Keystone logo

7 Ištęstinės MBA studijos Programos į Verslas Verslo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Ištęstinės MBA studijos
  • Verslas
  • Verslo studijos
Studijų sritys
  • Verslas (7)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Ištęstinės MBA studijos Programos į Verslas Verslo studijos

Ne visą darbo dieną MBA programa dažnai leidžia studentams įgyti aukštesnio laipsnio su mažesniu laiko įsipareigojimu nei dauguma tradicinių MBA programų. Reikalingi dalykiniai darbai gali būti paskirstyti per ilgesnį laikotarpį, kad studentai galėtų dirbti tiek savo karjeros, tiek jų studijų metu.

Kas yra neakivaizdinis MBA verslo? Paprastai ne visą darbo dieną MBA Verslas yra pažangus laipsnis, kuris remia studentus siekti savo karjeros tikslų, pateikiant išsamų supratimą apie verslo sritį. Studentai, turintys platų žinių bazę, gali imtis verslo kryptingų kursų, įskaitant rinkodarą, ekonomiką, apskaitą, finansus, verslo teisės aktus ir valdymą, o studentai gali imtis specializuotų kursų tokiomis temomis kaip investicijos.

Absolventai, turintys ne visą darbo dieną MBA verslo srityje, paprastai įgijo daugybę darbo vietoje naudingų įgūdžių, pavyzdžiui, planavimo. Be to, matematikos įgūdžiai ir finansų valdymas gali būti naudingi daugybe verslo vaidmenų privačiame, viešajame ir ne pelno sektoriuje.

Neakivaizdinės MBA programos gali labai skirtis, todėl ir susijusios išlaidos. Studijų trukmė, įstaiga ir kitos programos ypatybės dažnai įtakoja galutines išlaidas. Būsimieji studentai turėtų ištirti programos išlaidas, kad užtikrintų, jog programa yra perspektyvi finansinė galimybė.

Kadangi ne visą darbo dieną MBA verslo programose dažnai suteikia platų žinių pagrindą, absolventai gali būti gerai pasirengę dalyvauti įvairiuose karjeros. Absolventai dažniausiai būna prijungti į tokius vaidmenis kaip investicijų bankininkas, pardavimų vadybininkas, vyriausiasis finansų pareigūnas, tiekimo grandinės valdytojas ir rinkodaros vadybininkas. Be to, absolventai paprastai puikiai tinka tokiems vaidmenims, kaip žiniasklaidos planavimo priemonė, mokytoja ar duomenų analitikas.

Turėdami omenyje užsiėmę specialistai, ne visą darbo dieną MBA programos gali būti prieinamos internete ir asmeniškai, kad atitiktų studentų poreikius. Programos vietose dažnai galima rasti visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.