Keystone logo
Raskite savo EMBA

Ieškoti EMBA studijų

Kokios srities studijos jus domina?
Kur norite studijuoti?

EMBA (Executive MBA) yra verslo magistrantūros studijų laipsnis, skirtas profesionalams, turintiems didelę darbo patirtį. EMBA programos suteikia studentams žinių ir įgūdžių, kad galėtų siekti karjeros, dažnai užimti vadovaujančias ir vadovaujančias pareigas. Dauguma EMBA programų gali būti baigtos greičiau nei per 2 metus ir yra sukurtos taip, kad studentai galėtų įgyti laipsnį ir toliau dirbti. Tai yra svarbi EMBA programų dalis, nes studentai gali perkelti savo darbo žinias į mokymosi aplinką.

Studentai, uždirbantys EMBA, ateina iš privataus, ne pelno ir vyriausybės sektorių bei iš daugybės pramonės šakų. Daugelis universitetų, siūlančių EMBA programas, taip pat siūlo šį laipsnį nuotoliniu būdu. EMBA laipsnio kursiniai darbai apims verslo pagrindus, tokius kaip finansai, rinkodara ir apskaita, ir gali apimti lyderystę ir valdymą skirtinguose verslo sektoriuose.

Įvairių EMBA programų įvairovė gali būti didžiulė – neleiskite tai jūsų sustabdyti! Pradėkite paiešką žiūrėdami žemiau pateiktas populiariausias EMBA programas.

Naujai pridėtos programos