Keystone logo
41 North Business School

41 North Business School

41 North Business School

Įvadas

APIE MŪSŲ VERSLO MOKYKLĄ

41 Šiaurės regionas yra naujas, privatus ir savarankiškas, todėl mes esame unikalūs Turkijoje. Mes siekiame gerinti verslo praktiką skaitmeninio transformavimo amžiuje. Mūsų tikslas - tarnauti besimokantiesiems, kurie tiki nesibaigiančia mokymosi patirtimi, valdyme ir asmeniniame gyvenime.

41 Šiaurės siūlo DBA, MBA ir Skaitmeninės kompetencijos magistrantūros pažymėjimą. 41 Šiaurės šalių dėmesys skiriamas lyderystei skaitmeniniame amžiuje ir naujų technologijų vertinimui bei valdymui. Mokykla siekia suteikti tarpdisciplininę diskursų platformą tarp visuomenės, verslo ir akademinės bendruomenės.

118472_118331_ExecutiveMBAScholarship_1024_680-09.png

Individualizuotos programos

Jei esate šiuo metu įdarbintas ir nenorite išeiti iš darbo, bet siekiate aukštesnės padėties? Ar esate pasirengęs skaitmenizuoti? Ką daryti dirbtinis intelektas (AI) ir robotų technika reiškia jūsų verslui? Ar manote, kad reikalinga skubi išorinė ir ekspertinė pagalba? Jei taip, tinkamas partneris yra 41 Šiaurė.

41 Šiaurės šalys bendradarbiauja su geriausiomis tarptautinėmis institucijomis, kad pasiektų naujausią ir pažangiausią mokymo aplinką ir orientuotųsi į kūrybiškus vadovavimo stilius; digitalizuoti verslą ir sumaišytas darbų valdymo tobulinimo versijas.

  • Stambulas jau yra vartai tarp Rytų
  • Mūsų partnerių institucijos yra „Grenoble Ecole de Management“ (GEM-France) ir Europos vadybos ir technologijų mokykla (ESMT-Berlynas), kurios abi turi retus ir prestižinius „AACSB“, „EQUIS“ ir AMBA akreditacijas. Kūrybinio vadovavimo centras (CCL-Greensboro, Briuselis, Maskva) baigia trio.
  • „GEM“ EMBA, ESMT „Executive Education“ ir „CCL“ lyderystės programos Stambule siūlo beveik 50% mažesnes kainas, palyginti su Europos kainomis. Tas pats laipsnis, tas pats turinys, ta pati kvalifikacija, daug mažiau išlaidų!
84890_41North.png

APIE MUS APIE VIETĄ

SISTANBULIO VERSLO SALA

41 North Business School įkvepia ir padeda vadovams įgyti reikiamų įgūdžių įgyti reikiamų įgūdžių, kad galėtų tapti šiuolaikiniu lyderiu. 41 North Business School , bendradarbiaudama su pirmaujančiomis pasaulio mokyklomis technologijose ir inovacijose ir tt Raskite mus ten, kur rytai susitinka Vakarai, išilgai 41 šiaurės platumos.

Verslo mokyklos ir vadovavimo mokymo įstaiga Stambulo verslo rajone. FERKO parašo pastatas yra palaimingo dizaino kolekcija.

41 North Business School Stambule - Levent yra:

  • Europos pusėje, Bosforas

  • Apsuptas pasaulinės bendrovės būstinės

  • Šiuolaikinės prekybos centrai, restoranai, galerijos, koncertų salės ir veiklos centrai.

Mūsų miesteliu yra patogu pasiekti pasivaikščiojimo kelius ir požeminius takus, skirtus metro, metro ir pėsčiųjų susisiekimui. Be to, universitetas maksimaliai padidina jūsų produktyvumą, todėl jūsų mokymosi aplinka yra malonus, kai yra patogumų, tokių kaip elektrinių transporto priemonių įkrovimo taškai automobilių stovėjimo aikštelėse, verslo konsjeržo paslaugos, kavinės, restoranai ir gyvybingi socialiniai parkai.

APIE VADYBININKĄ

Manome, kad lyderystė yra ir menas, ir mokslas, apimantis ne tik racionalų požiūrį, bet ir emocinį ryšį.

Mokymosi patirtis

Mokymosi procesai ir susijusios technologijos per pastaruosius dešimt metų labai pasikeitė. Jau nebetenka, kad laikas nuo laiko sugyventų vadovus, jie turi būti apmokyti, kad būtų galima rengti laimėtus pasirodymus realiuoju laiku ir darbe.

Vietos

  • Istanbul

    Assembly Ferko Signature Büyükdere Cad. 175, Levent, 34394, Istanbul

Klausimai