Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 26 Verslo studijos (EMBA) Programos į Vadyba 2024

26 EMBA Programos į Vadyba 2024

Apžvalga

Daugelis studentų nori įgyti specializuotų žinių, įgiję bakalauro laipsnį, tačiau neturėdami galimybės tęsti aukštąjį išsilavinimą. Daugeliui metų praleidžiant keletą metų karjeros, prieš pradėdami eiti į EMBA programą, gali būti geriausias pasirinkimas, nes šis laipsnio tipas padeda geriau suprasti pasirinktą sritį.

Kas yra vadybos EMBA? Tai programa, kuri paprastai suteikia studentams geresnes žinias apie verslo pasaulį, ypač administravimo aspektą. Kursai paprastai apima pagrindines temas, tokias kaip verslo strategija, diegimas ir valdymo teorija. Studentai gali išmokti tinkamai vadovautis verslo strategija viešosiose ir privačiose rinkose, tuo pat metu geriau suprasti, kaip kurti ir kurti naujas verslo praktikas.

Kaip ir bet kurioje EMBA studijoje, studentai paprastai kuria stiprias kompetencijas, padedančias jiems tobulėti savo karjerą. Analizės įgūdžiai gali suteikti studentams galimybę suprasti sudėtingas verslo strategijas, o vadovavimo įgūdžiai gali paskatinti darbo skatinimą ateityje. Kritinio mąstymo įgūdžiai gali padėti studentams sėkmingai siekti savo asmeninio gyvenimo ir karjeros.

Kiekviena mokykla, turinti savo studijų kainą, skiriasi nuo EMBA programos kainos. Dažniausiai geriausia tiesiogiai susisiekti su universitetais, norėdami nustatyti tikslią programos kainą.

Kai studentai turi EMBA in Management, jie gali gauti beveik begalinį įdomių karjeros skaičių. Nors daugelis tampa verslininkėmis ir pradeda savo verslą, kiti randa darbą kaip projektų vadovai. Kai kurie siekia karjeros kaip verslo vadovų, o kai kurie iš jų užima vadovo pareigas. Tie, kurie nori pakaitinių pozicijų, gali tapti rinkodaros tyrimų vadovais arba logistikos vadybininkais, taip pat gali būti darbo vietų verslo konsultantai.

Kadangi daugelis mokyklų pripažįsta internetinių kursų patrauklumą, jie suteikia studentams galimybę nuotoliniu būdu mokytis. Online klasės paprastai padeda mokiniams lanksčiai derinti savo išsilavinimą, šeimą ir karjerą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

 • EMBA
 • Vadybos studijos
 • Vadyba
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (26)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas