Keystone logo
Asia Metropolitan University

Asia Metropolitan University

Asia Metropolitan University

Įvadas

Kodėl AMU?

Nuo mūsų Kuklus pradžios 2004 metais, Azija Metropolitan University (AMU) išaugo į visavertę universitete siūlo platų programų, kurios liudija mūsų įspūdingų rezultatų per Malaizijos privataus aukštojo mokslo sektoriuje.

Laikantis naujausius pokyčius pramonėje ir per mūsų institucijos, AMU yra orientuota į gamybos apmokyti, kvalifikuoti, kompetentingi absolventus vidaus ir tarptautinėse rinkose sveikatos mokslų ir įvairių kitų disciplinų. AMU siekia būti "pasirinkimo Universitetas" per vietos ir pasaulio švietimo kraštovaizdį. Visų pirma, mes įsivaizduoti, kad mūsų studentai iš įvairių kultūrų ir fone, kurie galės reikšmingai prisidėti prie visuomenės ir žmonijos.

Šiuo metu AMU suteikia išsamią švietimo kelią pradedant nuo pamatų ir diplomo studijas po vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimą savininkams, kurie vėliau gali pereiti prie siekti bakalauro studijas. Be to Magrebo arabų taip pat siūlo platų magistrantūros ir doktorantūros studijų programų.

Mes revoliuciją mūsų požiūrį siekiant užtikrinti kokybę ir pristatymą mūsų akademinės programos yra aukščiausius standartus, laikantis Malaizijos 2020 Vision transformuoti tautą į aukštą pajamų ekonomiką, kuri yra tvarus ir integracinis.

Be to siekia nuolatinio tobulėjimo, mes perstatinėjami save patenkinti kintančios Malaizijos aukštojo mokslo pramonės, kuriuo mes esame įsipareigoję parengti savo absolventus su reikiamų įgūdžių ir žinių įvesti konkurencingą ir sudėtingas darbo jėgą.

Vizija

Būti Choice universitetas sveikatos priežiūros ir Sąjungininkų mokslo programas

Misija

Būti ne sveikatos priežiūros ir giminingų mokslo švietimo priešakyje per state-of-the-art mokslinių tyrimų ir mokymo objektų, paremtą su naujausiais metodais, technologijomis ir išsami duomenų saugykloje. Vairuoti naują standartą kompetencijos akademikų ir mokslinių tyrimų su vienaskaitos tikslo gaminančių studentams, kurie pavyzdinį modeliai visuomenėje pasaulio įsidarbinti. Būti besimokantįjį universitetas, kuris yra pritvirtinti prie įskiepyti aistra mokytis ir vairuoti kritinį mąstymą per padarytą fakulteto, kurie yra geriausi savo srities specialistai. Kad visame pasaulyje pripažįstamas Malaizijos privatus universitetas kokybės sveikatos priežiūros ir giminingų mokslo išsilavinimą. Norėdami būti pasirinkimo universitete 20 metų - mūsų prekės pavadinimas turi būti tapatinama su geriausiais pasaulio universitetais. Verslo tikslai | Būti Azijos Kembridžo Gamintojas esmė | Įsipareigojimas kompetencijos Prekės ženklo pozicionavimo | Švietimas ir Empowering ateities lyderių Gamintojas ramsčiai | Į studentą orientuotų, visuomenė orientuotų, Ateities Focused Bendromis vertybėmis | Profesionalumas, Sąžiningumas, patikimumas Gamintojas Asmenybė | Vizionierius, aistringas, gražus

Mokymas ir mokymasis

Tuo Magrebo arabų, mes manome, kad, kai studentai užsiima, jie mokosi. Grįsdama šį tikėjimo, mes patenkinti Kaizen principo nuolat gerinti mūsų mokymo ir mokymosi metodus, siekiant padidinti studentų dalyvavimo kokybę. Tai kur reguliarūs mūsų klasėje auditai ir žinoma, taip pat dėstytojų vertinimai yra svarbūs grįžtamojo ryšio mechanizmus. Iš esmės, mes tikime studentą orientuotas mokymas ir mokymasis modelį. Mes pripažįstame, kad mūsų studentai turi skirtingus mokymosi stilius ir siekiame sukurti efektyviausią mokymo metodiką, kuri bus optimizuoti savo mokymosi procesą. Siekiant užtikrinti tarp gyvenimo reikalavimo ir faktinio pristatymo derinimą, mes taip pat pristatė duomenų bazės valdymo sistemą mokinių klinikinį komandiravimo, kuri yra svarbi sudedamoji mūsų sveikatos mokslo programų.

Vertinimas yra neatskiriama aspektas mūsų mokymo metodiką. Mūsų vertinimas studentų mokymosi vyriai suderinimo, iš įvertinto mokymo programą patvirtintą mokymo programą ir išmokė programą. Egzaminų ir atsakyti skriptai yra atliekami vidaus plokščių dalyko ekspertai, taip pat išorės nuomonių tarp paskirtų moderatoriai iš kitų vietinių ir tarptautinių aukštojo mokslo įstaigų. Tuo tarpu, Magrebo arabų Senatas ir jo komitetai, pavyzdžiui, universiteto akademinio komiteto (UAC) ir universiteto egzaminų valdybos (UEB) tarnauti kaip aukščiausia institucija galėtų stebėti, įvertinti ir pateikti rekomendacijas dėl mokinių vertinimus ir nustatyti jų patikimumą, pagrįstumą, tikslumą ir teisingumą ,

Vietos

  • Kuala Lumpur

    Asia Metropolitan University Kuala Lumpur G-8, Jalan Kemacahaya 11, Taman Kemacahaya, 43200 Cheras, Selangor , , Kuala Lumpur

Klausimai