Keystone logo
American David Livingstone University of Florida

American David Livingstone University of Florida

American David Livingstone University of Florida

Įvadas

American David Livingstone University of Florida buvo įkurtas 2008 m. Gruodžio mėn. Kaip daugiašalė ir tarpkontinentinė aukštojo mokslo įstaiga. Tikslas yra teikti aukštos kokybės nuotolinį mokymąsi internetu, remiantis Biblijos pagrindais.

Universitetas turi unikalias tolesnio tobulėjimo galimybes, nes jo metodai yra pagrįsti kultūriškai jautrios studentų iš įvairių šalių adaptacijos ir integracijos į pasaulinę tarpkultūrine visuomene idėja. Reikalingas kompetentingas krikščioniškas aukštasis išsilavinimas.

Davidas Livingstonas savo gyvenime sujungė didelę stipendiją dėl savo laiko neįprasto tarpkontinentinio regėjimo ir nepaprasto uolumo pasaulinėms misijoms. Kaip geografijos mokslininkas jis tyrinėjo Afrikos žemyną ir tuo pat metu savo gyvenimą išleido į misiją. Norėdami skelbti Evangeliją iki tol nepasiekusioms tautoms, jis perėjo džiungles ir dykumą nuvažiavęs daugiau nei penkiasdešimt tūkstančių kilometrų.

Jo visą gyvenimą valdė du Biblijos įsakymai: mylėk Viešpatį, savo Dievą, visa širdimi, siela ir protu. Mylėk savo kaimyną kaip save patį.

Vietos

  • Miami

    Northwest 53rd Street,7950, 33166, Miami

    Klausimai