Keystone logo
Singapūras

Studijuoti MBA į Singapūras 2024

Studijuoti Singapūras

Pelningiausi verslo laipsnį Singapūras giriamas 2010 kaip turintys pasaulio pirmaujančių švietimo sistemą ir rekomenduojama pagyrimu britų švietimo ministras, Singapūras praleidžia beveik 20 procentų savo metinio nacionalinio biudžeto skirti pirminės ir aukštąjį išsilavinimą. Studentai gali gauti verslo laipsnį bet kurią iš kelių nacionalinių universitetų Singapūras siūlo bakalauro, magistro 's ir daktaro laipsnius. Viešųjų, privačių ir užsienio universitetai egzistuoja taip pat, su Čikagos verslo mokykla ir Miuncheno technikos universitetas teikia verslo laipsnių Singapūre ir užsienio studentams. Specializuotos ketverių metų verslo laipsnių apima bakalauro menų administravimo, verslo vadyba, Enrepreneurship ir tarptautinį verslą. Doktorantūros verslo laipsnių leidžia studentams gauti pozicijas universitetuose instruktoriais arba mokslinių tyrimų lyderiais.Singapūras taip pat garsėja savo įsipareigojimą laikytis "talentingųjų ", ideologiją esminį jų švietimo sistemą, kuri identifikuoja geriausius studentus ir rengia juos lyderio pozicijas. Studentai, pasižymintys puikiomis akademinės veiklos rezultatai paprastai neįsileistų į specialias studijų programas, kad tektų atsisakyti arba sumažinti mokesčius už mokslą. Mokestis už mokslą išlaidos ketverių metų verslo laipsnis Singapūras yra aplink gali skirtis iš vienos mokyklos į kitą, tačiau daugelis universitetų siūlo lengvatinius studijų kainos subsidijuojamas kurį per programa, vadinama Studijų dotacijų schemos ir daug stipendijos vyriausybės. Kodėl Gauti verslo laipsnį Singapūras? Dėl savo aukštos švietimo sistemą, subsidijuojamas mokslą galimybes ir sparčiai besivystanti ekonomika, Singapūras siūlo išskirtinius akademinius ir užimtumo galimybes verslo laipsnį turintiems šiuos baigimo.Be to, Singapūras nuolat yra aukštas kokybės netinkamų indeksų, su turizmo, biotechnologijų ir apdirbamosios pramonės remti pirmiau vidutinės pajamos vienam gyventojui. Su savo atviros ekonomikos ir galingas buvimo pramonės ir paslaugų sektoriuose, Singapūras pristato įvairias užimtumo galimybes mokiniams, turintiems verslo laipsnių ieško pozicijas, kurios siūlo daug erdvės pažangos. Verslo didžiųjų taip pat galite rasti pozicijas tokiose srityse kaip antai sveikatos priežiūros administravimo, logistikos, reklamos ir socialinių paslaugų programas.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  1867
 • Komunalinių paslaugų dalis

  51
 • Interneto prenumerata

  31
 • Vietinis transportas

  88

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  7
 • Kino bilietas

  10
 • Pusė vietinio alaus

  7

Apie Singapūras

Singapūro Respublika oficialiai sala šalis įsikūrusi Pietryčių Azijoje mažiau nei 100 kilometrų į šiaurę nuo pusiaujo. Susideda iš vienos didelės salos (vadinamą Pulua Ujong Malaizijos) ir daugiau nei 60 mažesnių salų, Singapūras yra viena svarbiausių pasaulinės prekybos centras, kuri teigia, trečia-aukščiausia pajamas tarp visų pasaulio šalių vienam gyventojui. Beveik 75 procentų Singapūras 's gyventojų yra kinų, indų, su Eurasians ir Malajai sudarančių kitą 25 proc. Atsižvelgdami į tai, Singapūras 's greitai pasikėlimas į ekonominę gerovę, dabar įvardyta kaip "vidurinė galia " šalyje eksponuojama didelę įtaką pasaulio reikaluose.

Vizų reikalavimai

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento leidimas

Kaina ir valiuta

SGD 90

Už kiekvieną Singapūro imigracijos ir patikros punktų institucijai (ICA) pateiktą paraišką reikia sumokėti 30 Singapūro dolerių apdorojimo mokestį. Mokestis negrąžinamas, neatsižvelgiant į paraiškos baigtį arba jei paraiška atsiimama po pateikimo.

60 Singapūro dolerių mokestis mokamas, kai laimėtojas ICA atlieka studento pažymėjimo išdavimo formalumus.

Mokesčiai priklauso nuo šalies ir gali keistis.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Visi tarptautiniai studentai turi turėti Student Pass, kad galėtų tęsti aukštąsias studijas Singapūre. Norėdami gauti Singapūro studento leidimą, pirmiausia turite būti pasiūlytas įstoti į visą darbo dieną Singapūro aukštojo mokslo institute (IHL).

Jūs turite teisę gauti studento leidimą tik tuo atveju, jei esate priimtas į dieninių studijų programą. Jei norite dalyvauti neakivaizdiniuose kursuose arba vakariniuose kursuose, studento abonemento neturėsite.

Kur galite pateikti paraišką?

Student's Pass On-Line Application & Registration (SOLAR) sistema

Norėdami kreiptis dėl Student Pass, turite pateikti savo paraišką oficialioje registracijos sistemoje – Student's Pass On-Line Application & Registration (SOLAR) sistemoje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Prieš pateikdamas paraišką Student Pass per SOLAR, institutas, kuriame jums buvo pasiūlytas priėmimas, turi jus užregistruoti per registracijos sistemą. Kai institutas užregistravo jus SOLAR, turite pateikti 16 el. formą. Prieš prisijungdami prie SOLAR paskyros turite turėti šią informaciją:

 • SOLAR registracijos pranešimas su jūsų prisijungimo vardu ir slaptažodžiu, kurį suteikė IHL
 • Kelionės dokumentai ir paso duomenys, įskaitant paso numerį ir jo galiojimą
 • Jūsų asmeninis el. pašto adresas
 • Viena neseniai paso dydžio spalvota nuotrauka

Kai pateiksite 16 el. formą, turėsite pasiimti atspausdintą formos kopiją ir pateikti ją Student Pass skyriui – Imigracijos ir patikros punktų tarnybai (ICA). Tai vienas iš svarbių formalumų, kuriuos reikia atlikti norint išduodant Singapūro studento leidimą.

Turite užtikrinti imigracijos departamentą, kad visą laiką liksite Singapūre, turėdami galiojantį studento leidimą.

Norint gauti Singapūro studento vizą, reikalingi dokumentai:

 • Jūsų galiojantis pasas. Turite pateikti tam tikrų paso puslapių kopijas
 • Turite turėti išvykimo / atvykimo kortelę, išduotą atvykstant į Singapūrą. Jei gyvenote Singapūre su kitais ilgalaikiais leidimais, turite su savimi turėti ir tą leidimą;
 • Viena naujausia spalvota paso dydžio nuotrauka (daryta baltame fone);
 • 16 formos el. formos spaudinys, pateiktas per SOLAR (tinkamai pasirašytas pareiškėjo);
 • Jei jūsų dokumentai yra gimtąja kalba, turite gauti oficialų dokumentų vertimą į anglų kalbą.
 • Principinio patvirtinimo rašto kopija; ir
 • Nurodyto formato medicininė ataskaita (galima rasti ICA svetainėje).

Pateikdami paraišką įsitikinkite, kad laboratorijos ataskaitos yra ne ilgesnės kaip trys mėnesiai nuo išdavimo datos. Jei neįvykdysite medicininių reikalavimų, studento leidimas jums nebus išduotas.

Kada turėtumėte kreiptis?

Paprastai Singapūro studento vizos apdorojimas trunka apie keturias savaites. Tačiau kai kurios paraiškos gali užtrukti ilgiau, jei imigracijos departamentas pareikalaus iš jūsų papildomų dokumentų ar informacijos. Tokiose situacijose jums bus pranešta per SOLAR sistemą.

Naujas paraiškas studento leidimui gauti turite pateikti likus ne mažiau kaip mėnesiui iki kurso pradžios ir ne ilgiau kaip dviem mėnesiams.

Tais atvejais, kai reikia pokalbių, apdorojimo laikas paprastai yra nuo 2 iki 4 mėnesių.

Apdorojimo laikas

4 Weeks

Darbo galimybes

Užsienio studentai, kurie studijų metu nedirba daugiau kaip 16 valandų per savaitę, yra atleidžiami nuo prašymo išduoti leidimą dirbti. Tačiau rekomenduojama pasidomėti jūsų institucijos suteiktomis darbo galimybėmis.

Užsienio studentai neprivalo prašyti leidimo dirbti, jei nori dirbti Singapūre per savo atostogas.

Leidimas dirbti gali priklausyti ir nuo institucijos, kurioje studijuojate.

Patvirtintų institucijų sąrašą galite rasti čia: https://www.mom.gov.sg/passes-and-permits/work-pass-exemption-for-foreign-students

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei neklausote dieninių kursų pripažintoje mokymo įstaigoje, jei neturite reikiamų išsilavinimo dokumentų, netinkamai užpildytos formos arba neteisingi patvirtinamieji dokumentai.