Keystone logo
Olandija

Studijuoti MBA į Olandija 2024

Studijuoti Olandija

Aukštųjų mokyklų Nyderlandų studentai gali studijuoti verslą Middelbaar beroepsonderwijs (MBO), kurios yra profesinės mokyklos, kurios siūlo vieną (padėjėjo mokymo), du (Pagrindinis profesinis mokymas), trys (nepriklausomos programos) ir keturių (vidurinės grandies vadovų) metų programas. Nyderlandai taip pat kreipėsi mokslo universitetus ir mokslinių tyrimų universitetuose, vykdančiuose bakalauro 's magistro ' s ir daktaro laipsnius. Instrukcija yra standartizuotas, kad atitiktų Bolonijos proceso ir ECTS kreditų sistema. Pasak olandų švietimo politikos, 60 kreditai lygus vieneriems mokslo metams (dieninių) ir vienas kreditas lygus 28 valandų kursinių. Mokslinių tyrimų universitetai yra tik aukštojo mokslo institucijos, kur studentai gali uždirbti daktaro, aukščiausią laipsnį, galite uždirbti Nyderlanduose. Kodėl uždirbti verslo laipsnį Nyderlanduose?Nuosekliai reitinguojami kaip turintis vieną iš 10 geriausių švietimo sistemų pasaulyje, Nyderlandai taip pat turi sudėtingą mokyklų sistemą reglamentuoja Olandijos ministerijos Švietimo, kultūros ir mokslo. Studentai gaus puikų išsilavinimą ir gerai gerbiamas laipsnių užbaigus verslo laipsnį, bet reikia pagalbos naršyti skirtingus lygius profesinio mokymo programas ir kokias programas reikia imtis, siekiant įgyti priimti į universitetą. Kiek tai kainuoja lankyti mokykla ar universitetas? mokesčiai už mokslą gali skirtis iš vienos mokyklos į kitą, taip pat priklausomai nuo kurso tikslai ir studijų srityje. Koks Verslo laipsniai yra Turimas Nyderlanduose? Daugelis studentų pasirinkti siekti magistro 's Tarptautinės Verslas Nyderlandai dėl spartaus augimo tarptautinio verslo srityje.Verslo administravimo, verslo vadybos ir verslo finansai yra kitų populiarių laipsnių laisvus Nyderlanduose.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  611
 • Komunalinių paslaugų dalis

  70
 • Interneto prenumerata

  40
 • Vietinis transportas

  79

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  10
 • Kino bilietas

  12
 • Pusė vietinio alaus

  5

Apie Olandija

Oficialiai žinomas kaip Nyderlandų Karalystės, Nederland (Nyderlandų) yra Vakarų Europoje ir apima tris Karibų salas savo rinkimų apygardoje. Ribojasi Vokietijoje, Belgijoje ir Šiaurės jūros, Nyderlandų taip pat pritaria jūrų sienas su Vokietija, Belgija ir Jungtinė Karalystė Amsterdamas yra Nyderlandų sostinė, su Roterdamo ir Hagos atstovaujanti kitus savo pirminius miestus. Gerbiama už tai, kad iš įkūrėjų NATO, Europos Sąjunga, G-10 ir Pasaulio prekybos organizacija, Nyderlandai taip pat namo į penkių tarptautinių teismų, kurie šiuo metu nustatytų Hagoje. Nors olandų kalba yra oficiali kalba, Nyderlanduose, beveik 90 procentų savo piliečių kalbėti angliškai, 70 proc kalbėti vokiečių ir 30 proc kalbėti prancūziškai.

Vizų reikalavimai

MVV (laikinas leidimas gyventi) – įvažiavimo viza.

VVR (Residence Leidimas) – jei planuojate likti Nyderlanduose ilgiau nei tris mėnesius, be įvažiavimo vizos, taip pat turėsite kreiptis dėl leidimo gyventi (VVR) – asmens tapatybės kortelės, kuri yra studijų viza.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

MVV (laikinas leidimas gyventi); VVR (leidimas gyventi)

Kaina ir valiuta

EUR 311

Šiuo metu prašymo išduoti MVV ir leidimo gyventi studijoms Nyderlanduose nagrinėjimas kainuoja negrąžinamą 311 EUR mokestį. Mokesčiai peržiūrimi du kartus per metus ir gali keistis metų viduryje.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Jei esate ES ar EEE valstybės narės arba Šveicarijos pilietis, jums nereikia studento vizos ar leidimo gyventi, kad galėtumėte likti Nyderlanduose.

Ne ES, EEE ar Šveicarijos piliečiams reikia leidimo gyventi Nyderlanduose ilgiau nei 90 dienų – trumpesniam laikotarpiui reikia tik turistinės vizos. Reikia dviejų dokumentų. Daugeliu atvejų, norint keliauti į Nyderlandus, jums reikės laikino leidimo gyventi (machtiging tot voorlopig verblijf, MVV). Be to, norint likti šalyje, jums reikės leidimo gyventi (VVR).

Kelių šalių piliečiai arba žmonės tam tikromis aplinkybėmis yra atleidžiami nuo reikalavimo kreiptis dėl VVR. Daugiau apie tai galite perskaityti čia: https://www.expatica.com/nl/visas-and-permits/Getting-a-Dutch-visa-or-temporary-residence-permit_108412.html

Kur galite pateikti paraišką?

švietimo įstaiga

Švietimo įstaiga turi kreiptis jūsų vardu, todėl turite susisiekti su ja dėl išsamesnės informacijos apie procedūrą. Jei ne, kreipkitės pagalbos į priimančiosios institucijos tarptautinį biurą (arba, jei esate tyrėjas, personalo skyrių).

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Prašymo išduoti vizą procedūrą universitetas pradeda iš karto, kai tik studentas yra oficialiai priimtas į studijų programą.

Prašymui išduoti vizą reikalingi dokumentai surašyti universiteto siunčiamame laiške būsimiems studentams. Paprastai reikalingi šie dokumentai:

 • galiojančio paso pirmojo puslapio (asmens tapatybės lapo) kopija;
 • įrodymas, kad galite save išlaikyti finansiškai;
 • papildomos paso dydžio nuotraukos (dydis: 35mm x 45mm, žr. IND reikalavimus in.pdf);
 • įmokų už mokslą ir prašymo išduoti vizą įmokų įrodymas;
 • ne trumpiau kaip 1 mokslo metų (10 mėnesių) sutvarkyto apgyvendinimo įrodymas;
 • Kinijos studentams gali prireikti NESO sertifikato.

Galiojantis kandidato finansinio savarankiškumo įrodymas gali būti įrodytas taip:

 • Laiškas iš priimančiosios Olandijos institucijos, kuriame minimas jūsų stažuotės mokestis arba praktikanto stipendija.
 • Olandijos universiteto priėmimo laiškas, kuriame pateikiama išsami informacija apie jūsų studento stipendiją, atleidimą nuo studijų ar stipendiją.
 • Jūsų banko sąskaitos išrašas tarptautiniame banke, kuriame nurodyta pakankamai lėšų jūsų siūlomoms išlaidoms Nyderlanduose apmokėti.

Kada turėtumėte kreiptis?

Jūsų prašymo išduoti studento vizą į Nyderlandus apdorojimo laikas paprastai yra vienas mėnuo, nors kartais tai gali užtrukti iki 3 mėnesių.

Leidimas gyventi išduodamas studento studijų programos trukmei plius 3 mėnesiams, ne ilgesniam kaip 5 metų laikotarpiui. Jei studentas nori baigti parengiamąjį kursą, jo trukmė bus pridedama prie vizos trukmės. Jei mokymosi trukmė ilgiau nei 5 metus, leidimas gyventi gali būti pratęstas dar vieneriems metams.

Yra dar viena sąlyga, susijusi su VVR galiojimu. Jis galioja, jei studentas per visą kurso trukmę įgyja 50% kreditų.

Aukštojo mokslo arba universitetinių studijų absolventai (bakalauro, magistro ar daktaro laipsniai) gali kreiptis dėl orientacinių metų absolventų leidimui gauti per trejus metus nuo studijų baigimo. Tai suteikia jums vienerius metus darbo paieškai, per tą laiką galite dirbti be jokių apribojimų arba nereikalaujant, kad darbdavys jums turėtų leidimą dirbti.

Apdorojimo laikas

1 Month

Darbo galimybes

Visiems tarptautiniams studentams leidžiama dirbti kartu su studijomis.

Ne ES ir ne EEE studentams norint dirbti reikalingas leidimas dirbti. Šį leidimą jūsų vardu turi gauti būsimas darbdavys. Net ir turėdami šį leidimą dirbti studentai gali dirbti tik ribotą valandų skaičių, ty 10 valandų per savaitę. Jiems leidžiama dirbti visą darbo dieną birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Studentams iš ES, EEE (išskyrus Kroatiją) ir Šveicarijos leidimo dirbti nereikia.

Valandos per savaitę

10

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.