Keystone logo
American University of Leadership

American University of Leadership

American University of Leadership

Įvadas

AUL GROUP, kas mes esame

AUL grupė apima 3 tarptautinius universitetus, studentai gali pasirinkti, kur nori įgyti laipsnį: amerikietį iš Tarptautinio lyderystės universiteto, europiečio iš American University of Leadership Marbeloje, afrikietį iš tarptautinės lyderystės mokyklos, Maroko.

Mokymosi režimai

AUL programos integruoja įvairius pristatymo būdus, pvz., pagreitintą, sinchroninį, asinchroninį, hibridinį ir internetinį, paruošdamos jus tapti sėkmingu bendruomenės nariu, nesikišant į jūsų asmeninį ar profesinį gyvenimą.

Kokybiškas švietimas

Suteikti studentams ir besimokantiesiems įgūdžių ir kompetencijų, dėl kurių jie bus socialiai ir ekonomiškai produktyvūs, linkę prisidėti prie savo bendruomenės augimo ir plėtros.

Bendri tikslai ir vizija

AUL yra įsipareigojusi sukurti įtraukią mokymosi aplinką, kurioje būtų pripažįstamos įvairios lyties, etninės priklausomybės, klasės, amžiaus, negalios ir kultūros perspektyvos, kurias studentai atsineša į AULM patirtį.

Karjeros galimybės

Turėdami universitetinį laipsnį labiau tikėtina, kad įsidarbinsite su geresnėmis išmokomis nei baigęs vidurinę mokyklą: nesitaikykite už mažiau!

Tolesnis išsilavinimas

AUL yra įsipareigojusi suteikti jums įtraukią mokymosi aplinką, kuri atpažįsta įvairius tarptautinės aplinkos aspektus.

Pasiekite sėkmę

AUL absolventai gali susirasti darbą per kelis mėnesius nuo studijų baigimo, o absolventai yra paaukštinami darbdavių arba pradeda savo verslą, kai tik baigia studijas.

Universiteto ypatybės

  Priėmimai

  Stipendijos ir finansavimas

  SumaGalutinis paraiškų davimo terminas
  Fall228,000 USDOctober 20, 2022

  Vietos

  Vietos
  • Orlando, Jungtinės Amerikos Valstijos

  • Marbella, Ispanija

  • Casablanca, Marokas

  Klausimai