Keystone logo
Pietų Korėja

Studijuoti MBA į Pietų Korėja 2024

Studijuoti Pietų Korėja

Kokio tipo verslo studijų programos yra prieinamos Pietų Korėjoje? Studentai, įskaitant tarptautines studentų, gali stoti į programų Pietų Korėja įvairovė. Šalis turi universitetinio lygio mokyklose, tarptautiniai studentai gali kreiptis į įvairovę. T Yra programų turimų studentams šiose srityse asortimentas. Tai apima tiek tradicinių MBA programas ir MBA programas. Kai kurie studentai stoti į bakalauro išsilavinimą, taip pat, kad uždirbti bakalauro 's laipsnį. Dauguma bakalauro 's studijų programos trukti nuo trijų iki penkerių metų užbaigti o MBA programos yra laikomasi per vienerius ar dvejus metus. Tai skiriasi remiantis studento žinoma ir klasių mokiniai tipų. Programos tarptautinio verslo, finansų, valdymo ir administravimo yra populiarus tarp užsienio studentų. Kiek tai kainuoja stoti į verslo studijų programos Pietų Korėja?Pietų Korėjos mokyklose yra tarptautinių studentų, tačiau žymiai didesnę kainą nei mokyklų vidaus studentams. Išlaidos turi tendenciją būti žymiai labiau prieinamos nei daugelyje Europos, JAV ir kitų Vakarų šalių. Studentai mokysis daugiau apie išlaidas nuo taikymo, nes tai skiriasi iš vienos mokyklos į kitą, ir tarp programų. Dažniausiai studentai turės būti taikomas ir gali atvykti į mokyklą, prieš priimant kelionės tvarką. Universitetai dirbti per imigracijos tarnybų, siekiant palengvinti šį procesą. Kokie parinktys Baigęs verslo studijų programos Pietų Korėja? Studentai, kurie sėkmingai uždirbti savo MBZ dažnai vertinga daugelį šalies 's įmonių. Nors daug daugiau vidaus studentai mokosi aukštojo mokslo šiandien, nei metais anksčiau, vis dar yra gerai kvalifikuotų specialistų spragą.Yra dažnai galimybės absolventams daugelis stambių įmonių, kurios dominuoja Seulas 's ekonomiką ir verslo sektorių, įskaitant technologijų, finansų, ir pasaulio verslo pozicijas, kurios paprastai yra didžiausią paklausą.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  476
 • Komunalinių paslaugų dalis

  52
 • Interneto prenumerata

  20
 • Vietinis transportas

  42

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  6
 • Kino bilietas

  10
 • Pusė vietinio alaus

  3

Apie Pietų Korėja

Pietų Korėja suteikia daug naudos tarptautinių studentų. Šalis, įsikūrusi Pietryčių Azijoje dėl Korėjos pusiasalio, gyvena apie 50 milijonų žmonių. Apie pusė gyvena metropoliteną aplinkinių Seule, todėl antras pagal dydį metro regioną pasaulyje. Šalis turi ilgą istoriją, datuojamas paleolito laikotarpiu. Nepaisant to, šalis tapo gana modernus per pastaruosius dešimtmečius, varo iš technologijų įmonių įvairovė. Tiems, kurie studijuoja verslą, Pietų Korėja, gali būti ideali vieta padaryti tarptautiniu visų šių priežasčių.

Vizų reikalavimai

 1. D-2: viza reguliariajai švietimo programai. Ši viza skirta bet kuriam studentui, stojančiam į bakalauro, magistro ar doktorantūros studijų programą jaunesniojoje kolegijoje, universitete ar magistrantūros mokykloje.
 2. D-4: Bendrojo mokymo viza. Ši viza skirta bet kuriam asmeniui, lankančiam universiteto valdomą kalbų mokyklą, kvalifikuotą švietimo institutą ar bet kurį kitą institutą, išskyrus akademinių tyrimų institutą.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

D-2; D-4

Kaina ir valiuta

EUR 50

Abu prašymai išduoti vizą kainuoja apie 30-50 EUR. Daugkartinė viza yra brangesnė nei vienkartinė viza. Vizos mokesčiai skiriasi priklausomai nuo jūsų gyvenamosios šalies ir gali keistis. Kai kurių šalių (pavyzdžiui, Vokietijos) piliečiams gali nereikėti mokėti prašymo išduoti vizą mokesčio.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Visi tarptautiniai studentai turės kreiptis dėl studento vizos, kad galėtų studijuoti Pietų Korėjoje.

Kur galite pateikti paraišką?

Korėjos Respublikos ambasada arba konsulatas

Visi tarptautiniai studentai, gyvenantys ne Korėjoje, turės kreiptis dėl studento vizos Korėjos Respublikos ambasadoje arba konsulate. Prašymą dėl vizos turite pateikti asmeniškai savo gimtosios šalies Korėjos ambasadoje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Norėdami studijuoti užsienyje Korėjoje, prieš atvykdami į šalį turėsite įsigyti vizą. Procesas nėra sunkus, tačiau svarbu turėti visą reikalingą dokumentaciją. Jūsų universitetas gali padėti jums gauti vizą, todėl pasiteiraukite savo tarptautinio biuro, kokių tolesnių veiksmų atliksite, kad gautumėte vizą po to, kai būsite priimtas. Paprastai turėsite pateikti šiuos dalykus:

 • Prašymo forma
 • Pasas
 • Paso fotokopija
 • Spalvota nuotrauka (3,5 x 4,5 cm)
 • Korėjos universiteto verslo registracijos pažymėjimo kopija
 • Korėjos universiteto priėmimo laiškas
 • Finansų įrodymas, padengiantis jūsų semestro Korėjoje išlaidas
 • Rekomendacinis laiškas iš jūsų gimtojo universiteto
 • Dokumentas, įrodantis, kad savo gimtajame universitete baigėte vieną ar daugiau semestrų (ty įrašų išrašas)
 • Kinijos studentams gali tekti pateikti savo šeimos istorijos apžvalgą

Taip pat vieną kartą Korėjoje pateiksite prašymą išduoti užsieniečių gyvenimo kortelę. Kortelė leis Jums semestro Korėjoje metu keliauti į užsienį. Priimantis universitetas padės jums gauti kortelę po to, kai atvyksite.

Atkreipkite dėmesį, kad pagal oficialias Hankuko užsienio studijų universiteto rekomendacijas turite išvykti iš Korėjos per 1 savaitę nuo semestro pabaigos, kitaip Korėjos imigracija jums skirs dideles baudas.

Kada turėtumėte kreiptis?

Kreipkitės dėl studento vizos iš karto, kai gausite oficialų priėmimo laišką iš Korėjos.

Studento viza į Korėją gali galioti iki dvejų metų.

Apdorojimo laikas

Darbo galimybes

D-2 ir D-4 vizas turintys studentai gali dirbti ne visą darbo dieną, kol tai leidžia mokymo įstaiga. Tačiau daugeliu atvejų jums reikia išbūti Korėjoje 6 mėnesius, kol jums bus leista dirbti. Po 6 mėnesių turite paprašyti universiteto laiško, leidžiančio dirbti ne visą darbo dieną. Teisiniais tikslais studentas turi gauti imigracijos tarnybos licenciją, kad būtų teisėtai laikomas dirbančiu ne visą darbo dieną.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.