Keystone logo
Aoyama Business School

Aoyama Business School

Aoyama Business School

Įvadas

Tarptautinės vadybos magistrantūros mokykla prisideda prie kūrybingų lyderių, vykdančių savo socialinę atsakomybę ir tarnaujančių kaip pasaulio piliečiai, ugdymo ir klestinčios ateities kūrimo vykdant pagrindinę mūsų mokslinių tyrimų veiklą.

Siekdama savo misijos, MBA programa ugdo vadybos specialistus, kurie daro išvadas remdamiesi savarankišku mąstymu ir analize. ABS nepaliaujamai stengiasi tobulinti savo programas. Doktorantūros programa ne tik moko verslo tyrimų metodų, bet ir ugdo prisidedančius prie darbo jėgos žmones, kurie suvokia savo tyrimų socialinę reikšmę, turi aiškiai apibrėžtą tikslo jausmą ir gali būti aktyvūs tarptautinėje arenoje.

Šios trys savybės iliustruoja ABS pobūdį:

Sisteminga, integruota ir praktiška mokymosi sistema

ABS siūlo sistemingą, integruotą ir praktinę mokymo programą, apjungiančią tokius elementus kaip specializuotos patirties įgijimas, daugiafunkcinių žinių sintezė, metodikos studijos ir praktika per individualų mokymąsi ir grupinę veiklą. Studentai pirmiausia išmoksta keturių įmonių valdymui būtinų sričių pagrindus: strategijos „Organizavimas, rinkodara, finansai“, apskaitos ir operacijų „informacinės sistemos. Tada jie sutelkia dėmesį į vieną iš šių keturių. Tai leidžia studentams išsiugdyti aukštą specializacijos lygį taip pat įgyti įgūdžių visose valdymo srityse, taip tapdami tinkamai kvalifikuotais vadovais.

„Global Action Learning“, MBA akmenų kursas, siūlo praktinę areną integruotoms žinioms patikrinti, įgūdžiams koordinuoti grupėse ir praktikuoti skirtingų kultūrų valdymo metodus.

Vietos

  • Tokyo

    4-4-25 Shibuya, Shibuya-ku,, , Tokyo

    Klausimai