Keystone logo
Tailandas

Studijuoti MBA į Tailandas 2024

Studijuoti Tailandas

Studentai, kurie mokosi verslą Tailande galės rasti daug universitetų, kurie siūlo programas anglų kalba. Tai gali būti studijuoti šalies naudos, nes ji suteikia studentams galimybę siekti laipsnį Azijos šalyje be būtinybės mokytis ir įsisavinti kitą užsienio kalbą. Verslo administravimo magistro gali imtis arba vieną ar du metus Tailande, priklausomai nuo pasirinkto programos, mokyklos ir ar studentų studijoms visą arba ne visą darbo dieną pagrindu. Tailandas siūlo daug naudos studentams, kurie vykdo tarptautinę MBA programą. Pirma, žemas pragyvenimo lygis padeda kompensuoti laipsnio išlaidas. Studentai suprato, kad tai yra gana prieinamą gyventi Tailande, o siekti savo studijų programą. Jie taip pat gausite galimybę studijuoti šalies gražių paplūdimių ir atogrąžų klimato viduryje Azijoje.Nors lankyti universitetą Tailandas kaina gali skirtis priklausomai nuo to, ką jūs nuspręsite studijuoti, žemos mokslą sąnaudos yra vienas iš studijuoti čia privilegijos. Pridėti pigių būsto, ir jūs turite prieinamą galimybę tyrimas. Tajų akademiniai metai yra suskirstytas į du semestrus, kurios važiuoja nuo birželio iki spalio, ir nuo lapkričio iki kovo. Neprivaloma vasaros sesija taip pat nuo kovo iki birželio. Po universiteto baigimo, mokiniai, kurie gauna MBA Tailando negali rasti, kad jie staiga labiau pageidautina, kad potencialiems darbdaviams. Tačiau, jie bus rasti, kad jie galėtų judėti savo dabartinėmis pozicijomis lengviau. Jie taip pat gali būti, kad jie yra labiau patrauklios, kaip galimą nuomos bendrovėms Bankokas ir kitose Azijos šalyse.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  330
 • Komunalinių paslaugų dalis

  21
 • Interneto prenumerata

  15
 • Vietinis transportas

  28

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  5
 • Kino bilietas

  6
 • Pusė vietinio alaus

  2

Apie Tailandas

Tailando Karalystė yra žemė, kuri kažkada buvo žinomas kaip Siam. Ši Pietryčių Azijos pusiasalis ribojasi Laoso, Birmos, Malaizijos ir Tailando įlankos. Žinomas dėl savo sostinėje Bankoke, kuri yra jos ekonomikos centru, taip pat už jos įvairių gyventojų, Tailandas matė stiprų ekonomikos augimą pastaraisiais dešimtmečiais. Jis taip pat žinomas dėl savo puikios kokybės gyvenimo, su žemas pragyvenimo lygis ir gražus klimato kad taptų gyvenimo šalyje tikrasis džiaugsmas. Šiandien, studentai gali gauti naudos iš žemas pragyvenimo lygis ir išlaidų švietimo Tailande, kaip jie vykdo švietimą šalyje.

Vizų reikalavimai

Neimigracinė viza ED (išsilavinimas) – šio tipo viza išduodama pretendentams, norintiems studijuoti, dalyvauti seminare, mokymuose ar stažuotis Tailande.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Neimigracinė viza ED (išsilavinimas)

Kaina ir valiuta

USD 80

Studento vizos kaina priklauso nuo šalies ir gali būti apie 80 USD. Mokestis gali keistis.

Už vizą galima atsiskaityti tik grynaisiais arba ambasadoje, arba siunčiant reikiamą pinigų sumą paštu. Vizos kaina priklauso nuo to, ar tai vienkartinė, ar daugkartinė viza. Mokesčiai taip pat skiriasi įvairiose šalyse, priklausomai nuo valiutos.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Norėdami studijuoti Tailande, visi užsieniečiai turi kreiptis dėl studento vizos.

Atkreipkite dėmesį: norint turėti studento vizą, turite išklausyti bent tris kursus Tailande. Tačiau rekomenduojama lankyti keturis kursus, kad turėtumėte tvirtus studijų Tailande įrodymus.

Kur galite pateikti paraišką?

Tailando ambasada arba generalinis konsulatas

Prašymą išduoti vizą turite pateikti tik Tailando ambasadoje arba generaliniame konsulate savo gimtojoje / gyvenamojoje šalyje arba nurodytoje Tailando ambasadoje.

Jei esate Tailande su 60 dienų turistine viza, galite pakeisti savo vizą neišvykdami iš šalies per pirmąsias 30 vizos dienų – kitų 30 dienų gali prireikti jūsų neimigracijos ED vizai apdoroti. Turistinė viza bet kuriuo atveju turi galioti dar mažiausiai 21 dieną. Jei ne, turėsite išvykti iš Tailando, kad prašytumėte vizos iš užsienio. Netoliese yra Laosas, Kambodža, Malaizija ir Singapūras.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Paprastai kreipiantis dėl studento vizos reikia pateikti šiuos dokumentus:

 • Pasas arba kelionės dokumentas, galiojantis ne trumpesnis kaip 6 mėn
 • Visiškai užpildyta vizos prašymo forma
 • Naujausia (4 x 6 cm.) pareiškėjo nuotrauka
 • Rekomendacinis laiškas, skirtas konsulatui
 • Atitinkamo akademinio instituto / organizacijos sutikimo raštas
 • Norintiems studijuoti privačioje institucijoje, reikalingas oficialus Tailando švietimo ministerijos ar kitų atitinkamų padalinių raštas, patvirtinantis užsienio studentų priėmimą, ir atitinkamo akademinio instituto registracijos pažymėjimo kopija.
 • Akademinis įrašas ir studento ID (jei šiuo metu studijuoja)
 • Norintiems dalyvauti seminaruose, mokymuose ar stažuotėse, taip pat reikalingas atitinkamos organizacijos rekomendacinis laiškas, adresuotas konsulatui.

Jūs turite patvirtinti savo vizą per pirmąsias 90 dienų šalyje, neatsižvelgiant į jūsų vizos tipą.

Kada turėtumėte kreiptis?

Prireiks mažiausiai keturių darbo dienų, kol ambasada išnagrinės jūsų paraišką, kai ją atnešite. Tai skiriasi įvairiose šalyse, todėl daugiau informacijos kreipkitės į Tailando ambasadą arba konsulatą savo šalyje.

Studento viza galioja 3 mėnesius. Šios vizos turėtojai gali prašyti pratęsti buvimą Imigracijos biure ir jiems gali būti suteiktas toks pratęsimas vieneriems metams nuo pirmojo atvykimo į Tailandą datos.

Nepriklausomai nuo to, kiek laiko būsite Tailande, kas 90 dienų turite pranešti Imigracijos biurui ir nurodyti savo dabartinį adresą. Tai paprasta forma, kurią reikia užpildyti ir nėra jokio mokesčio.

Apdorojimo laikas

4 Days

Darbo galimybes

Jums neleidžiama dirbti, kai esate Tailande su studento viza. Jei gausite oficialų darbą su atitinkama viza ir leidimu dirbti, galite mokytis ir pagal šią vizą, bet ne atvirkščiai.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą, be kita ko, gali būti atmestas, jei neklausote reikiamo kursų skaičiaus arba pateikiate neteisingus ar neišsamius dokumentus.