Keystone logo
Raskite savo MBA

Raskite savo MBA

Ką studijuoti
Kur mokytis

MBA Programos

Verslo administravimo magistras (MBA) – magistrantūros laipsnis, suteikiamas verslo studijas įvaldžiusiems studentams. MBA programos laikomos vienomis prestižiškiausių pasaulyje. MBA programų studentai studijuoja verslo ir vadybos principų teoriją ir taikymą. MBA programos suteikia studentams žinių, kurias galima pritaikyti įvairiose realaus pasaulio verslo situacijose.

MBA gali suteikti papildomo konkurencinio pranašumo bet kokiam profesiniam gyvenimo aprašymui – nesvarbu, ar esate baigęs bakalauro laipsnį, ar dirbantis profesionalas. Tarptautinio verslo MBA programos, žmogiškųjų išteklių MBA programos, finansų MBA programos, vadybos MBA programos, IT MBA programos, rinkodaros MBA programos ir daugelis kitų yra taikomos įvairiose verslo srityse. MBA programos bus naudingos specialistams, ieškantiems darbo viešajame, ne pelno ir privačiame sektoriuose ar net verslo nuosavybėn.

MBA programų įvairovė iš tiesų gali suklaidinti, tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų! Peržvelkite žemiau pateiktą populiariausių MBA studijų programų sąrašą ir galbūt rasite studijas, kurios jums padės pasiekti užsibrėžtų asmeninių bei profesinių tikslų.