Keystone logo
Naujoji Zelandija

Geriausi universitetai MBA Programos į Naujoji Zelandija 2024

Įstaigų skaičius: 43
  • Dunedin, Naujoji Zelandija
  • Christchurch, Naujoji Zelandija
  • + 1 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Wellington, Naujoji Zelandija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Canterbury Plains, Naujoji Zelandija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • New Plymouth, Naujoji Zelandija

  The Western Institute of Technology at Taranaki (WITT) arba Te Kura Matatini o Taranaki yra vyriausybės finansuojamas aukštojo mokslo institutas, teikiantis švietimą žmonėms regione ir visame pasaulyje. Kaip vietos mokymosi centras šiame regione, WITT čia tarnauja Taranaki.

  • Auckland, Naujoji Zelandija

  NCBT ( Newton College of Business and Technology ) yra NZQA akredituotas teikėjas, įsikūręs Oklande. Naujoji Zelandija. NCBT yra įregistruotas Naujosios Zelandijos kvalifikacijų tarnyboje (NZQA) nuo 1995 m. Ir nuo pat savo veiklos pradžios daugiausia dėmesio skyrė kokybiško švietimo teikimui, daug dėmesio skiriant pastoracijai mūsų tarptautiniams studentams.

  • Lower Hutt, Naujoji Zelandija

  Mes esame viena įspūdingiausių, visame pasaulyje konkurencingų tretinių institucijų. Wellington Institute of Technology yra aukštojo mokslo įstaiga, kasmet rengianti apie 6100 studentų. Mes siūlome įvairias pramonės vadovaujamas kvalifikacijas nuo profesijos iki laipsnių ir magistrantūros programų, kurios yra orientuotos į ateitį, plėtojamos kartu su pramone ir suteikia studentams praktinių įgūdžių siekti savo karjeros tikslų.

  • Wellington, Naujoji Zelandija

  „Campbell“ studentai gauna geriausią anglų kalbos mokymą kaip praturtinančią studentų patirtį mūsų Velingtono ir Oklando miesteliuose. Mes didžiuojamės ilga Campbell istorija ir reputacija teikiant pasaulinio lygio akademinį mokymąsi rūpestingoje ir palaikančioje aplinkoje.

  • Hamilton, Naujoji Zelandija

  Naujam darbo pasauliui reikia naujo mokymosi būdo. Švietimas keičiasi ir „Wintec“ keičiasi, todėl mūsų studentai gali sulaukti sėkmės pasaulyje, kuris juda greičiau nei bet kada anksčiau. „Wintec“ ugdome ir vedame atskirus studentus kaip bendruomenės dalį, todėl jie yra įsitikinę ir pasirengę orientuotis būsimame naujų darbų ir darbo pasaulyje.

  • Christchurch, Naujoji Zelandija

  University of Canterbury International College (UCIC) siūlo išskirtinį Pathway į Kenterberio universiteto bakalauro programas. UCIC siūlo Universiteto perkėlimo programas (UTP), kurios yra unikalios Naujojoje Zelandijoje. Nesąžiningos prekybos praktika prilygsta Kenterberio universiteto pirmiesiems bakalauro studijų metams.

  • Masterton, Naujoji Zelandija

  Švietimo įstaiga, kurios istorija prasidėjo 1896 m., „UCOL Limited“ turi didžiuojasi ir pelnyta reputacija remdama mūsų bendruomenės mokymąsi. Šis ryšys su bendruomene yra labai svarbus tam, ką darome, ir tai užtikrina, kad mūsų programos padės studentams lavinti paklausius įgūdžius.

  • Invercargill, Naujoji Zelandija

  Southern Institute of Technology (SIT) teikia kokybišką aukštojo mokslo ir įvairių dalykų ir kvalifikacijų mokymą. Nuo pažymėjimų iki antrosios pakopos studijų siūlome NZQA programas studentams mokytis jiems Pathway

  • Auckland, Naujoji Zelandija

  New Zealand School of Wines and Spirits (NZSWS) 2006 m. Įsteigė Jane Skilton MW. NZ pirmaujantis vyno ir dvasios švietimo pasitikėjimo (WSET) kursų teikėjas ir vienintelė WSET patvirtinta mokykla, kurią valdo vyno magistras.

  • Auckland, Naujoji Zelandija

  Celia Hay įkurta New Zealand School of Food & Wine moko naujos kartos baristus, virėjus, restoranų ir kavinių savininkus, svetingumo vadybininkus, someljė ir vyno specialistus, svetingumo turizmo verslininkus, taip pat žmones, kurie mėgsta gerą maistą. 1995 m.

  • Auckland, Naujoji Zelandija

  Sveiki atvykę į Abako Abacus Institute of Studies miestelius Oklande ir Kraistčerče. Jūs pasirinkote puikią švietimo organizaciją, kuri palaikys ir skatins jūsų mokymąsi. Jūsų laikas su mumis yra reikšmingas, ir mes raginame subalansuoti savo akademinę veiklą ir mėgavimąsi miestelio gyvenimu.

  • Auckland, Naujoji Zelandija

  Laidlaw College yra didžiausias tarpšakinis krikščionių koledžas Aotearoa (Naujoji Zelandija), siūlantis teologijos ir Biblijos studijų, misijos, tarnystės, konsultavimo ir mokytojų rengimo kvalifikaciją nuo pažymėjimo iki doktorantūros lygio. Mes teikiame dinamišką mokymosi aplinką studentams visoje Aotearoa, Naujojoje Zelandijoje ir visame pasaulyje, turėdami du miestelius Oklande, vieną - Christchurch ir siūlome puikias nuotolinio mokymo galimybes.