Keystone logo
Moldavija

Geriausi universitetai MBA Programos į Moldavija 2023

Įstaigų skaičius: 4
  • Chisinau, Moldavija

  Nuo 1991 m., Nepriklausomybės paskelbimo metų, Moldovos Respublika pradėjo sunkų politinių, ekonominių ir socialinių virsmų kelią. Rinkos ekonomikos sąlygomis, kurios buvo primestos kaip objektyvus istorijos teisėtumas, ir iširus Sovietų Sąjungai, mūsų šalis buvo įkurta kaip valstybė, pradedanti praktiškai nuo naujos pradžios.

  • Chisinau, Moldavija

  Moldovos technikos universitetas buvo įkurtas 1964 m., Pradiniu pavadinimu „Politechnikos institutas“, remiantis inžinerijos ir ekonomikos specialybėmis, perkeltomis iš Moldovos valstybinio universiteto. Pirmaisiais studijų metais (1964 - 1965) universitete mokėsi 5140 studentų (iš jų 2085 nuolatinių studijų studentai), susibūrę į penkis fakultetus: Elektrotechnikos, Mechanikos, Technologijos, Statybos, Ekonomikos. Dėstytojų buvo 278 mokytojai, iš kurių tik 36 turėjo akademinius laipsnius ir mokslinius vardus.

  • Chisinau, Moldavija

  Moldovos Europos studijų universitetas (USEM) yra aukštojo privataus švietimo įstaiga, sudedamoji Moldovos Respublikos švietimo sistemos dalis ir veikia pagal visus susijusius teisės aktus.

  • Chisinau, Moldavija

  Free International University of Moldova (ULIM) buvo įkurtas 1992 m. Vyriausybės sprendimu ir yra akredituotas Moldovos Respublikos Nacionalinės akademinio vertinimo ir akreditavimo tarybos. Remiantis „ne pelno“ principu, ULIM veikia pagal Konstituciją ir įstatymus, kurie reglamentuoja Moldovos Respublikos aukštojo mokslo sistemą. Free International University of Moldova suteikia studentams galimybę derinti teorines ir praktines žinias daugiadalykėje ir tarpdisciplininėje aplinkoje, paruošiant juos patekti į globalizuotą darbo rinką. Kadangi daugiau nei 30% studentų yra tarptautiniai, universitetas intensyviai dalyvauja tarptautiškumo procesuose. Mūsų fakultetai siūlo 76 studijų programas keturiomis kalbomis (rumunų, rusų, anglų ir prancūzų) bakalauro, magistro ir doktorantūros lygmenyse. Mūsų įstaiga teikia aukštos kokybės studentų paslaugas ir priemones (universiteto viešbutį, modernią gyvenamąją salę, valgyklas, kavines, klubus, laisvalaikio ir sporto įstaigas, biblioteką, kompiuterių / žiniasklaidos laboratorijas, teismų kliniką ir kt.).