Keystone logo
Meksika

Studijuoti MBA į Meksika 2024

Studijuoti Meksika

Kaip Meksika ir toliau auga kaip ekonominę galią, jos daug universitetų lygiosios taip pat auga. Vienas iš studijuoja verslą Meksikos nauda yra maža mokslą ir aukštos kokybės švietimą. Kitas vartojate Meksikoje MBA nauda yra galimybė studijuoti ispanų. Ispanijos auga kaip viena iš pirmaujančių pasaulio kalbų, ir ypač vakarų pusrutulyje. Studentai, kurie gali laisvai kalbėti ispaniškai bus labai prašoma po kaip ši tendencija tęsis. MBA programos Meksika vyksta viename iš universitetų, kurie įsikūrę Meksika 's pagrindinių miestų. Pilno ir neakivaizdinių studijų variantai, todėl studentai, kurie jau yra profesinėje srityje gali toliau dirbti tą laukelį, o mokytis. Verslo programos diapazonas dėmesys, įskaitant rinkodaros, tarptautinio verslo, finansų ir projektų valdymo, taip pat yra prieinami tiems, vykdo absolventas lygio verslo mokymo Meksikoje.Meksikos universitetai padalinti jų mokslo metus į semestrus ar trimestrą. Mokyklos prasideda liepos pabaigoje ir beveik kiekvienas universitetas gauna trijų savaičių nuo Kalėdų. Aktualios datos semestrais arba trimestrą gali skirtis priklausomai nuo universiteto pasirinkote. Baigęs su iš prestižinių Meksikos universiteto MBA, studentai bus pasirengę imtis aukštesnio lygio pareigas versle. Tai yra vadovai ir prižiūrėtojai t jis naujos kartos, o kai kurie net gali atsidurti pozicijas varžosi dėl savininko ar vadovo AN bendrovė. Tiems, kurie yra laisvai ispanų kalba, studijuoti verslą Meksikos galimybės yra gana puikus.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  316
 • Komunalinių paslaugų dalis

  19
 • Interneto prenumerata

  27
 • Vietinis transportas

  19

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  7
 • Kino bilietas

  4
 • Pusė vietinio alaus

  2

Apie Meksika

Ribojasi su mumis į Teksaso pietuose, Meksika yra antra labiausiai gyventojų šalis Lotynų Amerikoje ir tankiausiai šalis, kalba ispaniškai. Tai yra vienas iš didžiausių pasaulyje 's ekonomikos ir stiprus gamintojas sidabro ir naftos. Laikoma daug, kaip naujai išsivysčiusių šalių ir besiformuojančios jėgos, Meksika turi daug ką pasiūlyti šiuolaikinį pasaulį. Be to, jos ekonominę galią, Meksika yra žinomas dėl savo turtingą istoriją. Jis turi 32 UNESCO Pasaulio paveldo ir dešimtadalis labiausiai lankomas pasaulio šalis. Šiandien žmonės plūsta į Meksikos ištirti senovės griuvėsiai ir praleisti laiką gražioje pakrantės šios Lotynų Amerikos šalyje. Aštrus, kvapnus maistas šalyje yra kitas tarptautines lankytojų lygiosiomis.

Vizų reikalavimai

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Laikinoji studento viza (Residente Temporal Estudiante)

Kaina ir valiuta

USD 30

Studento vizos išdavimo kaina skiriasi priklausomai nuo pilietybės. Tai gali būti nuo 17 iki 30 USD.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Jei esate Šengeno erdvės, JK, JAV, Kanados ar Japonijos pilietis arba nuolatinis gyventojas arba turite galiojančią vizą bet kuriai iš šių šalių, jums nereikia vizos į Meksiką, jei jūsų vizito tikslas yra studijuojate, o jūsų buvimo trukmė neviršija 180 dienų.

Studentai, kurie yra iš kitų šalių arba lankysis ilgiau nei 180 dienų, turi kreiptis dėl studento vizos į Meksiką.

Kur galite pateikti paraišką?

Konsulinė įstaiga

Dėl studento laikinojo gyventojo vizos turite kreiptis asmeniškai į arčiausiai jūsų gyvenamosios vietos esančios konsulinės įstaigos.

Interneto svetainė:https://directorio.sre.gob.mx/index.php/consulados-de-mexico-en-el-exterior

Kaip padaryti paraišką?

Pareiškėjai privalo kreiptis dėl vizos asmeniškai iš anksto susitarę dėl pokalbio.

 1. Galiojantis pasas, turintis ne mažiau kaip 6 mėnesius po grįžimo.
 2. Originalus Meksikos mokyklos / institucijos priėmimo laiškas.
 3. Laiško ar pažymėjimo originalas, nurodantis studento išlaidas, įskaitant visą stipendiją, ir tuo atveju, jei jis liks priimančioje šeimoje, nepamirškite pridėti pagrindinio šeimos nario asmens dokumento. Jei stipendija ar išlaidos neįskaičiuotos, privaloma pateikti paskutinių 3 mėnesių sąskaitos išrašus.
 4. Nepilnamečių atveju - Studento gimimo liudijimas tinkamai apostiluotas.
 5. Tarptautiniai studentai privalo parodyti medicininį / nelaimingų atsitikimų draudimą su tarptautine aprėptimi.
 6. Taip pat reikalinga medicininė pažyma, patvirtinanti gerą sveikatą ir nurodanti, kad kandidatas neserga jokia liga.
 7. Vizos tvarkymo mokestis.
 8. Užpildyta paraiškos forma.
 9. Viena spalvota, paso dydžio nuotrauka su neuždengtu veidu.

Į Meksikos teritoriją atvykę prašytojai per pirmąsias 30 kalendorinių dienų turi kreiptis į Nacionalinį migracijos institutą dėl leidimo gyventi šalyje kortelės, kuri patvirtina jų teisėtą buvimą šalyje ir leidžia jiems likti Meksikoje.

Kada turėtumėte kreiptis?

Meksikos studento viza gali būti išduota vidutiniškai per 2 dienas ir gali užtrukti iki 3 savaičių, priklausomai nuo pareiškėjo pilietybės. Reikėtų kreiptis gerokai iš anksto.

Studento viza galioja vienerius metus.

Apdorojimo laikas

2 Days

Darbo galimybes

Turėdami studento vizą Meksikoje, studentai negali dirbti ar užsiimti jokia atlyginama veikla.

Kai Meksikos įmonė / institucija pakviečia studentą atlikti pelningą veiklą, Meksikos įmonė / įstaiga turi paprašyti leidimo dirbti Nacionaliniame migracijos institute Meksikoje (www.inm.gob.mx).

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Imigracijos tarnybos gali nuspręsti atmesti prašymą leisti atvykti į šalį, jei pareiškėjui taikomas baudžiamasis procesas arba jis yra nuteistas už sunkų nusikaltimą.