jums pritaikyti naujas žinias praktikoje. Tai gali būti įmanoma įvairiais būdais, kaip antai gyvas konsultacinis projektas su verslu, teminis tyrimo projektas, parengtas verslo planas paleidimui ar ataskaitos apie įmonę, kurioje dirbate ar internuojate, parengimas.

"Aston Edge"

Daugiau nei MBA

Supaprastinkite savo mąstymą asmenine tobulėjimo programa, sukurta ir pristatyta profesorių ir praktikų elgesio moksle.

"Aston Edge" yra mūsų būdas mokyti jus už silpnesnę, socialinę ir asmeninę verslo pusę. Žmonių psichologija yra slidžiai, todėl "Edge" sukurta siekiant padėti jūsų strategijoms stengtis valdyti sudėtingą suinteresuotųjų šalių ir verslo projektų spektrą.

Jūsų ateitis

Mes jus išmokysime virvėmis, kad galėtumėte padaryti jį viršuje. Mūsų išsami karjeros valdymo programa sukurta siekiant padidinti jūsų įsidarbinimo galimybes ir padėti jums imtis tolesnio žingsnio, nesvarbu, ar tai naujas vaidmuo, karjeros pasikeitimas ar paleidimo pradžia.

Aston MBA absolventai

Nors investicinės bankininkystės ir valdymo konsultacijos jau seniai laikomos tipiškais MBA karjeros, kompanijų, kurios dabar samdo MBA absolventus, sąrašas yra didelis. Mūsų naujausių MBA absolventų vaidmenys yra:

 • Tarptautinis rinkodaros vadybininkas su gamybos kompanija
 • Produkto vadybininkas su sveikatos priežiūros specialistu
 • Strateginio finansavimo konsultantas
 • Finansų buhalterė su banku
 • Strategijos ir planavimo vadovas su elektronikos gamintoju
 • Verslo proceso konsultantas su IT kompanija
 • Vyriausiasis finansų pareigūnas su plieno gamintoju

Profesionalūs akreditacijas

Mes esame pirmaujančių 1% verslo mokyklų visame pasaulyje, turėdami trigubą akreditaciją iš AMBA, AACSB ir EQUIS, pirmaujančių verslo mokyklų akreditavimo įstaigų Jungtinėje Karalystėje, JAV ir Europoje.

Mokesčiai, stipendijos ir finansavimas

"Aston Executive" neakivaizdinės MBA mokesčiai - 2018 m. Rugsėjo mėn. Suvartojimas

 • Jungtinės Karalystės ir ES šalių studentai: 20 100 svarų sterlingų
 • Studentai iš ne ES šalių: 20 100 svarų sterlingų

Darbdavių finansavimas

Jei planuojate savo darbdaviui finansuoti savo Executive MBA, jums gali būti labiau tinka Vykdomosios stažuotės MBA. Jūsų darbdavys finansuos jūsų MBA, naudodamasis savo stažuočių pašalpos pašalpa.

Mokestis už mokslą

Galite sumokėti mokesčius programos pradžioje arba pasirinkti mokėti trimis terminais - 50% (terminas 1), 25% (terminas 2) ir 25% (terminas 3). Atkreipkite dėmesį, kad jūsų mokesčiai skirsis priklausomai nuo to, kokios stipendijos jums buvo skirtos.

MBA indėlių mokėjimas

Kai priimsite savo vietą į Aston MBA, turėsite sumokėti £ 1000 indėlį. Ši suma bus išskaityta iš jūsų bendros studijų mokesčio sumos, prenumeruojant.

Stipendijos

Mes siūlome finansavimo paramą tinkamiems kandidatams per įvairius stipendijas. Jie gali būti taikomi paraiškos pateikimo metu arba kai mus priėmė ir priims jūsų pasiūlymas dėl vietos.

FINANSAVIMAS

Namuose ir ES studentai turi teisę gauti antrosios pakopos studijų kreditą, suteikdami jums iki 10 000 svarų sterlingų kursų mokesčius.

Patekimo reikalavimai

Pradžios data: 2018 m. Rugsėjo mėn

Programos trukmė: 30 mėnesių

Studijų režimas: Neakivaizdinės studijos

Mokestis: 20 100 svarų sterlingų

Finansavimas: stipendijos

Paraiškų teikimo procesas: informacija apie tai, kaip pateikti paraišką

Patekimo į rinką reikalavimai:

Norėdami tiesiogiai patekti į Aston MBA programą, jums reikės vieno iš šių:

 • Geras Jungtinės Karalystės diplomas, arba
 • Aston universiteto pripažintas lygiavertis užsienio laipsnis arba
 • Profesinės kvalifikacijos laipsnio lygis.

Plius

 • Bent trejų metų atitinkama studijų pakopa iki studijų pradžios
 • Oficialus akademinis jūsų pažymių įrašas (anglų k.)
 • Dvi nuorodos - pageidautina viena iš akademinio teisėjo, o kita - nuo dabartinio ar ankstesnio darbdavio (iš kandidatų, turinčių didelę darbo patirtį, gali būti priimtos dvi profesinės nuorodos).

Anglų kalbos reikalavimai čia.

* Pareiškėjai, turintys didelę darbo patirtį

Mes priimame paraiškas iš kandidatų, turinčių didelę darbo patirtį, kurie nėra baigę aukštojo mokslo kvalifikaciją.

Vertinant programas, laikomės holistinio požiūrio. Jei norėtumėte gauti geresnę idėją prieš pateikdami paraišką, galite kreiptis į vieną iš mūsų MBA konsultantų neoficialiai aptarti.

Šioje svetainėje pateikiama informacija apibūdina įprastus šio kurso įvedimo reikalavimus dažniausiai siūlomoms kvalifikacijoms. Pareiškėjai, turintys alternatyvių kvalifikacijų, gali norėti su atitinkamomis priėmimo grupėmis pasiteirauti prieš pateikdami paraišką, neatsižvelgiant į tai, ar jų kvalifikacija yra priimtina. Dėl mažiau paplitusių kvalifikacijų tai bus vertinama kiekvienu atveju atskirai, konsultuojantis su akademiniu priėmimo dėstytoju.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai