Keystone logo
Jungtinė Karalystė

Studijuoti MBA į Jungtinė Karalystė 2024

Studijuoti Jungtinė Karalystė

Studijuojantys absolventas lygio verslą Jungtinėje Karalystėje mokysis vienoje šalyje 's daug universitetų, iš kurių daugelis turi turtingą istoriją stiprių mokslininkai. Absolventas lygio verslo laipsnis Jungtinėje Karalystėje yra magistro verslo administravimo laipsnį. MBA laipsnį iš Didžiosios Britanijos universitetų sukurs didesnę uždirbti potencialą verslo specialistams. Ji taip pat gali padidinti savo karjeros galimybes, išleidimą jums eilėje akcijos ir didesnį prestižą į savo karjerą. Ji taip pat gali atverti duris perjungti savo karjerą. Akademiniai metai MBA programos Jungtinėje Karalystėje yra suskaidytas į semestrus. Rudenį semestras prasideda nuo rugsėjo iki gruodžio. Tada mokiniai gauna atostogų pertrauką, tada pradėkite atgal sausį su pavasario semestrą, einanti per gegužės mėn. Kai kurios mokyklos turės vasaros programas, taip pat. Studentai gali planuojate išleisti bet nuo £ 16,000 iki £ 73.000 už MBA programos Jungtinėje Karalystėje.Skirtumas priklausys nuo universitete, pasirinkto tyrime. Daugiau prestižinis universitetas yra pasaulinėje rinkoje, daugiau tyrimai kainuos Tarptautiniai studentai gali kreiptis dėl MBA programos Jungtinėje Karalystėje, jei jie turi bakalauro laipsnį ir darbo patirtį verslo pasaulyje. Bakalauro laipsnis neturi būti versle, tačiau ji turi parodyti studento 's akademinių meistriškumą, nes MBA programa yra išsami, tiksli programa. Po universiteto baigimo, jūsų karjeros galimybės bus didelis. Dauguma kompanijų bus pripažinti MBA iš Didžiosios Britanijos universitete. Jei jau esate įsisteigęs karjerą, jums gali būti gauti naują vietą ar skatinimo. Jei ne, jums bus suteikti sau pranašumą, kaip jums ieškoti per perkrautas rinkoje darbo. Jūsų bendras pajamų potencialas bus daug didesnis, taip pat.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  628
 • Komunalinių paslaugų dalis

  83
 • Interneto prenumerata

  35
 • Vietinis transportas

  79

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  8
 • Kino bilietas

  12
 • Pusė vietinio alaus

  5

Apie Jungtinė Karalystė

Jungtinė Karalystė yra saloje vos ne iš kontinentinės Europos krantų. Šis Europos tautos buvo įtakingas Vakarų istorijoje. Tai iš kolonijų atsiskaityti Jungtinės Karalystės žmonių, daugelis šiuolaikinių šalys išsivysčiusios. Jungtinė Karalystė yra Anglijoje, Škotijoje, Velse ir Šiaurės Airijoje. Dažnai ji taip pat vadinama "Anglijos " arba "Didžiojoje Britanijoje, ", bet oficialus pavadinimas yra Jungtinė Karalystė. Šiandien JK ekonomikos ir karvedys pasaulio ekonomikoje, ir daug prisidėjo prie ekonomikos, kultūros ir mokslo supratimą apie šiuolaikinio pasaulio. Šiandien ji taip pat žinomas dėl savo kultinio karališkosios šeimos, kuri tapo įžymybės rūšių pasaulinio kultūros.

Vizų reikalavimai

4 pakopa (bendra) studentų viza buvo pakeista vadinamuoju „studentų maršrutu“. Studentų maršrutas yra naujoji JK studentų viza, kuria galės naudotis ir EEE piliečiai, kuriems iki „Brexit“ nereikėjo vizos norint studijuoti JK.

Studentų maršrutas (18 metų ir vyresni)

Vaikų studentų maršrutas (4–17 metų amžiaus, kuris pakeitė 4 pakopos vaiko studento vizą)

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studentų maršrutas

Kaina ir valiuta

GBP 348

Dabartiniai JK studentų vizų mokesčiai yra:

 • £348, jei kreipiatės ne iš JK.
 • 475 GBP, jei kreipiatės dėl studento vizos pratęsimo arba perėjimo į ją iš JK.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Kiekvienas, atvykstantis į šalį studijuoti, turi kreiptis dėl studento vizos, jei atvyksta po 2021 m. sausio 1 d. Tai apima ES / EEE piliečius, kuriems anksčiau nereikėjo vizos norint atvykti į JK studijoms. Taškais pagrįstoje sistemoje turėsite surinkti 70 taškų, kurie matuoja, ar atitinkate reikalavimus studijuoti JK. Tai įtraukia:

 • Ar buvote priimtas į patvirtintą įstaigą?
 • Ar turite finansinių išteklių savo viešnagei JK finansuoti?
 • Ar mokate anglų kalbą?
 • Ar jūsų kursas atitinka kurso reikalavimus?

Tie, kurie baigs Didžiosios Britanijos švietimo įstaigą iki 2021 m. vasaros ir po jos, galės kreiptis dėl antrosios pakopos vizos, leidžiančios dirbti/ieškoti darbo JK iki 2 metų.

Kur galite pateikti paraišką?

JK vizų prašymo centras / internetu

Galite kreiptis dėl JK studento vizos JK vizų prašymų centre savo gimtojoje šalyje. JK vizų prašymo centrų sąrašą visame pasaulyje galite rasti čia: https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre.

Taip pat galite kreiptis dėl JK studento vizos internetu per JK vidaus reikalų tarnybos vizų ir imigracijos tarnybos svetainę. Pradėti galite čia: https://apply-to-visit-or-stay-in-the-uk.homeoffice.gov.uk/sort/country-nationalality?p=student_out_uk

Interneto svetainė:https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre

Kaip padaryti paraišką?

Norėdami gauti JK studento vizą, pirmiausia turėsite būti priimtas į kursus. Daugumoje kursų taip pat turėsite įrodyti, kad suprantate anglų kalbą iki reikiamo lygio.

JK studento vizos prašymo pateikimo procesas šiek tiek skiriasi priklausomai nuo JK studento vizos tipo, dėl kurio kreipiatės.

Norėdami pateikti prašymą JK studento vizai, turėsite pateikti šiuos duomenis:

 • pasas arba kelionės ID
 • įrodymas, kad galite padengti savo kursų ir pragyvenimo išlaidas
 • tėvų arba globėjų sutikimo įrodymas, jei esate jaunesnis nei 18 metų
 • priėmimo į jūsų kursą įrodymas
 • sveikatos priežiūros priemokos sumokėjimo įrodymas

Priklausomai nuo jūsų kilmės šalies, jums taip pat gali tekti atlikti tuberkuliozės testą.

Kai atvykstate į JK, jums gali tekti užregistruoti JK studento vizą policijoje. Informaciją apie tai, ar reikia užsiregistruoti JK studento vizos įklijoje, ar laišką iš JK vidaus reikalų ministerijos turėtumėte gauti. Taip pat turėsite kreiptis dėl biometrinio leidimo gyventi, jei būsite JK ilgiau nei 6 mėnesius.

Kada turėtumėte kreiptis?

Galite kreiptis dėl studento vizos likus 6 mėnesiams iki kursų pradžios. JK studento vizos apdorojimo laikas skiriasi priklausomai nuo to, iš kur kreipiatės, bet paprastai sprendimą gausite per 3 savaites, jei kreipiatės iš ne JK, ir per 8 savaites, jei kreipiatės JK.

Bendras studento vizos ilgis priklauso nuo jūsų kurso trukmės ir jūs galite kreiptis dėl jos pratęsimo, jei norite likti JK dirbti ar tęsti studijas. Vaiko studento viza galioja kurso trukmei, daugiausiai iki 6 metų, ir gali būti pratęsta. Trumpalaikės studento vizos trukmė negali viršyti jūsų kurso trukmės ir negali būti pratęsta.

Apdorojimo laikas

3 Weeks

Darbo galimybes

Tam tikromis sąlygomis tarptautiniams studentams leidžiama dirbti su studijomis JK. Darbo tipas, kurį galėsite dirbti, priklausys nuo to, ką studijuojate ir ar dirbsite per mokslo metus, ar per pertraukas.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Pagrindinės studentų vizos atsisakymo priežastys:

 1. Trūksta arba neteisingi dokumentai;
 2. Finansinių reikalavimų nevykdymas;
 3. Neteisingas dokumento formatas.