Keystone logo

2 EMBA Programos į Rinkodaros studijos Rinkodara Rinkodara ir pardavimai 2024

Filtrai

Filtrai

  • EMBA
  • Rinkodaros studijos
  • Rinkodara
  • Rinkodara ir pardavimai
Studijų sritys
  • Rinkodaros studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

EMBA Programos į Rinkodaros studijos Rinkodara Rinkodara ir pardavimai

EMBA arba vykdomasis verslo administravimo magistras yra MBA variantas, kuris paprastai skirtas asmenims, kurie jau turi daug darbo patirties verslo srityje. Tai gali būti geriausiai tinka žmonėms, norintiems keisti profesinę veiklą arba išplėsti savo dabartinį darbą.

Kas yra EMBA rinkodaroje ir pardavime? Šis laipsnis gali padėti jums įgyti išsamų supratimą apie meno rinkodaros ir pardavimo produktų ir paslaugų. Rinkodara ir pardavimai gali būti gyvybiškai svarbi verslo pasaulio dalis, o uždirbant EMBA turėtumėte geriau pasiruošti taikyti teorijas ir principus realiam verslui. Nors jums greičiausiai bus sutelktos konkrečiai pardavimo aspektai, jūs taip pat galite daug sužinoti apie verslą apskritai.

Uždirbę šį laipsnį, galite įgyti žinių apie tai, kaip veikia pardavimo ir rinkodaros darbai, kurie gali padėti priimti tvirtus sprendimus kasdieniame gyvenime. Jūs taip pat galite tapti geresniu lyderiu ir išmokti tvarkyti savo laiką organizuotai ir efektyviai.

Yra daug veiksnių, kurie gali turėti įtakos tai, kiek uždirbsite EMBA. Gali būti naudinga išnagrinėti įvairias galimybes, kad galėtumėte sužinoti, kas jums labiausiai tinka.

Rinkodaros ir pardavimo EMBA gali atverti jums daug duris verslo pasaulyje. Su šiuo laipsniu jūs tikriausiai ieškosite darbo įmonėje, galbūt valdymo ar kitoje aukšto lygio pozicijoje. Galimos darbo vietos gali būti prekės ženklo vadybininkas arba pardavimų vadybininkas. Vienoje iš šių pozicijų jūs galite būti atsakinga už pagalbą bendrovei didinti ir valdyti pardavimus bei pajamas. Jūs taip pat galite būti kvalifikuotas dirbti rinkodaros direktoriumi arba verslo plėtros vadybininku.

Galite pasiūlyti daugybę galimybių, kad galėtumėte užsidirbti EMBA internetu arba tradicinėje mokykloje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.