Keystone logo
Turkija

Studijuoti MBA į Turkija 2024

Studijuoti Turkija

Pelningiausi verslo laipsnį Turkija Turkija 's aukštojo mokslo sistema siūlo dvejų metų (bendradarbis ' ai), ketverių metų (bakalauro 'ai) arba šešerių metų (Meistras ' ai) laipsnių su galimybe užsiimti moksliniais tyrimais pagrįstą daktaro laipsnį. Studentams, kurių gimtoji kalba nėra anglų, gali būti paprašyta tam tikrų universitetų baigti papildomą metus anglų parengiamuoju tyrimu, prieš įtraukiant į studijų programą arba praeiti "išimties tyrimo ", nurodantį jų kvalifikacijos anglų kalba. Daugiau nei 800 kolegijose ir universitetuose veikia Turkijoje, su dauguma iš jų įsikūrusi Stambule, Ankaroje ir Izmiras, trijų didžiausių Turkijos 's miestuose. Aukštojo mokslo taryba reguliuoja aukštąjį išsilavinimą Turkijoje ir teikia finansavimą valstybinėse institucijose. Švietimo standartai skiriasi tarp Turkijos universitetuose, su kai panašus į viršų pasaulio universitetų JAV ir Europoje.Verslo Studentai siekia magistro 's laipsnį Turkija susidurti programas manoma "be disertacijos " arba "su disertacija ". Tai paprasčiausiai reiškia, kad arba darbas, arba terminas projektas privalo uždirbti laipsnį, kartu su užbaigus visus programos kursus. Mokestis už mokslą mokslą yra labai prieinamos Turkijoje, ypač valstybinių universitetų, kurie finansuojami vyriausybės. Visuomenės universiteto mokslą išlaidos nustatytos Turkijos vyriausybę prieš mokslo metų pradžios, kad kasmet gali pateikti mokslą skiriasi forma praėjusiais metais 's mokesčius. Kodėl Uždirbkite verslo laipsnį Turkijoje? Kaip gerai išvystyta šalies, kylančios rinkos ekonomikos, Turkija žymiai prisideda prie pasaulinio gamybos standartus eksportuojančių daug žemės ūkio objektus, transporto, tekstilės ir prietaisų.Be to, Turkija 's atitinka pasikėlimas į svarbų vaidmenį, kaip pasaulio bankų, pramonės ir ryšių rinkų lydere leidžia uždirbti Turkijos verslo laipsnį palankią įsidarbinti pasaulio verslo sektoriuje.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  264
 • Komunalinių paslaugų dalis

  18
 • Interneto prenumerata

  9
 • Vietinis transportas

  25

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  5
 • Kino bilietas

  4
 • Pusė vietinio alaus

  2

Apie Turkija

Su savo teritorija padalyta tarp Vakarų Azijos ir pietryčių Europoje, Turkijos Respublika yra įspūdingi šalis su turtinga ir chaotiškas praeities ir vienodai sudėtingos metu. Aštuonios šalys sudaro sieną - Bulgarija, Iranas, Graikija, Armėnija, Gruzija, Sirija, Azerbaidžanas ir Irakas, Turkija išlieka gyvybiškai svarbus tarptautinės bendruomenės dėl savo geografinės padėties, sekuliarizmo ir stabilios demokratinės vyriausybės regiono žinomas dėl chaoso ir karo. Įkūrėjų Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (OECD), Jungtinių Tautų ir G-20, Turkija gyvena daugiausia etninių turkų ir apie 25 proc etninių kurdų, kurie praktiškai islamą ir kalbėti Turkish, šalies ' oficiali kalba. Sparti Turkija 's diplomatinių ir ekonominių iniciatyvų prisidėjo prie kitų pasaulio lyderių Turkija pripažįstant kaip naujos regioninės galios.

Vizų reikalavimai

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza

Kaina ir valiuta

Vizos tvarkymo mokestis skiriasi priklausomai nuo jūsų pilietybės.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Visi tarptautiniai studentai turi gauti studento vizą, kad galėtų studijuoti Turkijoje. Išimtis yra tie žmonės, kurie yra teisėtai išlaikytiniai, susiję su kuo nors Turkijoje, turinčiu diplomatinę vizą.

Kur galite pateikti paraišką?

Turkijos ambasada arba konsulatas

Visi tarptautiniai studentai turi kreiptis dėl studento vizos artimiausioje Turkijos ambasadoje arba konsulate.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Norėdami gauti studento vizą į Turkiją, pirmiausia turite užsiregistruoti Turkijos universitete, mokykloje arba Švietimo ministerijos patvirtintuose kalbų kursuose.

Turite užpildyti prašymo išduoti vizą formą ir pateikti ją Turkijos ambasadai kartu su reikalingais dokumentais, kurie paprastai apima:

 • Pasas: galioja ilgiau nei 90 dienų
 • 2 paso dydžio nuotraukos
 • Turkijos aukštosios mokyklos priėmimo raštas
 • Sveikatos draudimo liudijimas
 • Grįžimo bilieto įrodymas
 • Įrodymas, kad turite pakankamai finansinių išteklių studijoms ir gyvenimui Turkijoje paremti
 • Policijos pažymėjimas
 • Medicininis sertifikatas

Studentai per 1 mėnesį nuo atvykimo į Turkiją turi kreiptis dėl leidimo gyventi vietos valdžios institucijose (jei studentas yra Turkijoje). Vietos policijos komisariato Užsienio ryšių skyriui turi būti pateikti šie dokumentai:

 • Paraiškos forma ir mokesčiai
 • Kelionės dokumentas: 2 kopijos kartu su studento viza
 • 4 paso dydžio nuotraukos
 • Institucijos laiškas arba dokumentas: jį turi išduoti priimantis universitetas, nurodantis studijų Turkijoje pradžios ir pabaigos datas.

Norėdami pratęsti leidimą gyventi, turite apsilankyti vietos valdžios institucijose likus 60 dienų iki leidimo gyventi galiojimo pabaigos.

Kada turėtumėte kreiptis?

Paprastai nuo prašymo pateikimo dienos iki vizos gavimo praeina maždaug aštuonios savaitės.

Studento viza paprastai galioja vienerius metus vienam atvykimui. Nors jūsų vizoje bus nurodytas terminas, studento viza galioja tol, kol esate užsiregistravę mokykloje.

Apdorojimo laikas

8 Weeks

Darbo galimybes

Paprastai tarptautiniai studentai neturi teisinės teisės dirbti studijuodami Turkijoje. Studentai gali dirbti mokslinį darbą Turkijos universitetuose kaip tarptautiniai mokslininkai.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.