Keystone logo
Alfred Ford School Of Management

Alfred Ford School Of Management

Alfred Ford School Of Management

Įvadas

PRAŠOME DAUGIAU INFORMACIJOS DĖL WHATSAPP

Alfred Ford School Of Management suteikia jums galimybę eiti ten, kur netaikomos kitos MBA programos, pradedant nuoširdžiausiais jūsų elgesio motyvais ir baigiant kuo platesnėmis verslo ir jo vietos visuomenėje perspektyvomis. Mes siūlome neprilygstamą edukacinę patirtį:

  • aukštesnio lygio ekspertų nurodymai
  • novatoriškas ir lankstus mokymosi formatas
  • įsipareigojimas abiturientams, vertinantiems bendruomeniškumą, bendradarbiavimą, aistrą ir pasididžiavimą

Su " Vimeo" Alfred Ford School Of Management studijomis .

Alfredo Fordo studijų patirtis yra viena iš „duok ir imk“, kai fakultetas klauso tiek, kiek skaito paskaitų, o studentai imasi iniciatyvos taip dažnai, kai daro užrašus. Galiausiai šis požiūris reiškia mūsų studentų patirties ir išminties vertinimą ir tikėjimą, kad jų dalyvavimas pakelia diskusiją aukščiausiame lygyje ir sukuria verslo lyderius, kuriems patinka natūralus idėjų keitimasis šiandienos pasaulio ekonomika. Bendra vadybos žinių bazė suteikia jums lankstumo pereiti į įvairius verslo ar vadybos vaidmenis, o dėmesys lyderystės ugdymui suteikia tarpasmeninių įgūdžių, kurių jums reikia norint ten patekti. Sužinokite apie verslą ir dar daugiau, įgiję išsilavinimą, gilinantis į aktualias aplinkos, visuomenės ir valdymo problemas.

PRAŠOME DAUGIAU INFORMACIJOS DĖL WHATSAPP

Idėjos pareiškimas

Plėtoti pirmaujančią verslo mokyklą sąmoningo vadovavimo ir vadybos srityje, kad lyderiai būtų mokomi turėti visuotinę mąstyseną ir nepriekaištingą charakterį.

PRAŠOME DAUGIAU INFORMACIJOS DĖL WHATSAPP

Misija

Alfred Ford School Of Management ugdo pasaulinio masto etikos lyderius, derindama naujausias vadybos žinias su senovės išmintimi.

PRAŠOME DAUGIAU INFORMACIJOS DĖL WHATSAPP

Vietos

  • Durbuy

    Petite Somme 10 6940 Septon-Durbuy

    Klausimai