Keystone logo
Apollon Hochschule

Apollon Hochschule

Apollon Hochschule

Įvadas

Nuo savo veiklos pradžios 2005 metais, tapo pripažintos nacionaliniu lygiu APOLLON universiteto Sveikatos ekonomikos apie nuotolines studijas (bakalauras, meistras ir Pažymos kursai) Specializuotos sveikatos priežiūros sektoriuje. Apdovanojimai universitetas įsikūrusi Brėmenas priklauso galingas Klett grupė, Kuri taip pat apima "Euro-FH" priklauso. jaunas universitetas tikisi, kad daugybę apdovanojimų, tokių kaip "populiariausia Fernhochschule" ir "susirašinėjimo kurso 2014 metais". apie 400 Bakalauras- ir Sunkus absolventų buvo priimtas, ir auga. Šiuo metu yra apie 2500 studentais Fernhochschule mokosi. Suaugusiųjų švietimas yra svarbus mums! Ne tik pilnai kursai pasiūlymų APOLLON Hochschule , tačiau individo mokymo centrai, kursai atsižvelgiant į formą mūsų Pažymos kursai, Pasirinkite iš devynių bakalauras- ir Magistro programos taip pat 31 sertifikatas kursaiKuris prižiūri trijų skirtingų fakultetų. Dėl išsamesnės informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas ir taikymo procesą mes suteiksime Jums su malonumu. ne APOLLON Hochschule Jūs galite gauti iki datos ir akademiniu lygmeniu: įrodyta derinys, bet kuriuo metu, bet kur studijuoti medžiagą leidžia pradėti be mokyklos lankstus nuotolinio mokosi kartu su savo darbo ir net tyrime. todėl jų buvimas yra ne kaip kiti universitetai būtinas kiekvieno kurso, nes mes turime tik keletą klasėje sesijų. Išeities taškas pamatų buvo skubiai poreikis pramonėje akademinių sveikatos vadybininkų.

FIBAA akredituota Universitetas yra atviras jumis kompetencijos centras sveikatos priežiūros sektoriuje, kuriam būdinga nuolat praktinę patirtį perkelti iš tyrimų su pramone. Kursų kokybė turi FIBAA išbandyta ir patvirtinta: Beveik visi Bakalauro ir magistrantūros studijų programų Apollon universiteto yra FIBAA akredituota. Sėkmingas akreditavimo procesas yra kokybės įrodymas ir rodo tikrai, kad akademinis lygis, profesinės aktualumas ir rinkos priimtinumas būtų suteikta kursus.

Jūsų universitetas kaip puikus pasirinkimas suaugusiųjų švietimo Kad jūs suklysti su tuo Apollon Hochschule nieko tyrimą, pamatysite ne tik valstybės pripažinimą kursų bei patvirtinta federalinės agentūros nuotolinio mokymosi (ZFU), bet taip pat daugybę apdovanojimų: Šiuo metu Universitetas yra, anot portalo FernstudiumCheck.de trečią kartą iš eilės populiarus Fernhochschule Vokietija. Atsižvelgiant į mokslo Slaugos vadybos bakalauras buvo pavadintas auditorijos balsavimui Pagrindinis nuotolinio mokymo, susijusių su "susirašinėjimo kurso 2014 metais". Taip pat pastaraisiais metais, pati universitetas, jo studentai ir dėstytojai jau gavo daug apdovanojimų už savo pasiekimus. Tarp Katrin Scherer, kuris 2010 metais buvo apdovanotas pavadinimu "Nuotolinis studento metų" pramonė Pagrindinis nuotolinio mokymosi už jų pasiekimus.

2013 metų pavasarį Fernhochschule malonu jums tris apdovanojimus: Pirma, jie gavo tyrimas prizas nuotolinio mokymosi kategorijoje "Leidimo metai" už knygą "nuotolinio mokymosi multimedijos ir mobili" Andrea Feddersen, kuri yra paskelbta Apollon University Press. Antra profesorius buvo Viviane Scherenberg dekanas Apollon universiteto, nes "Tutor" Metų "pasirinko. Be to, studentai Apollon universiteto buvo apdovanotas Unikosmos rinkodaros apdovanojimą.

Taigi mes ne kartą patvirtino, kad mūsų tyrimo koncepcija tinka mūsų labiausiai dirbantys studentai ir esame kaip Apollon Hochschule suaugusiųjų švietimo teisingame kelyje. Mūsų pasirinkimas renginių yra didelis ir mes džiaugiamės, nors, matyti tyrimą tinka jums ar teisinga mokymo kursų!

Vietos

Vietos
  • Germany Online, Vokietija

Klausimai