Keystone logo
Raskite savo neakivaizdinį MBA

Raskite savo neakivaizdinį MBA

Ką studijuoti
Kur mokytis

Ištęstinės programos

MBA ir EMBA laipsniai yra absolventų akademinės programos, kurias siūlo verslo mokyklos arba universitetų verslo fakultetai. Verslo programos siūlomos mokyklose visame pasaulyje ir pasižymi įvairiomis koncentracijomis. MBA arba EMBA laipsnis suteikia studentams tvirtą verslo supratimą, taip pat kritinio, analitinio ir strateginio mąstymo įgūdžius, reikalingus vadovaujančioms ir vadovaujančioms pareigoms užimti.

Daugelis universitetų siūlo internetines, ištęstines bei dienines MBA ir EMBA studijas. Dauguma studentų renkasi vieną iš verslo specializacijų ir studijų metu nagrinėja, pavyzdžiui, tarptautinio verslo, rinkodaros, verslystės, projektų valdymo disciplinas ir pan.

Didžiulis studijų pasirinkimas gali būti klaidinantis, tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų. Pradėkite savo MBA arba EMBA studijų paieškas peržvelgdami žemiau pateiktą populiariausių studijų programų sąrašą.

1-erių metų ištęstinės MBA studijos

Vienerių metų MBA studijos studentams leidžia greitai įgyti vertingų bei verslo pasaulyje būtinų kvalifikacijų. Vienerių metų internetinės MBA programos jau dirbantiems profesionalams ar dėl kitų priežasčių negalintiems studijuoti pilnu etatu žmonėms suteikia itin gerą galimybę įgyti kokybišką išsilavinimą ir taip investuoti į savo ateitį.