Keystone logo

1 EMBA Programos į Tvarumo studijos Tvariosios ekonomikos studijos Tvarusis verslas į Frederiksbergas, Danija dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • EMBA
  • Tvarumo studijos
  • Tvariosios ekonomikos studijos
  • Tvarusis verslas
Studijų sritys
  • Tvarumo studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

EMBA Programos į Tvarumo studijos Tvariosios ekonomikos studijos Tvarusis verslas

Fredriksberg Miestas yra šalia Danijos sostinėje Kopenhagoje. Ji turi gyventojų skaičius daugiau nei 100.000 gyventojų. Fredriksberg Mieste gyvena daugiau nei 10 švietimo įstaigų iš jų yra Kopenhagos fakultetas Gyvosios gamtos mokslų universitetas.

Tvaraus verslo tyrimas gali paruošti asmenį rinktis, kuri apsaugotų vartotoją ir aplinką neprarandant pelno ar kokybės. Tyrimai gali parodyti riziką ir galimybes, paprastai siejamas su verslo įsipareigojimais, todėl asmenys gali būti produktyvių pokyčių veiksniai.

Danija 's aukštojo mokslo akcentuoja techninio aukštojo mokslo per mokymosi universitete. Dauguma Danijos universitetuose taip pat siūlo aukštos kokybės tarptautinių studentų kultūrą, nes jos atsipalaidavęs skandinavų požiūris.

Jeigu jau turite MBA studijų laipsnį ir esate sukaupę ganėtinai daug darbo tam tikroje verslo srityje patirties, pasidomėkite EMBA studijomis, kurios gali atverti itin geras karjeros galimybes. Priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių galėsite rinktis iš įvairiausių verslo studijų programų. Daugybė verslo mokyklų finansų, apskaitos ar rinkodaros studijas derina su lyderystės kursais, kurie studentams gali atverti daugybę studijų galimybių.