Keystone logo
Raskite savo MBA

Ieškoti MBA studijų

Kokios srities studijos jus domina?
Kur norite studijuoti?

Verslo administravimo magistras (MBA) – magistrantūros laipsnis, suteikiamas verslo studijas įvaldžiusiems studentams. MBA programos laikomos vienomis prestižiškiausių pasaulyje. MBA programų studentai studijuoja verslo ir vadybos principų teoriją ir taikymą. MBA programos suteikia studentams žinių, kurias galima pritaikyti įvairiose realaus pasaulio verslo situacijose.

MBA gali suteikti papildomo konkurencinio pranašumo bet kokiam profesiniam gyvenimo aprašymui – nesvarbu, ar esate baigęs bakalauro laipsnį, ar dirbantis profesionalas. Tarptautinio verslo MBA programos, žmogiškųjų išteklių MBA programos, finansų MBA programos, vadybos MBA programos, IT MBA programos, rinkodaros MBA programos ir daugelis kitų yra taikomos įvairiose verslo srityse. MBA programos bus naudingos specialistams, ieškantiems darbo viešajame, ne pelno ir privačiame sektoriuose ar net verslo nuosavybėn.

Įvairių MBA programų įvairovė gali būti didžiulė – neleiskite, kad tai jūsų sustabdytų! Pradėkite paiešką žiūrėdami žemiau pateiktas populiariausias MBA programas.

Naujai pridėtos programos