Keystone logo
Vokietija

Geriausi universitetai MBA Programos į Vokietija 2023

Įstaigų skaičius: 234
  • Frankfurt, Vokietija

  IRE|BS nekilnojamojo turto akademija, priklausanti Regensburgo universiteto institutui, yra įsipareigojusi siekti aukščiausios kokybės ir yra tarptautinė nekilnojamojo turto specialistų universitetinio ir neakivaizdinio mokymo lyderė. Daugiau nei tris dešimtmečius nuolat esame žingsniu priekyje nekilnojamojo turto kvalifikacijos reikalavimų.

  • Fulda, Vokietija

  Universitetas siūlo platų akademinio ir profesinio išsilavinimo spektrą, ypatingą dėmesį skiriant „sveikatai, mitybai ir maistui“. Su privačiomis įmonėmis ir pramonės šakomis vykdoma daugybė mokslinių tyrimų ir plėtros projektų. Fuldos universitetas bendradarbiauja su maždaug. 100 universitetų visame pasaulyje. Tarptautinių programų skaičius nuolat auga: bakalauro, pvz., „Tarptautinis verslas ir vadyba“, „Mokslas ir inžinerija“ arba „Tarptautiniai sveikatos mokslai“, taip pat magistrantūros programos, tokios kaip „Tarptautinė vadyba“, „Tarpkultūrinė komunikacija ir Europos studijos“. , „Tarptautinės maisto verslo ir vartotojų studijos“ arba „Pasaulinė programinės įrangos kūrimas“ iš dalies arba visiškai dėstomos anglų kalba.

  • Potsdam, Vokietija

  Sportas išsivystė XXI amžiuje. Šimtmetis išsivystė į vieną ryškiausių socialinių reiškinių visame pasaulyje. Potsdamo sporto ir vadybos taikomųjų mokslų universitetas, kaip ne pelno siekianti Brandenburgo valstybinės sporto asociacijos (LSB) institucija, sutelkė dėmesį į sportą ir sveikatą kaip nepriklausomą specifinį profilį. Diegimo metu peržengiamos mokymo ir mokslinių tyrimų ribos, puoselėjami ryšiai su kitais dalykais ir kuriami tinklai su praktika. Didėjant sporto svarbai visai visuomenei, atsirado išplėstas sporto supratimas, kurį pvz. B. apima sportinį judėjimą prevenciniais ir terapiniais tikslais, taip pat sporto ir mankštos pramonės įmonių organizavimo valdymą. Dėl šių pokyčių sporto mokslas taip pat yra perversmo fazėje.

  • Munich, Vokietija

  Sveiki atvykę į HM Hochschule München taikomųjų mokslų universitetą! Kiekvienais metais daugiau nei 2500 tarptautinių studentų ir mokslininkų prisijungia prie mūsų talentingos akademinės bendruomenės viename gražiausių, istorinių ir aukštųjų technologijų miestų Vokietijoje. Siūlome geriausią įmanomą pagalbą, kad padėtume jaustis kaip namie Vokietijoje, Miunchene ir mūsų universitete.

  • Dortmund, Vokietija
  • Frankfurt, Vokietija
  • + 5 Daugiau

  Tarptautinė vadybos mokykla (ISM) yra viena iš pirmaujančių Vokietijos privačių verslo mokyklų. Įkurta 1990 m., ISM turi septynis miestelius Dortmunde, Frankfurte prie Maino, Miunchene, Hamburge, Kelne, Štutgarte ir Berlyne. Jame mokosi daugiau nei 3800 studentų. Tarptautiškumas, stipri praktinė orientacija ir asmeninė mokymosi atmosfera yra tokia pat ISM sėkmės istorijos dalis, kaip ir profesinių įgūdžių mokymas bei intensyvus minkštųjų įgūdžių mokymas. Tai apima ne tik įdomius praktinius projektus, atvejų tyrimus ir stažuotes, bet ir glaudų bendravimą su verslo pasaulio dėstytojais. Šie sėkmės veiksniai atsispindi visose ISM bakalauro, magistro ir MBA programose.

  • Munich, Vokietija

  Miuncheno medicinos tyrimų mokykla (MMRS) yra centrinė LMU medicinos fakulteto įstaiga. Jis sukurtas kaip skėtinė struktūra, apimanti visas doktorantūros studijas (įprastas daktaro disertacijas ir struktūrines doktorantūros programas) žmonių medicinos, odontologijos, žmogaus biologijos ir gyvybės mokslų srityse.

  • Berlin, Vokietija

  CODE yra tarptautinė ir įtraukioji mokymosi aplinka, pritraukianti skaitmeninių pionierių iš viso pasaulio ir suteikianti jiems galimybę išnaudoti visą savo potencialą. Kaip bendruomenė, skatiname transformacines naujoves, skatindami kūrybiškumą, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir smalsumo skatinamą mokymąsi.

  • Berlin, Vokietija

  Sigmundo Freudo privatus universitetas (SFU) yra privatus universitetas, akredituotas pagal Austrijos įstatymus nuo 2005 m., turintis filialus Vienoje, Lince, Paryžiuje, Berlyne, Milane ir Liublianoje.

  • Berlin, Vokietija

  Catalyst yra kūrybinių menų ir technologijų mokymosi institutas, įsikūręs nepaprastame Funkhauze Berlyne. Mūsų kursai apima elektroninės muzikos kūrimą ir atlikimą, garso ir muzikos gamybą, garso inžineriją, filmų kūrimą, filmų kūrimą, vaizdo efektus ir vaidybą. Jie svyruoja nuo 4 savaičių trukmės vasaros kursų pradedantiesiems iki bakalauro ir magistro laipsnio kursų, patvirtintų mūsų JK universiteto partnerio.

  • Munich, Vokietija

  Munich Business School , valstybės akredituotas ir Vokietijos mokslo ir humanitarinių mokslų tarybos akredituotas privatus verslo universitetas Miunchene, globaliai mąstančioms, verslioms asmenybėms siūlo įkvepiančią ir tarptautinę akademinę aplinką, kuri gali tapti atsakingais ateities lyderiais. . Munich Business School apdovanojimus pelniusios programos yra įspūdingos.

  • London, Jungtinė Karalystė
  • Berlin, Vokietija
  • + 1 Daugiau

  MetFilm School “ yra pirmaujanti kino, televizijos ir internetinės žiniasklaidos mokykla, siūlanti bakalauro, magistrantūros ir trumpus kursus įvairiose amatų srityse. Mokykla turi miestelius Londone, Lydse ir Berlyne.

  • Vallendar, Vokietija
  • Düsseldorf, Vokietija

  WHU – Otto Beisheimo vadybos mokykla yra pirmoji Vokietijos verslo mokykla studijų programų srityje. EQUIS, AACSB ir FIBAA akredituota WHU siūlo akademines programas ir švietimą vadovams, vadovaudamasi keturiomis pagrindinėmis vertybėmis, drąsiai ir įsipareigojimu: bendruomeniškumu, kosmopolitiškumu, verslumu ir kompetencija. Nepaisant COVID-19, WHU yra pasirengęs augti ir planuoti ateitį.

  • London, Jungtinė Karalystė
  • Helsinki, Suomija
  • + 3 Daugiau

  Mokykitės iš mūsų geriausių ES technologijų universitetų partnerių dėstytojų ir darbuotojų. Įgykite praktinės patirties per įmonės bylas, projektinį darbą ir bendradarbiavimą. Konkurencingos kainos mokslai. Smagių susitikimų ir bendravimo su bendraminčiais studentais iš viso pasaulio!

  • Pamplona, Ispanija
  • Madrid, Ispanija
  • + 5 Daugiau

  Universidad de Navarra yra krikščioniškojo įkvėpimo institucija, vykdanti ne pelno siekiančią mokymo, tyrimų ir pagalbos veiklą. Universitetas savo veiklą pradėjo 1952 m., jį skatino Opus Dei įkūrėjas Saint Josemaría Escrivá. Šios Katalikų Bažnyčios prelatūros tikslas – skatinti krikščioniško gyvenimo pilnatvės paieškas darbe, šeimoje ir įprastuose užsiėmimuose.

  • Rosenheim, Vokietija

  Kaip svarbiausia švietimo įstaiga pietryčių Bavarijoje, Rosenheimo taikomųjų mokslų technikos universitetas sujungia regioninį profilį su tarptautine reputacija. Tvirti ryšiai su pramonės partneriais vienoje iš stipriausių Vokietijos ekonominių sričių siūlo mūsų studentams išsilavinimą, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas praktiniams įgūdžiams, būtiniems sėkmingai karjerai. Draugiška atmosfera, glaudus ryšys tarp studentų ir dėstytojų bei moderni universiteto aplinka sukuria idealią mokymosi aplinką.