Keystone logo
Prancūzija

Studijuoti MBA į Prancūzija 2024

Studijuoti Prancūzija

Prancūzijoje, verslo specialistams tyrimo metu kai pasaulis 's geriausių universitetų. Šios mokyklos turi ilgą istoriją, akademinio pasaulio ir dirba keletas iš geriausių verslo protus Europoje. Studentai bus rasti verslo mokyklas daugelis Prancūzija 's didžiuosiuose miestuose. Kandidatas verslas, ar MBA, laipsnis yra puiki studijų programa tiems, kurie nori tęsti savo verslo karjerą arba siūlytis į vyresniųjų lyderio vaidmenis didelių korporacijų padėtį. MBA yra laikoma pradinio lygio laipsnis daugeliui aukščiausio lygio vadovaujančiose pozicijose, ir mokosi Prancūzijoje bus suteikti studentams tarptautinį požiūrį į verslo išsilavinimą. Absolventai, turintys prancūzų MBA laipsnį yra žinomas visame pasaulyje dėl savo aiškaus supratimo verslui. Šie specialistai dažnai įdarbinami dirbti keletas iš geriausių korporacijų Prancūzijoje ir kitur Europoje, o taip pat bus surengtas didelę pagarbą kitų pasaulio dalių, taip pat.MBA laipsnį atvers didesnio pajamų potencialą duris į pasaulinę rinką. Studijavimas Prancūzijoje kelia studentą į kai kuriuos iš šių puikių protus viduryje, leidžiantis studentas įgyti žinių ir išminties iš pirmaujančių pedagogų į verslo pasaulį. MBA programa Prancūzijoje paprastai trunka nuo vienos iki dviejų metų užbaigti, su dieninių semestrus. Mokyklos dirbti su pavasario ir rudens semestrų, kad radote laiko išjungti gruodį ir per vasaros mėnesius. Vienas iš pagrindinių privalumų studijuojant Prancūzijoje nebrangiai išsilavinimo. Žinoma, tai gali skirtis iš vienos mokyklos į kitą, ypač privačiose mokyklose.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  459
 • Komunalinių paslaugų dalis

  57
 • Interneto prenumerata

  30
 • Vietinis transportas

  61

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  10
 • Kino bilietas

  12
 • Pusė vietinio alaus

  6

Apie Prancūzija

Įsikūręs tarp Iberijos pusiasalio ir Europa 's teritorija, Prancūzija turi turtingą istoriją ir tarnavo kaip pagrindinis veikėjas istoriją ir ekonomiką Europoje. Tai Prancūzijoje kad daug šiuolaikinės mados ir kultūros gimsta, ir daugelis pasaulis 's geriausių mados įtakų iš Paryžiaus. Prancūzija taip pat žinomas gaminti puikius rašytojų ir politikų, taip pat kai kurie iš geriausių virtuvės Europoje. Studentai keliauja į Prancūziją, gali tai padaryti už daugelio priežasčių, tačiau jie bus maloniai nustebinti tuo, kad švietimo kokybė. Universitetai ir kolegijos Prancūzijoje rangas gerai visame pasaulyje, todėl yra puikus pasirinkimas už tarptautinį studento ieško uždirbti magistro 's laipsnį verslo.

Vizų reikalavimai

Yra įvairių tipų studentų vizų, priklausomai nuo to, kiek laiko planuojate studijuoti Prancūzijoje:

 1. Visa de court séjour pour etüüdes („Šengeno“ trumpalaikė studento viza) – jei jūsų studijos truks trumpiau nei tris mėnesius, turėtumėte kreiptis dėl vadinamosios Šengeno studento vizos. Jis išduodamas nemokamai ir negali būti pratęstas. 41 šaliai gali nereikėti vizos trumpesniam nei trijų mėnesių buvimui.
 2. Etudient concours (viza stojamiesiems egzaminams) – Turėdami šią vizą galite atvykti į Prancūziją laikyti stojamojo egzamino aukštojo mokslo institute. Jei išlaikote leidimą, galite tiesiogiai kreiptis į vietinę prefektūrą (Prancūzijos vietos valdžios instituciją / administracinę įstaigą) Prancūzijoje dėl vienerių metų pratęsiamo leidimo gyventi.
 3. Visa de long séjour temporaire pour etitudes (laikina ilgalaikė viza) – ši viza leidžia studijuoti Prancūzijoje nuo trijų iki šešių mėnesių be leidimo gyventi. Jis yra neatsinaujinantis.
 4. Visa de long séjour etudus (ilgalaikė viza) – Jei norite studijuoti ilgiau nei šešis mėnesius, turite pateikti prašymą ilgalaikei studento vizai Prancūzijoje. Nuo 2013 m. tokio tipo studijų viza galioja jūsų kurso Prancūzijoje trukmei. Ilgalaikės vizos veikia kaip leidimai gyventi ir vadinamos VLT-TS.
 5. Extended stay research scholar viza – jei turite magistro ar aukštesnįjį laipsnį ir norite atvykti į Prancūziją dalyvauti moksliniuose tyrimuose ar dėstyti universiteto lygmeniu, institucija gali jus pervežti į pratęstą vizą VLS-TS.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza

Kaina ir valiuta

EUR 50

Studentų vizos mokesčiai labai skiriasi, priklausomai nuo vizos tipo ir šalies, iš kurios atvykstate. Studentams iš Šengeno erdvės išlaidos svyruoja nuo 50 iki 99 EUR. Trumpalaikė Šengeno studento viza yra nemokama.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Jei esate ES pilietis arba EEE, Šveicarijos, Norvegijos, Islandijos ar Lichtenšteino pilietis, jums nereikia Prancūzijos studento vizos.

Jei esate pilietis iš bet kurios kitos pasaulio vietos, turėsite gauti studento vizą Prancūzijai. Prieš kreipdamiesi dėl vizos, turite užsitikrinti vietą Prancūzijos mokymo įstaigos kursuose.

Kur galite pateikti paraišką?

Prancūzijos ambasada / konsulatas

Kai kurios šalys reikalauja, kad pirmiausia užsiregistruotumėte CampusFrance, Prancūzijos nacionalinėje aukštojo mokslo agentūroje ir tarptautiniams studentams, kad galėtumėte pateikti paraišką dėl priėmimo ir gauti studento vizą pagal CEF procedūrą. Kitu atveju turėtumėte gauti vizą Prancūzijos ambasadoje / konsulate savo gimtojoje šalyje.

Interneto svetainė:https://france-visas.gouv.fr/

Kaip padaryti paraišką?

Norėdami kreiptis dėl vizos, jums reikės šių dalykų:

 1. Oficialus priėmimo laiškas į akredituotą programą Prancūzijos institucijoje. Tai turėtų būti ant oficialios antraštės, nurodant visą jūsų informaciją, informaciją apie Prancūzijos instituciją ir nurodant akademinės programos pradžios ir pabaigos datas.
 2. Įrodymas, kad turite pakankamai lėšų (šiuo metu 615 eurų per mėnesį), pavyzdžiui, banko išrašas, garanto raštas arba pranešimas apie dotaciją ar finansavimą iš oficialaus šaltinio.
 3. Grįžimo bilieto namo įrodymas. Dažnai tai yra tikrasis bilietas arba rezervacija, nurodant išvykimo datą, tačiau tai gali būti ranka rašytas ketinimų pareiškimas, įskaitant numatomas išvykimo datas.
 4. Medicininį draudimą patvirtinantis dokumentas (minimalus draudimas 30 000 Eur).
 5. Apgyvendinimo įrodymas. Gali būti parodytas studento būsto patvirtinimo arba maitinimo ir apgyvendinimo pažymėjimas arba „attestation d'accueil“ (jei gyvenate su draugais ar giminaičiais).
 6. Prancūzų kalbos mokėjimo įrodymas, jei studijuojate prancūzų kalbos kursą.

Už prašymą išduoti vizą imamas mokestis, be to, jūs turite turėti pasą, galiojantį tris mėnesius nuo prašomos šalies galiojimo pabaigos datos. Turite užpildyti paraišką, kurią pasirašote, ir kartu su paraiška pateikti tris nuotraukas.

Kada turėtumėte kreiptis?

Prašymo išduoti vizą patvirtinimas gali užtrukti iki dviejų mėnesių, todėl prieš planuodami išvykti turėtumėte kuo greičiau pateikti visą reikiamą informaciją. „Šengeno“ trumpalaikė studento viza galioja 90 dienų, laikina ilgalaikė viza nuo trijų iki šešių mėnesių ir ilgalaikė viza jūsų kurso trukmei: treji metai bakalaurams, dveji metai magistrantūros studijoms ir ketveri metai daktaro laipsniui.

Apdorojimo laikas

2 Months

Darbo galimybes

Kaip tarptautinis studentas, turintis studijų vizą Prancūzijoje, galite dirbti iki 964 valandų per vienerius metus (apie 60 procentų darbo visą darbo dieną per metus) – kol dalyvaujate kursuose ir tol, kol turite galiojantis leidimas gyventi.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Pildydami paraišką Prancūzijos vizai gauti, labai svarbu užpildyti visą paraišką. Neturėtumėte palikti nieko tuščio, nes tai gali labai uždelsti paraiškos teikimo procesą. Taip pat turite įsitikinti, kad turite visus reikalingus dokumentus ir pateikti juos kartu su paraiška.