Keystone logo
Vengrija

Geriausi universitetai MBA Programos į Vengrija 2023

Įstaigų skaičius: 48
  • Kecskemét, Vengrija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Budapest, Vengrija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Miskolc, Vengrija
  • Zagreb, Kroatija
  • + 2 Daugiau

  EIT žaliavų akademija – TIMREX suteikia studentams unikalią galimybę mokytis dinamiškoje aplinkoje, sutelkiant dėmesį į realaus gyvenimo iššūkius. EIT (Europos inovacijų ir technologijų instituto), Europos Sąjungos institucijos, suteiktas EIT ženklas yra kokybės sertifikatas, suteikiamas tik puikioms magistrantūros ir doktorantūros studijų programoms.

  • Budapest, Vengrija

  MOME yra menininkų, dizainerių, kūrėjų ir novatorių universitetas, įkvėptas László Moholy-Nagy, siekiantis įveikti pasaulinius iššūkius. Modernizmo dvasia László Moholy-Nagy pasisakė už meno vaidmenį formuojant visuomenę ir susiejant ją su technologinėmis naujovėmis. Mes orientuojamės į viso žmogaus požiūrį, kurdami mentorystę ir kurdami vertybėmis grindžiamą meno ir dizaino ekosistemą VRE (Centrinės ir Rytų Europos) regione.

  • Budapest, Vengrija

  Pasiekite savo tikslus, plėskite mintis ir būk sėkmingas! Studijuokite verslą, vadybą ar turizmą geriausioje Vengrijos verslo mokykloje! 78% mūsų studentų gauna darbo pasiūlymą prieš baigdami studijas. Prisijunkite prie 18 000 studentų iš 83 šalių ir įgykite geriausios savo gyvenimo patirties!

  • Budapest, Vengrija

  Vengrijos sporto mokslų universitetas yra vienas seniausių, sėkmingiausių ir profesionalų pripažintų švietimo ir sporto mokslo universitetų Vidurio Europoje. Mes labai gerbiame ir vertiname savo palikimą, saugome savo tradicijas ir nuolat ieškome naujoviškų švietimo ir tyrimų metodų. Pastarieji atitinka 21-ojo amžiaus lūkesčius aukštajam mokslui, taip pat mūsų studentų lūkesčius dėl tvirtų žinių, kokybiškų pedagogų ir paslaugų bei puikios užklasinės patirties.

  • Nyíregyháza, Vengrija

  Nyíregyházos universitetas yra viena iškiliausių šalies taikomųjų mokslų universitetų institucijų, kurioje moksliniai tyrimai, kokybiškas išsilavinimas ir asmeninis dėmesys dera su puikia infrastruktūra.

  • Miskolc, Vengrija

  University of Miskolc įkurtas 1735 m., kaip kalnakasybos ir metalurgijos specialistų rengimo institutas, veikiantis kaip pavyzdys daugeliui pasaulio politechnikos institutų, visada užėmė reikšmingas mokslo, profesinio rengimo ir mokymo pozicijas. Per pastaruosius kelis XX amžiaus dešimtmečius Institucija išsivystė į visavertį spalvingą universitetą su tradiciniais trimis technikos fakultetais (Žemės mokslų, Medžiagų mokslų, Mechanikos inžinerijos ir Informatikos) bei naujais Ekonomikos, Teisės, Menų ir Menų fakultetais. Humanitariniai mokslai, Sveikatos apsauga ir Muzika, taip pat tęstinio mokymosi ar aukštesniojo profesinio mokymo kursai. Universitete mokosi apie 10 000 studentų ir beveik 600 akademinių darbuotojų, kuriems padeda maždaug tiek pat techninių ir administracinių darbuotojų.

  • London, Jungtinė Karalystė
  • Helsinki, Suomija
  • + 5 Daugiau

  EIT Skaitmeninės vasaros mokyklos programos yra atviros bakalauro ir magistrantūros studentams, jauniems specialistams ir kitiems, norintiems giliai pasinerti į naujas skaitmenines technologijas, išmokti technologijas paversti verslu ir galiausiai įkurti giliųjų technologijų startuolius. Mokykitės iš mūsų geriausių ES technologijų universitetų partnerių dėstytojų ir darbuotojų. Įgykite praktinės patirties per įmonės bylas, projektinį darbą ir bendradarbiavimą. Konkurencingos kainos mokslai. Smagių susitikimų ir bendravimo su bendraminčiais studentais iš viso pasaulio!

  • Sopron, Vengrija

  Pagrindiniai Soprono universiteto tikslai – toliau didinti mokslinių tyrimų pajėgumus ir skatinti internacionalizaciją. Universitetas ketina pasiūlyti daugiau studijų programų per anglų kalbos mokymą.

  • Budapest, Vengrija

  Atsižvelgiant į jo teisinius pirmtakus, Óbuda University yra 140 metų senumo institucija. Šiandien ji yra pagrindinė Vengrijos aukštojo mokslo veikėja ir pirmaujanti į praktiką orientuota institucija, teikianti techninį išsilavinimą Vengrijoje, kur studijas tęsia daugiau nei 12 000 studentų. 2010 m. sausio 1 d. Óbuda University buvo įkurtas kaip Budapešto technologijos teisių perėmėjas. Óbuda University pasižymi tradicijų puoselėjimu ir pažangos bei vystymosi stebėjimu. Nuo 2021 m. rugpjūčio mėn. Óbuda University veikia naujomis sąlygomis, lankstesnėmis sąlygomis. Rudolfo Kalmano fondas Óbuda University daro viską, kad Universitetas savo studentams teiktų kokybiškas ir konkurencingas kompetencijas bei studijų galimybes technikos, IT, gamtos ir ekonomikos mokslų bei mokytojų rengimo srityse. „Idėjas paverčiame inžinerija“. Kaip praktika pagrįstas universitetas, jis siūlo visą spektrą akademinių programų tiek vengrų, tiek anglų kalbomis. Programą sudaro 4 aukštojo mokslo profesinis mokymas, 17 bakalauro studijų programų, 11 magistrantūros programų, 3 doktorantūros programos, taip pat dieninių, vakarinių ir nuotolinių studijų specializacija. ÓU studentai turi galimybę atlikti fundamentinius ir taikomuosius tyrimus įvairiose srityse, kad atitiktų Pramonė 4.0 iššūkius ir atitiktų universiteto strategiją, kuri visų pirma grindžiama keturiais ramsčiais: robotika, sveikatos informatika, dirbtinis intelektas ir kibernetinis saugumas, kurie persipina. visą inžinerinę paletę per klasikinės elektros, mechaninės inžinerijos, architektūros sritis iki kūrybinės industrijos. Švietimo kokybę rodo tai, kad Įstaiga turi kokybės sertifikatą pagal ISO standarto reikalavimus ir pelnė aukščiausią pripažinimą – Aukštojo mokslo kokybės apdovanojimą. Besivystančios ekonomikos šalių universitetų duomenimis, „The Times Higher Education Óbuda University “ reitingas yra 351–400. 2022 metais.

  • Budapest, Vengrija

  Iš mokyklos, kuri buvo įkurta 1991 metais kaip pirmoji privati aukštojo mokslo kolegija Centrinėje Europoje, International Business School išaugo į tikrai modernią ir dinamišką verslo mokyklą. Mes didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su prestižiniu Didžiosios Britanijos universitetu Bekingemo universitetu, kuris yra vertinamas kaip geriausias absolventų įsidarbinimo lygis ir vadovauja Didžiosios Britanijos nacionalinei studentų apklausai studentų pasitenkinimo srityje.

  • Budapest, Vengrija

  Wekerle Business School - kaip prestižinė švietimo įstaiga - svarsto savo misiją teikti išskirtinį išsilavinimą Bolonijos sistemoje. Jo tikslas yra sudaryti sąlygas mokymuisi, gerinančiam studentų akademinį ir asmeninį tobulėjimą, sujungiant aukšto lygio akademines žinias su praktiniu mokymu, paremtu korporacinėmis partnerystėmis ne iš institucijos.

  • Budapest, Vengrija
  • Székesfehérvár, Vengrija

  Kodolanyi Janos University (KJU) yra valstybės akredituotas ne pelno siekiantis universitetas, turizmo ir svetingumo, verslo valdymo, žiniasklaidos ir komunikacijos, socialinių mokslų, istorijos, kultūros ir kalbų studijų akademinės programos. Be akademinių programų, KJU taip pat siūlo platų popamokinių, visą gyvenimą trunkančių mokymosi kursų, skirtų dėstytojams ir praktikantams, taip pat tarptautinius semestrus, vasaros kursus, studijų ekskursijas ir praktikos programas.

  • Paris, Prancūzija
  • Angers, Prancūzija
  • + 8 Daugiau

  ESSCA yra pasaulinė trigubos karūnos verslo mokykla. Mes esame būsimi kūrėjai, suteikiantys galimybę ir įkvepiantiems etiškai nusiteikusius studentus išreikšti savo talentą. ESSCA atsakingi lyderiai lavina kritinio ir kūrybingo mąstymo įgūdžius, kad galėtų tobulėti kai kuriuose dinamiškiausiuose šių dienų verslo sektoriuose.