Keystone logo
Aros Business Academy

Aros Business Academy

Aros Business Academy

Įvadas

1

Aros Business Academy - Mini MBA ir mokymai

Mes siekiame nutraukti masinio gamybos lyderystės ugdymą, o vietoj to mes projektuojame "Mini MBA" vadovavimo švietimo programas, kurios sukuria pastebimą pokyčių - jums ir jūsų darbo vietai.

Tarptautinis mini MBA
Mes siūlome Jums Tarptautinį Mini MBA , kuris yra visiškai internete Mini MBA.

Esame įsitikinę, kad būsite mums malonūs
Jūs tikriausiai dalyvavote daugybėje įdomių lyderystės mokymo, kur esate grįžęs į aukštyn ir pakartotinai į darbą. Bet kiek šios treniruotės sukūrė jums ilgalaikius pokyčius? Jei stebite statistiką, tai yra labai mažai. " Aros Business Academy mes aistringai siekiame sukurti tokį pokytį, taigi prasminga praleisti laiką "Mini MBA" programai, todėl prasminga jūsų siunčiamoje darbo vietoje. Mes jį kurdami tiek didelėmis, tiek mažomis priemonėmis - ir kai kurie iš jų yra net visiškai nematomi jums.

Kodėl verta rinktis "Mini MBA"?
Pirmiausia įsitikinkite, kad "Mini MBA" nėra MBA. Žinoma, yra pagunda pasakyti. Žodis "Mini" gana atvirai sako, kad mes susiduriame su trumpu, sutrumpintu ir supaprastinta MBZ versija. MBA paprastai trunka dvejus metus, o "Mini MBA" paprastai trunka šešis mėnesius. "Mini MBA" yra skirta darbuotojams, kuriems reikia tobulinti savo žinias ir valdymo priemones, bet neketina imtis MBA arba vadybos diplomo (dėl laiko, pinigų ar nuolaidų) - bent jau ne dabar. Tai gali būti vadovai, turintys didelę valdymo patirtį, ir tai gali būti žmonės, kurie norėtų imtis tolesnio žingsnio ir ateityje užimti vadovaujančią padėtį.

Svarbiausia yra kvalifikuoti (tikrai kvalifikuoti) dėstytojai, kurie yra įsimylėję savo sritis
Norėdami būti kvalifikuotu instruktoriumi mūsų Mini MBA, turite turėti profesionalių lyderystės žinių, be abejo. Akivaizdu, kad daugiau kaip 40 dėstytojų tuo pačiu metu yra tarp pirmaujančių savo srities ekspertų. Bet mes reikalaujame iš jų daugiau! Jie turi būti aistringi to, ko moko, kad galėtų kuo labiau sudominti dalyvius. Ir tada jie turi būti kvalifikuoti pagalbininkai, galintys pamatyti SAVO iššūkį ir susieti esmę su Jumis. Galbūt todėl 97,9% mūsų studentų mano, kad dėstytojas buvo „geras“ arba „labai geras“, pritaikydamas Mini MBA būtent jiems. Figūra, kuria mes gana didžiuojamės, nes tai nėra lengva pasiekti. Mes siūlome dvi „Mini MBA“ programas „ Aros Mini MBA“ ir „ ABA Mini MBA“ . Mes taip pat siūlome „ Mini MBA“ Vokietijoje („Deutschland“) ir Švedijoje: „ Mini MBA Chefsutbildning“ . Ir Grenlandijoje: Kursus i Grønland .

Pažadame, kad "Mini MBA" pritaikyta pagal jūsų problemas ir iššūkius
Arozoje mes labai prieštaraujame įprastinei veiklai su tokia pačia senove. Mes tikime, kad jūs pasinaudosite savo " Mini MBA" maksimalia nauda, jei teorija bus įtraukta į problemas, su kuriomis susiduriate kasdieniame gyvenime, ir kad bylos yra susijusios su jūsų darbo linija. Todėl gausite trumpa e-kursą apie mokymąsi iki "Mini MBA" pradžios. Mes atsiųsime jums klausimyną apie jūsų prielaidas ir iššūkius, todėl instruktorius ir mūsų specialistai gali pritaikyti kursų medžiagą pagal jūsų tikslius poreikius.

Vietos

  • Copenhagen

    Aros Business Academy | Fredericiagade 15, 1310, Copenhagen

    Klausimai