Keystone logo

11 EMBA Programos į Rinkodaros studijos Rinkodara 2024

Filtrai

Filtrai

  • EMBA
  • Rinkodaros studijos
  • Rinkodara
Studijų sritys
  • Rinkodaros studijos (11)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

EMBA Programos į Rinkodaros studijos Rinkodara

EMBA yra MBA arba verslo administravimo magistro programos variantas. Nors jis yra panašus į MBA, EMBA gali būti labiau tinka asmenims, kurie jau dirba, bet siekia įgyti daugiau naudingos darbo patirties ar net keisti karjerą.

Kas yra EMBA rinkodaroje? Šis laipsnis paprastai yra skirtas daugeliui pagrindinių verslo aspektų, ypatingą dėmesį skiriant rinkodarai. Galite mokytis pažangių rinkodaros teorijų ir metodų, taip pat kaip pritaikyti jas verslo situacijoms realiame pasaulyje. Šis laipsnis gali suteikti jums gilesnį supratimą ne tik apie rinkodarą, bet ir į kitas svarbias verslo temas, kurios gali būti naudingos daugelyje skirtingų verslo sričių.

Žinant, kaip prekyba naudojama kasdieniame gyvenime, jūs galite priimti pagrįstus sprendimus, kai nuspręsite ką nors nusipirkti. Šio laipsnio uždirbimas taip pat gali suteikti jums naudingų vadovavimo įgūdžių ir padėti jums tapti efektyvesniu bendraujant su kitais.

Bandydami planuoti užmokestį už savo laipsnį, gali būti naudinga persvarstyti keletą skirtingų veiksnių. Apsvarstykite, kur planuojate baigti kurso darbus ir ar tenkinsite visas būtinas prielaidas.

Rinkodaros įgūdžiai gali būti taikomi įvairiems verslo aspektams, o EMBA galite įgyti daug aukšto lygio pareigybių. Kai kurie bendrieji užsiėmimai žmonėms su šiuo laipsniu gali būti verslo plėtros vadovas arba rinkodaros direktorius (taip pat žinomas kaip rinkodaros vadybininkas). Taip pat galite ištirti galimybę tapti pardavimų vadybininku arba prekės ženklo vadybininku, atsakingu už svarbių bendrovės, kurioje dirbsite, aspektus.

Nesvarbu, ar jus domina fizikos mokyklos ar internetinio laipsnio baigimas, turėtumėte pasirinkti keletą pasirinkimų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.