Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
American Tech and Management University

American Tech and Management University

American Tech and Management University

Įvadas

Pasaulis tampa vis labiau ir labiau globalizuojasi kiekvieną dieną, ir kiekvienas turi teisę į kokybišką studijų programą už sąžiningą mokslą. Gaukite "realiojo pasaulio" mokymosi patirtį su ATMU .

Apsilankykite ATMU svetainėje tiesiogiai

ATMU buvo įkurtas 2013 m. Kaip Kalifornijos valstijos universitetas, daugiausia dėmesio skiriant vietos ir tarptautiniams studentams, suteikiant jiems bakalauro, magistro ir doktorantūros laipsnio programas, turinčias išsamias konkrečiam sektoriui būdingas kompetencijas. Mes rengiame įgūdžius, kad padidintume įsidarbinimo galimybes ir ugdytume vadovavimo įgūdžius ateities vadovams.

ATMU dėstytojai ir darbuotojai atstovauja įvairiems aukštai akademiniams asmenims, kurie taip pat turi ilgametę patirtį įmonių ir pramonės srityse. Jie atneša su jais teorijos ir praktikos derinius, kurie praturtina ATMU studentų mokymosi patirtį.

Mes tikime, kad tarnaujame bendruomenei, siūlydami kokybišką išsilavinimą demografiškai skirtingoms studentų grupėms už prieinamą kainą.

Pastaraisiais dešimtmečiais pasaulinė verslo aplinka labai pasikeitė. Norint tobulėti ir konkuruoti, reikia laipsnio, kuris atitiktų jūsų norimus tarptautinius įgūdžius.

ATMU siūlo visas šias galimybes kursų programose su galimybėmis, kurias galima pritaikyti.

ATMU yra skirtas teikti aukštos kokybės žinias ir pažangiausius įgūdžius, leidžiančius šiandienos studentams dalyvauti verslo valdymo klausimais su reikalingu teoriniu lygiu ir pasitikėjimo savimi. Ši medžiaga yra teorinė ir praktinė. Mūsų fakultetas turi didelę pasaulinę pramonės patirtį.


ATMU MISIJA

American Tech and Management University misija suteikia studentams galimybę gauti kokybišką aukštąjį išsilavinimą ir integruoti pasaulinę perspektyvą rengiant dalyvavimą kaip veiksmingi nariai dinamiškose technologijų ir valdymo srityse.


ATMU VIZIJA

Mokyti reikalingus gebėjimus įsidarbinti ir suteikti kokybiškų talentų pasaulinei rinkai, naudojant lanksčias mokymosi galimybes vietos ir pasaulio studentams.


INSTITUCINIAI MOKYMOSI REZULTATAI (ILO)

Studentai, baigę savo studijas pagal American Tech and Management University studijų programas, demonstruos institucinius mokymosi pasiekimus (ILO), apimančius mokymosi patirties plitimą ir gylį bei įgytas kompetencijas, taikytinas sėkmingiems absolventams visose studijų programose.

"ATMU Instituciniai mokymosi rezultatai" (angl. Institutional Learning Outcomes - "Instituciniai mokymai") ​​- tai mokymosi srities profesionalų mokymosi patirties įgijimas universiteto priimtų pagrindinių kompetencijų srityse.


INSTITUCINIAI AUKŠTOJO MOKYMO REZULTATAI

 1. Studentai įrodys aukštą kompetencijos lygį verbaliniame, neverbaliniame ir rašytinės idėjos, perspektyvų ir vertybių komunikacijoje akademinėje, darbo vietoje ir tarpasmeniniame kontekste.
 2. Studentai gebės kritiškai mąstyti ir analizuoti bei spręsti problemas rinkdami informaciją, samprotavimus, alternatyvų vertinimą ir tinkamus sprendimus.
 3. Studentai demonstruos profesionalų ir etišką elgesį , pripažįstant įvairias ir daugiakultūrines bendruomenes.
 4. Studentai parodys supratimą apie etikos klausimus, kurie apima verslo sprendimus ir veiksmus.
 5. Studentai demonstruos vadovavimo įgūdžius, tinkamus jų darbui ir profesinei aplinkai.
 6. Studentai parodys tinkamą ir efektyvų technologijų ir informacijos naudojimą, kad pateiktų įrodymais pagrįstus sprendimus, susijusius su jų studijų sritimi.
 7. Studentai galės naudoti matematines sąvokas ir modelius bei kiekybinius argumentus realių problemų sprendimui.
 8. Studentai demonstruoja daugiakultūrinį supratimą, empatiją ir etišką supratimą bei elgesį savo profesinėse komunikacijose, sąveikose ir veiksmuose.

Licencijuota Kalifornijos valstijoje Privatinio pašto vidurinio ugdymo biuro, mokyklos kodas 71847831

Vietos

 • Pleasanton

  Stoneridge Mall Road,6200, 94588, Pleasanton

Klausimai