Keystone logo
Raskite savo neakivaizdinį MBA

Ieškoti ištęstinių MBA studijų

Kokios srities studijos jus domina?
Kur norite studijuoti?

MBA ir EMBA laipsniai yra absolventų akademinės programos, kurias siūlo verslo mokyklos arba universitetų verslo fakultetai. Verslo programos siūlomos mokyklose visame pasaulyje ir pasižymi įvairiomis koncentracijomis. MBA arba EMBA laipsnis suteikia studentams tvirtą verslo supratimą, taip pat kritinio, analitinio ir strateginio mąstymo įgūdžius, reikalingus vadovaujančioms ir vadovaujančioms pareigoms užimti.

Daugelis universitetų visame pasaulyje siūlo MBA ir EMBA studijas internetu, ne visą darbo dieną ir universiteto miestelyje. Įprasta, kad studentai specializuojasi tokioje verslo disciplinoje kaip tarptautinis verslas, rinkodara, verslumas, projektų valdymas ir kt.

Įvairių verslo programų įvairovė gali būti didžiulė – neleiskite, kad tai jūsų sustabdytų! Pradėkite paiešką žiūrėdami į populiariausius verslo laipsnius, pateiktus žemiau.

1 metų MBA ne visą darbo dieną

Vienerių metų neakivaizdinė MBA suteikia studentams greitą, griežtą galimybę įgyti vertingos verslo kvalifikacijos. Dalinis 1 metų MBA programos atveria duris visą darbo dieną dirbantiems specialistams arba tiems, kurie turi įsipareigojimų šeimai, kad tai būtų naudinga investicija į jų profesinę karjerą.

1-erių metų ištęstinės MBA studijos

Vienerių metų MBA studijos studentams leidžia greitai įgyti vertingų bei verslo pasaulyje būtinų kvalifikacijų. Vienerių metų internetinės MBA programos jau dirbantiems profesionalams ar dėl kitų priežasčių negalintiems studijuoti pilnu etatu žmonėms suteikia itin gerą galimybę įgyti kokybišką išsilavinimą ir taip investuoti į savo ateitį.

Naujai pridėtos programos