Keystone logo

Filtrai

 • EMBA
 • Vadybos studijos
 • Projektų valdymas
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  2 EMBA Programos į Projektų valdymas 2024

   EMBA Programos į Projektų valdymas

   Registruojant EMBA programą po kelerių metų trukmės karjeros kūrimo, studentai gali pasinaudoti savo patirtimi, kad galėtų toliau mokytis. Šis laipsnio tipas paprastai suteikia studentams specialiąsias žinias pasirinktoje karjeros.

   Kas yra EMBA projektų valdyme? Ši programa paprastai padeda studentams geriau suprasti projekto valdymo sudėtingumą per tokius kursus kaip rizikos įvertinimas ir organizacinis dizainas. Mokiniai paprastai mokosi vadovauti projektams nuo pat pradžios iki pabaigos, prižiūrėdami dizainą ir galutinį produktą užbaigdami valdydami komandą. Pasitelkę atvejų tyrimus ir patikrintus metodikų tyrimus, studentai gali išmokti pateikti kokybiškų rezultatų ir padėti jų versle augti.

   EMBA projektų valdymo srityje gali padėti studentams ugdyti keletą pagrindinių kompetencijų, pavyzdžiui, problemų sprendimo, lyderystės ir komunikacijos. Stiprūs problemų sprendimo ir lyderystės įgūdžiai gali leisti studentams sėkmingai pasirinkti pasirinktą karjerą ir netgi gali padėti pasiekti darbo vietų ir padidinti darbo užmokestį. Bendravimo įgūdžiai paprastai yra naudingi ir profesiniame, ir asmeniniame gyvenime.

   Nors EMBA programa paprastai gali būti baigta per dvejus metus, nėra nustatytos kainos. Taip yra todėl, kad nė vienos iš dviejų mokyklų nėra vienodos, todėl išlaidos labai skiriasi priklausomai nuo to, kuris universitetas yra pasirinktas.

   Su EMBA projektų valdyme studentai paprastai atitinka kelias karjeros įvairiose srityse. Kai kurie pasirenka dirbti statyboje kaip statybos vadovai. Kiti labiau linkę dirbti ligoninėse kaip administraciniai vadovai. Daugelis IT specialistų dirba kaip IT vadybininkai, o kai kurie nusprendžia eiti karjeros verslo srityje, dirbdami kaip verslo vadovai. Darbai gali būti prieinami ir projektuotojais.

   Nors EMBA programą galima užbaigti per internetines ar universitetines klases, daugelis universitetų siūlo labiau nuotolines klases nei bet kada anksčiau. Studentai, siekdami suderinti darbo vietas ir šeimas, turėdami savo išsilavinimą, gali lengviau lankyti internetines klases. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.