Keystone logo

3 EMBA Programos į Ekonomikos studijos Finansai Finansų vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • EMBA
  • Ekonomikos studijos
  • Finansai
  • Finansų vadyba
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

EMBA Programos į Ekonomikos studijos Finansai Finansų vadyba

Verslo administravimo magistras yra puiki galimybė asmenims, norintiems greitai įsitvirtinti į savo vadovavimo pareigas. MBA studentai yra pristatomi realaus gyvenimo scenarijus, kurie gali juos parengti sparčiai tobulėti darbo vietoje. Kaip rezultatas, MBA absolventai ir toliau turi didelę paklausą dėl įgūdžių rinkinius, kuriuos jie įgijo šiose programose.

Kas yra finansų vadybos MBA? Tai yra laipsnis, skirtas specialistams, dirbantiems jų atitinkamų organizacijų finansinėse srityse, ir nori padidinti savo žinias apie naujausias priemones ir metodus finansų valdymo sektoriuje. Šio tipo laipsnis gali paruošti absolventus vadovaujančioms vadovaujančioms pareigoms. Studentai gali užsiregistruoti kursuose, kuriuose aptariamos tokios temos kaip strateginis valdymas, rinkodara, projektų valdymas ir apskaita.

Studentai, kurie domina finansų vadybos MBA, gali tikėtis parengti strateginį mąstymą ir finansinius įgūdžius, kurie gali būti naudojami siekiant pagerinti jų asmeninį laiką ir pinigų valdymą. Patobulinti problemų sprendimo įgūdžiai gali padėti jiems pasiekti aukštesniojo lygio pareigas ir padidinti darbo užmokestį.

MBA kaina skirsis priklausomai nuo mokyklos ir siūlomos programos tipo. Studentai, kurie yra suinteresuoti, turėtų būti tikri, kad turėtumėte ištirti turimas programas, kurios patenka į jų finansines galimybes.

Yra daug galimybių absolventams, turintiems MBA finansų valdymo įgaliojimų. Kai kuriose iš šių pozicijų gali būti finansų analitikas, finansų skyriaus vadovas, investicijų bankininkas ir vyriausiasis finansų pareigūnas. Absolventai gali pasirinkti dirbti tarptautinėse korporacijose, vyriausybinėse organizacijose ar ne pelno siekiančiose organizacijose. Kai kurie žmonės taip pat pasirenka dirbti konsultantu ar verslininku. Kadangi tai yra aukštasis išsilavinimas, MBA taip pat gali parengti doktorantūros studijų programas.

MBA finansų valdymo programose galima rasti universitetuose visame pasaulyje. Studentai, norintys siekti laipsnio, turėtų ieškoti programos, atitinkančios jų poreikius ir tvarkaraštį. Klasės gali būti naudojamos įvairiais formatais, įskaitant visą darbo dieną, ne visą darbo dieną, asmeniškai arba internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.